Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Okolice Wrocka napisał:

Ja nic nie muszę udowadniać bo na Sieradzu jeszcze są normalni ludzie co powiedzą prawde najmistrzu 😂😂Gacie w domu ściągasz skoro w Łodzi byłeś w poniedziałek ? Szelki sobie załóż żeby nisko nie opadły 😂

Się módl żebym się do ciebie nie przejechał.Dla ciebie prawdą jest to co pozwoli ci nerwicę ukoić.Na każdym forum jest taki typ który na siłę próbuje przepchnąć swoją wizję i najlepiej by mu pasowało aby była ona obowiązującą dla reszty świata wtedy czuję się szczęśliwy i spełniony.Ale jeśli nie daj Boże coś bądź ktoś z ta teorią się nie zgadza to zaczyna kąsać bo nie może tak być by ktoś miał lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sieradzak napisał:

Się módl żebym się do ciebie nie przejechał.Dla ciebie prawdą jest to co pozwoli ci nerwicę ukoić.Na każdym forum jest taki typ który na siłę próbuje przepchnąć swoją wizję i najlepiej by mu pasowało aby była ona obowiązującą dla reszty świata wtedy czuję się szczęśliwy i spełniony.Ale jeśli nie daj Boże coś bądź ktoś z ta teorią się nie zgadza to zaczyna kąsać bo nie może tak być by ktoś miał lepiej.

Grozisz mi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
4 godziny temu, Okolice Wrocka napisał:

Grozisz mi ?

Obywatelu z Wrocka, jak było spokojnie na tym portalu gdy ciebie i twojego pokroju ,,piszących" tutaj nie było. Resztę dopowiedz sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sieradzak napisał:

Tobie?No skąd,co najwyżej obiecuje.

Obiecujesz sobie że jak co roku będziesz gacie sciagał? Nie idzie się przez tyle lat przyzwyczaić do tego ?Wazelina też idzie potężny rolniku z Sieradza ? Podobno już dajecie po 2,8 brawo dla was 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Okolice Wrocka napisał:

Obiecujesz sobie że jak co roku będziesz gacie sciagał? Nie idzie się przez tyle lat przyzwyczaić do tego ?Wazelina też idzie potężny rolniku z Sieradza ? Podobno już dajecie po 2,8 brawo dla was 😂😂😂

Ale co cię człowieku boli?Jak ktoś będzie miał ochotę to za dopłatą może rozdawać.Kompletnie nie widzę problemu.Przyjedz obij takiego i będziesz miał satysfakcję.Caly urok internetu PODOBNO, CHYBA I OD ZNAJOMEGO SŁYSZAŁEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krk
2 godziny temu, Sieradzak napisał:

Ale co cię człowieku boli?Jak ktoś będzie miał ochotę to za dopłatą może rozdawać.Kompletnie nie widzę problemu.Przyjedz obij takiego i będziesz miał satysfakcję.Caly urok internetu PODOBNO, CHYBA I OD ZNAJOMEGO SŁYSZAŁEM.

Co podobno wejdź podzwon sobie na ogłoszenia to po 40 zł za worek chcą kopać więc nie podobno tylko tak jest  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Krk napisał:

Co podobno wejdź podzwon sobie na ogłoszenia to po 40 zł za worek chcą kopać więc nie podobno tylko tak jest  

No ale to jest moja wina?Co Ja mam z tym zrobić?Nie zostawili pola pod kapustę i jest jak zwykle.Psy na mnie wieszacie tak jak bym kazał im za takie czy inne pieniądze sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek esi
9 godzin temu, Sieradzak napisał:

No ale to jest moja wina?Co Ja mam z tym zrobić?Nie zostawili pola pod kapustę i jest jak zwykle.Psy na mnie wieszacie tak jak bym kazał im za takie czy inne pieniądze sprzedawać.

Ja nie mowie ze twoja wina ale sam chłop sobie źle robi bo wczesnego nie ma a tak dużo tym bardziej są rejony że zmroziło agrosad od poniedziałku ma ruszyć po co spuszczać aż tak cenę skoro jak mają wziasc to wezmą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk
9 godzin temu, Gość Danka napisał:

Jaka cena starego ziemniaka Kraków?

Popadało teraz będzie mlody ploniwal, wydajność max 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
Godzinę temu, Gość Henryk napisał:

Popadało teraz będzie mlody ploniwal, wydajność max 

To nawet dobrze że będzie za darmo ten rok spacyfikuje desperatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krk
1 godzinę temu, Gość Henryk napisał:

Popadało teraz będzie mlody ploniwal, wydajność max 

To tak popadalo że ręce opadają dobrze że studnia jest bo tak to by nic nie ukopal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Jak tak będzie ‚padać’ jeszcze z dwa miesiące to wlókniny zostawiam na jesień, bo nie będzie co do gara wlozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rks
3 godziny temu, Okolice Wrocka napisał:

To jest ich hobby regionalne 

Hobby to mało powiedziane dzwonisz do typa on nie wie ile swój towar cenić mówisz mu  40 zł i ukopie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan
10 godzin temu, Gość Rks napisał:

Hobby to mało powiedziane dzwonisz do typa on nie wie ile swój towar cenić mówisz mu  40 zł i ukopie  :D

No właśnie to jest nie do pomyślenia według mnie że ludzie się pytają kupca ile daje to kupiec się powinien pytać ile rolnik chce wyskoczyć z jak najwyższej ceny i potem się jakoś dogadać a nie że to kupiec będzie cenę dyktował 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

Tak to by działało gdyby w polsce było 10 rolników uprawiających ziemniaki i mieli by oligopol na swoją produkcję. a że rolników uprawiających ziemniaki jest ileś tysięcy albo ileś dziesiąt tysięcy to kupcy mogą sobie wybierać i wysmradzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Essa

Pie… o spuszczaniu gaci.

Nie ma zejscia, to cena w dół i odwrotnie, rumun jest poniżej 3 złotych to ile nasz może kosztować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Essa napisał:

Pie… o spuszczaniu gaci.

Nie ma zejscia, to cena w dół i odwrotnie, rumun jest poniżej 3 złotych to ile nasz może kosztować. 

 

A jak nie ma zejścia to co da cena w dół jak nie ma kto kupić ? Sprzedasz więcej ? A co ma Rumun do naszego ? Rumuna już się ludzie ponajadali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...