Skocz do zawartości

ochrona 2022


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konrad
1 godzinę temu, Gość Mi6 napisał:

Jak myślicie Panowie, jak dodam Algi do miedzi, to czy one zrobią robotę ?

Tak ale do tego koniecznie aminokwasy, manisol, siarka w płynie, miedź, vyrer i hascon na wybarwienie w jabłek w chłodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mi6 napisał:

Jak myślicie Panowie, jak dodam Algi do miedzi, to czy one zrobią robotę ?

Po co glupio się cieszysz jak i tak bedziesz jak głupi  ladowal monetę w ochronę sadu…?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzyciel w gumowcach
58 minut temu, Gość Konrad napisał:

Tak ale do tego koniecznie aminokwasy, manisol, siarka w płynie, miedź, vyrer i hascon na wybarwienie w jabłek w chłodni. 

Dużo idareda trzeba sprzedać żeby kupić te preparaty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konrad
6 godzin temu, Gość Marzyciel w gumowcach napisał:

Dużo idareda trzeba sprzedać żeby kupić te preparaty ? 

Koszty nie grają roli, trzeba produkować jakość. Trzeba być sadownikiem na 100 % i kochać to co się robi. Używać najlepszych preparatów, sprawdzonej firmy. A jeśli się nie zarobi to pozostaje satysfakcja z wysokiej jakości jabłek i z pracy jako takiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Marzyciel w gumowcach napisał:

Dużo idareda trzeba sprzedać żeby kupić te preparaty ? 

Za auto Idareda na eksport do Niemiec czyt.  Dohler kupiłem 2 big bagi mocznika, worek kaptanu, 1litr glifosatu i zostało mi w kieszeni 24,75zl i teraz nie wiem czy odłożyć te pieniądze czy zainwestować w coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zygmunt
8 godzin temu, Gość Konrad napisał:

Koszty nie grają roli, trzeba produkować jakość. Trzeba być sadownikiem na 100 % i kochać to co się robi. Używać najlepszych preparatów, sprawdzonej firmy. A jeśli się nie zarobi to pozostaje satysfakcja z wysokiej jakości jabłek i z pracy jako takiej. 

O to to! Może nawet ładna pani z sadu przyjedzie albo inny doradca,materiał nakręcą,somsiady zazdrościć będą. Będzie można legalnie się wysmiewac z trzyskrzyniowców co nie dbają. Majątek utopiony w te wszystkie środki - nieistotny,zaniedbana żona szukająca wrażeń? Co tam! Dzieci ojca nieznające, bo cały czas na ciagniku? Ważne, że delan z fontelisem pomieszany. 

Na koniec oczywiście wszyscy razem flache w kolejce na skup będziemy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Jan napisał:

Za auto Idareda na eksport do Niemiec czyt.  Dohler kupiłem 2 big bagi mocznika, worek kaptanu, 1litr glifosatu i zostało mi w kieszeni 24,75zl i teraz nie wiem czy odłożyć te pieniądze czy zainwestować w coś.

Kup 0,5 l polskiej wódki. To chyba najlepsza inwestycja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Zenek napisał:

BDF dobrze płaci.Lepiej jak deser?

Już Piotrek Podoba zaciera ręce na szacunki wapa. Teraz lekkie wstrzymanie bo chłopaki czekają na dotacje a później się zacznie sypanie na potęgę. A jak się zrobi zator to wiadomo co będzie z cena. Panowie dobrze to już bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gość Dohler napisał:

Już Piotrek Podoba zaciera ręce na szacunki wapa. Teraz lekkie wstrzymanie bo chłopaki czekają na dotacje a później się zacznie sypanie na potęgę. A jak się zrobi zator to wiadomo co będzie z cena. Panowie dobrze to już bylo.

A ty co masz ból d..y że wyspałeś w styczniu po 50 pindziesiat groszy. A teraz drugie tyle będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie ochrony, ale ręce opadają. Po co te licytacje ? Przebijanie się głupimi wpisami?  Każdy ma swój rozum i robi jak chce. Nie możecie ogarnąć, że między sobą żremy się jak wściekle psy? To jak ma być dobrze jak jeden drugiemu wilkiem patrzy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gość Zenek napisał:

Na bogato... podstawa to Algi... w tym sezonie

Widzę że do coraz większej rzeszy sadowników dociera, że jak nie będą stosować Alg, to  w kozietulach nie mają czego szukać, nikt na BDF ich jabłek nie zechce jak się urodzi 6 milionów ton. Sądzić Panowie, na targu w Grójcu patyki po 4 zlocisze i taniej. Spieszyć się bo sunsiad wykupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2022 o 22:20, Gość 997 napisał:

Po co glupio się cieszysz jak i tak bedziesz jak głupi  ladowal monetę w ochronę sadu…?

Nie ma się co podawać.To co pieniądze do skarpety ładować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...