Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc
6 godzin temu, Gość pankracy napisał:

 

najlepiej napisz ze 100% wymroziło handlarze będą wiedzieć co robić. Sieradz to pojęcie względne jesli chodzi o gm Warte to przymrożen niewiele niektórzy dopiero na drugo dzień sie kapli. Nie wiem co masz za interes pisać ze 3/4 zmarzło

Chociaż ludzie będą mieli o czym gadać, mazowieckie prawie zero strat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pankracy
7 godzin temu, Gość Warszawiak napisał:

Dobrze że w Sieradzu wymrozilo to może pomyślą i wczesnych nie będą oddawać za darmo bo nawet nie będą mieli co oddawać. 

póki sieradz jest cena się trzyma a jak wy się pojawicie to robicie promocje. Zaraz poleje się fala krytyki jaki ten sieradz niedobry ale tak jest na Broniszach bynajmniej. W styczniu za igrę wołaliście 10zł na placu brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Badziewie
3 godziny temu, Gość Pankracy napisał:

póki sieradz jest cena się trzyma a jak wy się pojawicie to robicie promocje. Zaraz poleje się fala krytyki jaki ten sieradz niedobry ale tak jest na Broniszach bynajmniej. W styczniu za igrę wołaliście 10zł na placu brawo!!!

Masz tam giełdę na Łodzi to tam handluj a nie pchaj się do stolicy badziewia nie przywóz.

A po drugie jak nie masz odbiorcy to idź do roboty i nie psuj rynku. 

Na Warszawie zakaz wjazdu dla sieradza powinien być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Pankracy napisał:

póki sieradz jest cena się trzyma a jak wy się pojawicie to robicie promocje. Zaraz poleje się fala krytyki jaki ten sieradz niedobry ale tak jest na Broniszach bynajmniej. W styczniu za igrę wołaliście 10zł na placu brawo!!!

Oderwany od rzeczywistości.. cena się trzyma jak jest dwóch czy trzech. A jak jest więcej  jeden przez drugiego puszcza niżej, łapki tylko się śmieją i zacierają ręce, bo kapusta czeka na sadzenie. Jak jest zapaść to lokalni nie kopia a sieradz ryje i na bronisze. Trzeba wprowadzić regionalizację, ja do lodzi nie jeżdżę to i wy nie przyjeżdżajcie nie psujcie cen, nikt was tu nie chce. Siedźcie na lodzi, pojedzie się kupi i zarobi na broniszach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pankracy
54 minuty temu, Gość Badziewie napisał:

Masz tam giełdę na Łodzi to tam handluj a nie pchaj się do stolicy badziewia nie przywóz.

A po drugie jak nie masz odbiorcy to idź do roboty i nie psuj rynku. 

Na Warszawie zakaz wjazdu dla sieradza powinien być. 

akurat mam odbiorce hurtowego ale do lipca nie bedę woził z pod przykrycia bo wy jak sie pokazecie to cene pierd.... i część towaru idzie na plac. Czemu biorą towar ode mnie a nie od was lokalnych bo macie badziewie i nie ciągłosć dostaw. We wtorek startuje widzimy się na Warszawie będziesz z tymi swoimi pestkami?? tylko nie stawaj koło mnie bo będziesz opuszczał pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
4 godziny temu, Gość Pankracy napisał:

póki sieradz jest cena się trzyma a jak wy się pojawicie to robicie promocje. Zaraz poleje się fala krytyki jaki ten sieradz niedobry ale tak jest na Broniszach bynajmniej. W styczniu za igrę wołaliście 10zł na placu brawo!!!

Sieradz to stonka i zaraza. Każdy mówi jade na Sieradz tam taniej kupie. Chłopie wy to tylko cenę psujecie. My nie jeździmy na giełdę na bronisze bo za daleko ale handlarze i tak powołują się bo na Sieradzu. To se jedz na Sieradz po tą tanioche. Kapusta już czeka na sadzenie, zaraz gacie w dół na Sieradzu. Ja również jestem za regionalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Badziewie
24 minuty temu, Gość Rolnik napisał:

Sieradz to stonka i zaraza. Każdy mówi jade na Sieradz tam taniej kupie. Chłopie wy to tylko cenę psujecie. My nie jeździmy na giełdę na bronisze bo za daleko ale handlarze i tak powołują się bo na Sieradzu. To se jedz na Sieradz po tą tanioche. Kapusta już czeka na sadzenie, zaraz gacie w dół na Sieradzu. Ja również jestem za regionalizacja.

Biorą od was bo masz za pół ceny co My. 

