Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Importeksport
46 minut temu, Krzysztof.kkkk napisał:

Ja dostałem ofertę 70 groszy żółty 90 czerwony od Polaka a on oddaje to pewnie Rumunowi musi przyciąć z 20 groszy więc pewnie płacą 80-90 groszy za żółty 90-1,1 czerwony 

Jak auto u Ciebie się ładuje na Rumunię to się ma 10 groszy. 75-80 gr max Rumun zapłaci ale to już wszystko kwestia indywidualna każdej transakcji kto co z kim ile itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik Wielkopolska

Prawda jest taka że jest górka ziemniaczana i przez najbliższe 2 miesiące nie ma szans na cenę a dlaczego to wam powiem w tajemnicy że wykopki tuż tuż skoczków jest naprawdę całą masa takich co pierwszy rok posadzili i teraz pytaja sie gdzie sprzedac bo nawet zdetalowac ten  hektarek jest ciężko w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Rolnik Wielkopolska napisał:

Prawda jest taka że jest górka ziemniaczana i przez najbliższe 2 miesiące nie ma szans na cenę a dlaczego to wam powiem w tajemnicy że wykopki tuż tuż skoczków jest naprawdę całą masa takich co pierwszy rok posadzili i teraz pytaja sie gdzie sprzedac bo nawet zdetalowac ten  hektarek jest ciężko w tym roku. 

No to dobrze, się im odechce na drugi rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Importeksport napisał:

Jak auto u Ciebie się ładuje na Rumunię to się ma 10 groszy. 75-80 gr max Rumun zapłaci ale to już wszystko kwestia indywidualna każdej transakcji kto co z kim ile itd

Ruszył temat z kopyta. Nie podniecajcie się handlarzyki bo i tak ceny kształtuje zachód. A z tego co wiadomo u liczących się producentów jak Belgia i Holandia plony będą niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Rolnik Wielkopolska napisał:

Prawda jest taka że jest górka ziemniaczana i przez najbliższe 2 miesiące nie ma szans na cenę a dlaczego to wam powiem w tajemnicy że wykopki tuż tuż skoczków jest naprawdę całą masa takich co pierwszy rok posadzili i teraz pytaja sie gdzie sprzedac bo nawet zdetalowac ten  hektarek jest ciężko w tym roku. 

Stenka na fb się za mocno nie podniecaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik Wielkopolska

Mnie tam żaden stenka nie rajcuje chodzi o to że wegetacja jest przyspieszona jeszcze wczesne się nie skończyły a już późne odmiany są w zasadzie gotowe do kopania, i stąd jest chwilowa górka towaru bo nie oszukujmy się większość nie ma przechowalni i patrzy od razu sprzedać. Wydajność jest mniejsza nie ma co się oszukiwać, i ja uważam że pyra pójdzie ostro do góry ale bliżej listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gość Rolnik Wielkopolska napisał:

Mnie tam żaden stenka nie rajcuje chodzi o to że wegetacja jest przyspieszona jeszcze wczesne się nie skończyły a już późne odmiany są w zasadzie gotowe do kopania, i stąd jest chwilowa górka towaru bo nie oszukujmy się większość nie ma przechowalni i patrzy od razu sprzedać. Wydajność jest mniejsza nie ma co się oszukiwać, i ja uważam że pyra pójdzie ostro do góry ale bliżej listopada.

 

Oczywiście że pójdzie grudzień styczeń cena będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Importeksport
4 godziny temu, Gość Rolnik Wielkopolska napisał:

Mnie tam żaden stenka nie rajcuje chodzi o to że wegetacja jest przyspieszona jeszcze wczesne się nie skończyły a już późne odmiany są w zasadzie gotowe do kopania, i stąd jest chwilowa górka towaru bo nie oszukujmy się większość nie ma przechowalni i patrzy od razu sprzedać. Wydajność jest mniejsza nie ma co się oszukiwać, i ja uważam że pyra pójdzie ostro do góry ale bliżej listopada.

Styczeń luty najwcześniej .

Chyba że 1 zł to Wy już nazywacie super cena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sieradzak napisał:

Buty wybiera

Sraliscie się do tamtego że dostał jelenia do tego że se kupił buty sracie się do każdego na stanowisku że kradnie a sami byście kradli ja sam bym wykorzystał dana okazję do 300 procent , 1 zł big bag to już jest a wy piszecie że w grudniu xxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinn
Godzinę temu, Gość Tomek napisał:

Nie wiem jak u was, ale u mnie szału nie będzie z ziemniakiem. Susza i upały zrobiły swoje. Od kwietnia kiedy posadziłem  spadło może max 90 litrów do teraz. 

I dlatego cena pyrki będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrkRybitwy
1 godzinę temu, Krzysztof.kkkk napisał:

Sraliscie się do tamtego że dostał jelenia do tego że se kupił buty sracie się do każdego na stanowisku że kradnie a sami byście kradli ja sam bym wykorzystał dana okazję do 300 procent , 1 zł big bag to już jest a wy piszecie że w grudniu xxxx

Znajdź moje ogłoszenie chętnie sprzedam po 1 zł BB 50 + ładny suchy  czysty towar . Tirowe dostępny cały sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysztof.kkkk napisał:

Sraliscie się do tamtego że dostał jelenia do tego że se kupił buty sracie się do każdego na stanowisku że kradnie a sami byście kradli ja sam bym wykorzystał dana okazję do 300 procent , 1 zł big bag to już jest a wy piszecie że w grudniu xxxx

Gdzie takie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Rolnik ziemniak czerwony napisał:

Sprzedam 10 ton na już ktoś chętny kupić ?

duże czerwone ziemniaki bardzo smaczne 

O i to jest właśnie skoczek, ma jakieś ziemniaki, wie że są czerwone ale nie zna nawet odmiany, wykopał na razie 10 ton i nie bardzo wie co z nimi zrobić to pokrzykuje tu i tam że ma ziemniaki. A miało być tak pięknie, klienty miały walić drzwiami i oknami i po rękach go całować żeby tylko im sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość rura napisał:

O i to jest właśnie skoczek, ma jakieś ziemniaki, wie że są czerwone ale nie zna nawet odmiany, wykopał na razie 10 ton i nie bardzo wie co z nimi zrobić to pokrzykuje tu i tam że ma ziemniaki. A miało być tak pięknie, klienty miały walić drzwiami i oknami i po rękach go całować żeby tylko im sprzedał.

Rura, rura i jeszcze raz rura zakończona szambem. Tacy ludzie jak ty to na tym portalu ,,złocisty kwiat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Gosc. napisał:

Rura, rura i jeszcze raz rura zakończona szambem. Tacy ludzie jak ty to na tym portalu ,,złocisty kwiat"

Zapomniałeś dodać że to szambo leci ci wprost na głowę. Prawda a właściwie szambo w oczy kole.

3 godziny temu, Sieradzak napisał:

Przecież ma racje,o co ci chodzi?

Pulta się bo taki sam producent jednoroczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...