Skocz do zawartości

ochrona 2022


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie zrobiłem tylko jeden zabieg. Glinka kaolinowa z cieczą. Dopiero zaczyna u mnie ruszać wegetacja. Nie wiem czy w tym tygodniu będę robił jakiś zabieg czy nie. Napewno nie będziemy stosować żadnych propozycji które sa w reklamach i nic nie dają. A jest tych specyfików bardzo dużo. Ogólnie w tym roku ochronę będę prowadził o zabiegi konieczne i posiłkował się generykami. Cześć mojej produkcji będzie sprzedana na zachód a część na południe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Jan napisał:

Ja obecnie zrobiłem tylko jeden zabieg. Glinka kaolinowa z cieczą. Dopiero zaczyna u mnie ruszać wegetacja. Nie wiem czy w tym tygodniu będę robił jakiś zabieg czy nie. Napewno nie będziemy stosować żadnych propozycji które sa w reklamach i nic nie dają. A jest tych specyfików bardzo dużo. Ogólnie w tym roku ochronę będę prowadził o zabiegi konieczne i posiłkował się generykami. Cześć mojej produkcji będzie sprzedana na zachód a część na południe.

 

Specyfiki są dobre do nabijania kasy cwaniakom.Tylko dobry nawóz pod korzeń i tyle.Rzadnych wynalazków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Zenek napisał:

Specyfiki są dobre do nabijania kasy cwaniakom.Tylko dobry nawóz pod korzeń i tyle.Rzadnych wynalazków

Dobry nawóz pod korzeń nabija kasę cwaniakom

Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź z siarką poszła, za 3 dni znowu Miedź. Po świętach jadę już z delanem, bo wegetacja przyspieszyła. Dobrze, że manisol był dany, to sporo wychamowało, tak z 1 dzień różnicy jest w porównaniu do kontroli. Na facebooku asahi prawie darmo dają, to też wziąłem na zapas i chyba po świętach pójdzie z delanem, żeby się nie zmarnował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemik z tym asashi to interes zrobiłeś, sam miałem kupić. Towar na fejsbooku najlepszy, pewnie komuś zalegał kilka sezonów to nabrał mocy. Jak ktoś wysprzedaje taki preparat przed strategicznym momentem to musi działać, musi robić robotę. Pąki regenerują się jak wściekłe. Tak samo z podgrzewaczami powietrza na gaz na przymrozki. Ktoś sprzedaje przed sezonem to odrazu wiadomo jak to 'działa'. Tym manisolem też trafiona decyzja, u mnie widać 1,5 dnia różnicy w stosunku do kontroli. Jeszcze ze 2 tygodnie i kalgreenem jadę od Piotrka ze skorowa. W ogóle to ciągnika nie gaszę od marca bo paliwo tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

15 aspiryna +10 polopiryna i na przyczepność 1 kg Delanu . Mróz -10 niestraszny 

U mnie w okolicy zraszaczw chodzą kilka nocy. W sklepach zaczyna brakować asahi, tytanitow, maralow i innych specyfików . W aptekach aspiryna wykupiona. 

Ajj będzie cena, bo dużo wymrozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Chemik napisał:

Panowie delan z sdhi dziś robicie, czy już zrobione?

U mnie Delan z magnezem i mocznikiem. A na odmiany z grupy Red delicious dodatkowo miedź .  Sdhi jeszcze się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
4 godziny temu, Gość Xyz napisał:

Sadownicy to bogata grupa społeczna. Walą kaptan, delan, gdzie nie ma wysiewów a mączniak i przedzior mają idealna pogodę. 

Taaa.... teraz algi robią całą robotę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alfa
8 godzin temu, Gość Zenon napisał:

Taaa.... teraz algi robią całą robotę....

Algi są ok. Stosuje je już trzeci sezon tak jak p. Paweł i jestem zadowolony. Towaru więcej, jabłka leżą pięknie, twarde. Rewelacja jak dla mnie. W Kozietułach jak było moje jabłko na BDF to przychodzili sobie zdjęcia robić na pamiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...