Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość sklepikarz
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Taa za drobne. Przeciez biznesmani przescigaja sie zeby czym predzej zrobic 1 zl. A potem beda myslec co z tym zrobic dalej czy zejs na 10 za 15 stke czy jeszcze nizej. Nie ma glupszego czlowieka jak rolnik. Nsjlepsze asy to ci z Sieradza i okolic. On musi sprzedac bo on ma duzo on kapuste musi sadzic na, ziemniaku nie musi zarobic. To jest stan umyslu nie do ogarniecia dla nikogo innego poza nimi samymi. Po co sadzicie te ziemniaki sadzcie 2 razy do roku ta wasza bezcenna kapuste jak na niej takie interesy. 

Tylko dzieki rolnikom takim jak sieradz jeszcze mozna zachandlowac i nie tylko  sieradadz jak by ziemniaki kosztowaly 2 zl caly rok u rolnika to kto by mi dal w slepie 6zl/kg a tak juz nie moge doczekac sie 6-7zl woreczek na jarmaku u mnie w sklepie 2.5zl/kg i gitara a teraz mam 4zl i nie ido.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Taa za drobne. Przeciez biznesmani przescigaja sie zeby czym predzej zrobic 1 zl. A potem beda myslec co z tym zrobic dalej czy zejs na 10 za 15 stke czy jeszcze nizej. Nie ma glupszego czlowieka jak rolnik. Nsjlepsze asy to ci z Sieradza i okolic. On musi sprzedac bo on ma duzo on kapuste musi sadzic na, ziemniaku nie musi zarobic. To jest stan umyslu nie do ogarniecia dla nikogo innego poza nimi samymi. Po co sadzicie te ziemniaki sadzcie 2 razy do roku ta wasza bezcenna kapuste jak na niej takie interesy. 

A to też już robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz
20 minut temu, Gość Kami napisał:

Arrowa na broniszach to z tydzień już nie ma

 

20 minut temu, Gość Kami napisał:

Arrowa na broniszach to z tydzień już nie ma

Wczoraj rano koło 9 był 36 płaciłem. Żółty 30 a irge chcieli 45. Dzisiaj podobno jest ale chyba nie za tyle co Bronek pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 minuty temu, Ursus4062 napisał:

Brawo! Na Krakowie jeden krok do sukcesu jest, zeta zrobili, jeszcze z 2 tygodnie i wymarzone 5 zł za wór! Chłopaki cała Polska jest z nad dumna

No proszę i bez Sieradzakow się obyło.W Łodzi gdzie ESI panuje jest drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ursus4062 napisał:

Kraków zeta zrobili, moje gratulacje 

Mój odrzut ładniejszy niż to co oni tam targają lepiej się zapytaj ile ładny ziemniak kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wawa
Godzinę temu, Gość Bronek napisał:

Aro 25 zł irga 27

nie wiem co na celu maja twoje wpisy ale takich cen nie ma. Po co wpisywac na forum nieprawdziwe informacje?? Pewnie handlujesz to sie u chlopa kupi po 30 a sprzeda po 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młodziak

Zjazdowa 30zł ładny biały Arrow nawet 35 duże braki ruch spory przeżutu sporo. Zauważyłem że problem giełd są robochłopy którzy wjeżdżają rano ze świeżym ziemniakiem i już coś ich grzeje opuszczają cenę bo na 17 muszą w pólkonie na taśmie skubać kuraczaki albo na wózku w agrosadzzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość KPR man
18 godzin temu, Gość k03 napisał:

Krakow ladny towar 24zl za 15tke,

Aktualizacja dziś rano Rybitwy 32zl wór i kto jest Panem podwórza? Ten kto na Sieradzu załaduje za 22😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Młodziak napisał:

Zjazdowa 30zł ładny biały Arrow nawet 35 duże braki ruch spory przeżutu sporo. Zauważyłem że problem giełd są robochłopy którzy wjeżdżają rano ze świeżym ziemniakiem i już coś ich grzeje opuszczają cenę bo na 17 muszą w pólkonie na taśmie skubać kuraczaki albo na wózku w agrosadzzie

Byłem rano i nie zauważyłem takowych.Sami znajomi nie pracujący poza gospodarstwem.Moze jakieś przykłady,Np markę auta którym taki delikwent się porusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek
6 godzin temu, Gość Młodziak napisał:

Zjazdowa 30zł ładny biały Arrow nawet 35 duże braki ruch spory przeżutu sporo. Zauważyłem że problem giełd są robochłopy którzy wjeżdżają rano ze świeżym ziemniakiem i już coś ich grzeje opuszczają cenę bo na 17 muszą w pólkonie na taśmie skubać kuraczaki albo na wózku w agrosadzzie

I dlatego takim powinien być nadany zakaz przedstawiania się jako rolnik, pozbawienie wszelkich uprawnień z tytułu bycia rolnikiem. Jeśli nie potrafisz się utrzymać z tej pracy tylko dorabiasz do pensji -dziękuję dowidzenia. Tylko nasz mówca z Sieradza o definicji rolnika ani słowa no bo wybory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gość Marek napisał:

I dlatego takim powinien być nadany zakaz przedstawiania się jako rolnik, pozbawienie wszelkich uprawnień z tytułu bycia rolnikiem. Jeśli nie potrafisz się utrzymać z tej pracy tylko dorabiasz do pensji -dziękuję dowidzenia. Tylko nasz mówca z Sieradza o definicji rolnika ani słowa no bo wybory...

Pewna racja w tym jest ale znam 30hektarowych którzy pracują np w sieradzkim Leroy Merlin a gospodarstwa wcale źle nie przędą.I jak takiego zdefiniować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...