Skocz do zawartości

ceny ziemniaka - notowania


Gość poinformowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ROLNIK Z SIERADZA

Na Sieradzu wieluniu 3 zl to już od dwóch tygodni . Fakt że te ziemniaki to bardziej do bylda się nadają niż na handel ale i nich to już normalne

A czego byś chciał za 20gr. - towar poniżej kosztów produkcji!? Zapłać uczciwie i dopiero wymagaj :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pilnuj kupca dobrze daje az za dobrze dziwne ja wożę ziemniaki na Śląsk do prężnej sieci hurtowni i 5 tylko dostaje Jak byś sie wysprzedał daj namiary mam jeszcze 700ton ziemniaka To po pierwsze a po drugie jak chciałem żeby mi dołożyli to mówią ze z Wielunia przywiozą im po 4,5 ktoś tu kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Haha od kogo niby chcesz uzyskać cenę minimalną. Wolny rynek Panowie! Zajmijcie się tymi grubymi rybami co zaopatruja sieci co pchają import na sklepy A w sklepie ^ziemniaki od polskiego rolnika^ tu jest problem największy ze społeczeństwo nie ja polskich wyrobów dlatego niema cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaca minimalna jest po to żeby jakiś portugalczyk lub byle inny schwab nie wykorzystywał studentów kobietów i ludzi długo pozostajacych bez pracy za 5 zł na inwentaryzacji w tesco lub innyym śmieciu. Ty na swojej gospodarce albo teraz komuś mowisz 10-12 zł i pasi to zostaje nie to nie. I tak go nie zgłaszasz to nie płacisz zusuw krusów usów vatow sratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PYRLANDJA

WIĘC JEŻELI BY WPROWADZĆ CENY MINIMALNE  TO TEŻ BY NAS ROLNIKÓW NIE WYKORZYSTYWAŁY SUPERMARKETY STONKI I INNE HURTOWNIE I HANLARZYKI GDZIE TRZEBA ODDAWAĆ TOWAR ZA  PÓŁ DARMO PO KOSZTACH PRODUKCJI .JESZCZE JAK DŁUGO BĘDZIEMY DOKŁADAĆ DO TEGO ROLNICWA $$$$$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie !!! ziemniaka w brud, wszędzie pełno a w Równej nadal import pewnie? co tam sieradzaki słychać na tej waszej firmie pochwalcie się? mają jeszcze tego Rumuna z przełomu czerwca i lipca czy już go się pozbyli?

 

Haha od kogo niby chcesz uzyskać cenę minimalną. Wolny rynek Panowie! Zajmijcie się tymi grubymi rybami co zaopatruja sieci co pchają import na sklepy A w sklepie ^ziemniaki od polskiego rolnika^ tu jest problem największy ze społeczeństwo nie ja polskich wyrobów dlatego niema cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...