Kapusta do sadzenie i portki w dół,  i dwie małe peski na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun

Ja tam akurat szanuje wszystkich producentow ziemniaka z Okolic Sieradza Wielunia bo znają się na rzeczy jak wyprodukować dobrego ziemniaka a nie jak reszta wodniste coś produkuje a później płacz. POZDROWIENIA SIERADZAKI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lolo
58 minut temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Ja tam akurat szanuje wszystkich producentow ziemniaka z Okolic Sieradza Wielunia bo znają się na rzeczy jak wyprodukować dobrego ziemniaka a nie jak reszta wodniste coś produkuje a później płacz. POZDROWIENIA SIERADZAKI 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
1 godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Sieradz to stonka i zaraza. Każdy mówi jade na Sieradz tam taniej kupie. Chłopie wy to tylko cenę psujecie. My nie jeździmy na giełdę na bronisze bo za daleko ale handlarze i tak powołują się bo na Sieradzu. To se jedz na Sieradz po tą tanioche. Kapusta już czeka na sadzenie, zaraz gacie w dół na Sieradzu. Ja również jestem za regionalizacja.

a co ma ci mówić handlarz musi jakos podejsć zebyś mu tanio sprzedał, tanio kupi więcej zarobi a jak kupi za pół darmo to też będzie cene psuł bo na ilosci i tak swoje zarobi i już rano o 6 bedzie dzwonił do ciebie zebys mu kopał kolejne auto .Regionalizacja cóż to takiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
47 minut temu, Gość pankracy napisał:

a co ma ci mówić handlarz musi jakos podejsć zebyś mu tanio sprzedał, tanio kupi więcej zarobi a jak kupi za pół darmo to też będzie cene psuł bo na ilosci i tak swoje zarobi i już rano o 6 bedzie dzwonił do ciebie zebys mu kopał kolejne auto .Regionalizacja cóż to takiego???

 

47 minut temu, Gość pankracy napisał:

a co ma ci mówić handlarz musi jakos podejsć zebyś mu tanio sprzedał, tanio kupi więcej zarobi a jak kupi za pół darmo to też będzie cene psuł bo na ilosci i tak swoje zarobi i już rano o 6 bedzie dzwonił do ciebie zebys mu kopał kolejne auto .Regionalizacja cóż to takiego???

Sprawdź se w słowniku bo widać że prostych pojęć nie znasz. Więc co Ty się o handlu wypowiadasz. Sieradz to stonka która psuje cenę. Widziałem faktury zakupu po ile kupuja towar na Sieradzu. Żal poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
Godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

 

Sprawdź se w słowniku bo widać że prostych pojęć nie znasz. Więc co Ty się o handlu wypowiadasz. Sieradz to stonka która psuje cenę. Widziałem faktury zakupu po ile kupuja towar na Sieradzu. Żal poprostu.

regionalizacja czego??  handlu ziemniakiem doje....hehe?zapisz się do kabaretu nie bedziesz musiał stać na giełdzie i ceny psuć. A wiesz co ja widziałem chłopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Pankracy napisał:

akurat mam odbiorce hurtowego ale do lipca nie bedę woził z pod przykrycia bo wy jak sie pokazecie to cene pierd.... i część towaru idzie na plac. Czemu biorą towar ode mnie a nie od was lokalnych bo macie badziewie i nie ciągłosć dostaw. We wtorek startuje widzimy się na Warszawie będziesz z tymi swoimi pestkami?? tylko nie stawaj koło mnie bo będziesz opuszczał pewnie

Odbiorca hurtowy, Mietek handlarz, bierze bo ma przebitkę z 10zl na worku. Musisz dobrze naoliwić ta Annie żebyś miał ciągłość dostaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Odbiorca hurtowy, Mietek handlarz, bierze bo ma przebitkę z 10zl na worku. Musisz dobrze naoliwić ta Annie żebyś miał ciągłość dostaw?

nie martw się o mnie ja sobie rade dam bez zadnych Mietków itd ,to we wtorek się widzimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Co tu taka cisza? Wszyscy kopia czy czekają na deszcz? U mnie Adora ok. 9 T z hektara, przy cenie w detalu 8 zł da się żyć. Jakie ceny na giełdach np.Targpiast?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
1 godzinę temu, Gość legnica napisał:

ile tam dziś sieradzcy producenci zrobili na Wroclawiu 4 czy juz 3 zl????

Po 3 dają tego wczorajszego ziemniaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ty z legnicy jak my sadzilismy ziemniaki to skakałes jak elektron z jadra na jadro Pamietam czasy jak na starym placu we wrocławiu przyjezdzali nysami zukami wozami z Legnicy i dopytywali sie jak sie sadzi jaki kiełkuje jak przykrywa Wrocław to najgorszy syf na swiecie i tylko syfiarze tam jezdzą Sieradz stoi ziemniakiem od zawsze A cene potrafią zniszczyc od warszawy po kraków czy wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość OPO napisał:

Witajcie. Co tu taka cisza? Wszyscy kopia czy czekają na deszcz? U mnie Adora ok. 9 T z hektara, przy cenie w detalu 8 zł da się żyć. Jakie ceny na giełdach np.Targpiast?

Serio ktoś jeszcze sadzi to dziadostwo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małorolny

Sieradz przyjechał na targpiast i na siłę wypycha ziemniaka bo już rozsada kapusty czeka gotowa do sadzenia, a że trochę wilgoci jest to trzeba jak najszybciej i jak najtaniej sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Lepiej zainteresujcie się ile Rumuna w tej chwili jest nawleczone do nas i to musi się rozejść po kraju. Nie ma co zwalać na Sieradz Wrocław czy Oleśnice każdy chce sprzedać a jeśli odbioru brakuje to cena leci. Jeśli komuś nie pasuje niech przestanie sadzić ziemniaki i nie płacze na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...