Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pyrus
13 godzin temu, Gość Mały Wacław sieradz napisał:

I oby tak dalej, niech suszy w całej Europie 

O tak. Ja jeszcze marzę żeby była totalna susza od Kielc po Kraków Proszowice. Bo tamten region gorzej niż Sieradz nie szanuje tego co im natura daje. Najtańsi w Polsce oni są. Czy to z ziemniakiem czy pietruszką czy marchewką A nawet kapustą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan
2 godziny temu, Gość Pyrus napisał:

O tak. Ja jeszcze marzę żeby była totalna susza od Kielc po Kraków Proszowice. Bo tamten region gorzej niż Sieradz nie szanuje tego co im natura daje. Najtańsi w Polsce oni są. Czy to z ziemniakiem czy pietruszką czy marchewką A nawet kapustą...

Ja marzę o tym żebyś zdobył troszkę mózgu i empatii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrus
Godzinę temu, Gość Pan napisał:

Ja marzę o tym żebyś zdobył troszkę mózgu i empatii 

Mózgu ,to jednak potrzeba krakusom...   Bo oni ,aby robić robić... Kujawy trochę przesuszyło to był spokój... Ale wreszcie przyjdzie kryska na matyska 😅 teraz na końcówce sezonu trochę się obudzili... Jednak dając marchew 70 -80 gr do tej pory przecież trzeba być debilem... Ile razy na Proszowicach można było kupić ziemniak poniżej złotówy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marinx
4 godziny temu, Gość Pyrus napisał:

O tak. Ja jeszcze marzę żeby była totalna susza od Kielc po Kraków Proszowice. Bo tamten region gorzej niż Sieradz nie szanuje tego co im natura daje. Najtańsi w Polsce oni są. Czy to z ziemniakiem czy pietruszką czy marchewką A nawet kapustą...

Nie dodałeś jeszcze chłopaków z Wolbromia co w tamtym roku po 11 zł za woreczek jesienią oddawali ciekaw jestem po ile w tym będą oddawać po 3 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
3 godziny temu, Gość Pan napisał:

Ja marzę o tym żebyś zdobył troszkę mózgu i empatii 

On ma mniejszy móżdżek od wróbelka i to efekt jego ,,popisów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Pyrus
11 godzin temu, Gość elzbieta napisał:

On ma mniejszy móżdżek od wróbelka i to efekt jego ,,popisów"

Jak widać prawda w oczy kole. Krakusą i kieleczaką ,aby homonto założyć i orać nimi pole. Bo klapki na oczy i robić... Jeśli ci ulży ....to mogę przyznać ci rację ...tak mam malutkim móżdżek... I ..k...a potrafię używać kalkulatora.

Wielce wykształcona elżbieto 😂 móżdżek to część mózgu i zazwyczaj on jest po prostu mały 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrus
1 godzinę temu, Gość Kmieć napisał:

Po ile dzisiaj młody na Targpiascie?

Koło 6 zł był. Kalisz trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Marian

Drodzy plantatorzy, rolnicy, farmerzy etc. etc.

Proszę o rozwagę i szacunek jeden do drugiego. Obrzucanie się obelgami na publicznym forum napewno nam nie sprzyja. To jedynie woda na młyn dla wszelkiej maści handlarzy i małych handlarzykow aby próbować was wykorzystać. Pozdrawiam i zachęcam do racjonalnego myślenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Marian napisał:

Drodzy plantatorzy, rolnicy, farmerzy etc. etc.

Proszę o rozwagę i szacunek jeden do drugiego. Obrzucanie się obelgami na publicznym forum napewno nam nie sprzyja. To jedynie woda na młyn dla wszelkiej maści handlarzy i małych handlarzykow aby próbować was wykorzystać. Pozdrawiam i zachęcam do racjonalnego myślenia 

Święte słowa. Zresztą nie sądzę by to rolnik napisał, to bardziej jakis mały prowokator. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
3 godziny temu, Gość Pyrus napisał:

Jak widać prawda w oczy kole. Krakusą i kieleczaką ,aby homonto założyć i orać nimi pole. Bo klapki na oczy i robić... Jeśli ci ulży ....to mogę przyznać ci rację ...tak mam malutkim móżdżek... I ..k...a potrafię używać kalkulatora.

Wielce wykształcona elżbieto 😂 móżdżek to część mózgu i zazwyczaj on jest po prostu mały 😂

Wróbelek nie ma mózgu tylko móżdżek, więcej w tak małej główce nie pomieści się tak jak tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrus
Godzinę temu, Gość Marian napisał:

Jest za***ista susza a chłopaki gacie w dół spuścili rano na łodzi 3 zł już ręce opadają 

Haha. Mówiłem. Faktycznie łodziakow nie doceniłem 😂. Homonto i klapki na oczy powinni rozdawać razem z biletami na giełdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zzy

Sadzta chłopaki ziemniaka wyjątkowo mało nasadzone sadzemiak wyjątkowo drogi zabrakło na sadzenie ten rok zapowiada się wyjątkowo korzystnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

A ile Wy byście chcieli żeby te pyrki kosztowały 10 zł? Kto to ma kupować przy takiej cenie ja dalej wolę starego ziemniaka i 90 procent konsumentów pewnie też. Zresztą ten całkiem młody ziemniak to żaden rarytas, sama woda i nawóz smaku wogole brak. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...