Skocz do zawartości

Kapusta Włoska


Gość sieradz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leszek

Gdyby nie maczlik, nie byloby takiej ceny. Koszty na ha wychodza miedzy 10/12tys chlodnia to juz inna bajka, malo towaru wchodzi w skrzynie.

nie musi duzo towaru wchodzić w skrzynie kasa sie liczy  co roku od lutego włoska płaci wiem bo kupuje na jesieni z pola   tanio od rolników  co nie mają chłodni tylko gruby towar   załaduje chłodnie i sprzedaje w lutym marcu  trzeba zainwestować ale idzie na tym nie zle zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja sprzedaje od jesieni do lutego i nie moge sie zgodzic... W ubieglym sezonie cena grudzien wachala sie miedzy 30 a 32/ 15kg a z chlodni nie mial kto 30 zaplacic dwa miesiace pozniej. Dolicz cene pradu, odpad, worek, swoja prace i juz nie wychodzi tak kolorowo. Cene robi rynek i zapotrzebowanie, nie piszcie bajek ze co rok wloska placi. W tym roku na pewno chlodnia zaplaci bo cena nakreca sie z tygodnia na tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

dej se spokuj z ziemniakiem ja uprawiam kapuste włoską  zimową do chłodni  ładuje sprzedaje w lutym w marcu natym jest kasa  za chłodnie 250 skrzyń co roku biore 150 tys. zł  sadze 2ha kapusty włoskiej  a co masz z ziemniaka  grosze

no i sie doczekałem 5 zł sztuka kapusty włoskiej ładuje zapłata na kole to sie nazywa zysk   a nie ziemniaki kapusta biała grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie doczekałem 5 zł sztuka kapusty włoskiej ładuje zapłata na kole to sie nazywa zysk a nie ziemniaki kapusta biała grosze

Zazdroszcze, w przyszlym roku zwiekszam obsade wloskiej dwukrotnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość wspułczuje ci kolego takiego myślenia... przez takich jak ty właśnie tak rynek warzyw wygląda.. jak coś płaci to na następny sezon na hurrrraaaa na sadziś ilości i potem płakać jak wszyscy płaczą ze marna cena zejścia nie ma... szczęścia życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barreiro bisceglie

no i sie doczekałem 5 zł sztuka kapusty włoskiej ładuje zapłata na kole to sie nazywa zysk   a nie ziemniaki kapusta biała grosze

w delikatesach centrum,alba,itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość wspułczuje ci kolego takiego myślenia... przez takich jak ty właśnie tak rynek warzyw wygląda.. jak coś płaci to na następny sezon na hurrrraaaa na sadziś ilości i potem płakać jak wszyscy płaczą ze marna cena zejścia nie ma... szczęścia życze

kapusty włoskiej  rolnicy sadzą bardzo mało a tak ci powiem czerwona w tamtym roku płaciła i w tym tez płaci  i co gadasz ze takie myslenie  są warzywa co co roku płacą  bo duza cześć rolników ma słabe ziemie a włoska i czerwona  kapusta na bele czym nie urosnie  biała kapusta są  odmiany co rosną na piachu 5 klasa głowy po 5 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kolo na kwaszenie to nawet na miedzy urośnie(mały żart) co na normalnej ziemi da 10 kg... mało sadzą włoskiej bo nie adekwatnie jest porównywalna do białej" nie robi takiej wagi i końcowo plonu... i to jest warzywo dla szanujących swoje zdrowie ja tak to mówie.. robie w sezonie między innymi tego warzywa ok 200 tyś sztuk znaczy tyle sie sieje i nigdy bym sie nie przerywał tak jak sie przerywa przy białej...  a wracając do tej 5 klasy to rok 2015 pokazał w cenach w lecie ze nie urośnie jak będzie sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kolo na kwaszenie to nawet na miedzy urośnie(mały żart) co na normalnej ziemi da 10 kg... mało sadzą włoskiej bo nie adekwatnie jest porównywalna do białej" nie robi takiej wagi i końcowo plonu... i to jest warzywo dla szanujących swoje zdrowie ja tak to mówie.. robie w sezonie między innymi tego warzywa ok 200 tyś sztuk znaczy tyle sie sieje i nigdy bym sie nie przerywał tak jak sie przerywa przy białej... a wracając do tej 5 klasy to rok 2015 pokazał w cenach w lecie ze nie urośnie jak będzie sucho

Sadzisz 10h włoskiej? Ja mam co roku 2h bo tyle jestem w stanie sprzedac. Robisz pod jakis kontrakt? Sprzedajesz bezposrednio z pola czy przechowujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pytanie,zostawił ktoś z was włoską w polu? Ja zostawiłam parę arów,mało było śniegu,część całkowicie przemarzło,część włoskiej ma zielone liście,czy ona się odrodzi,czy też nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...