Skocz do zawartości

Cena wiśni


Gość spek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

12 godzin temu, Gość ***** *** napisał:

a ja ostatni sezon bawie sie z wiśnią,sadze truskawke wychoduje ja na deser klient zawsze bedzie nie bedą robili ze mnie barana ludzi musze wynajac czy do wisni czy truskawki ,sasiad ma ładna truskawke nawadniana ukraina rwie ok 200 łubianek dziennie dniowka im wychodzi ok 400pln i sami sie proszą o robote a za  deser co roku za łubianke bierze 12-15zl tylko ma do pilnowaną a ja daje 1pln od rwania wisni i patrza sie na mnie jak na idiote

Dosadz jeszcze czarnej porzeczki i maliny bo zapłaciły

I szykuj worek na pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taka sytuacja
4 hours ago, Guest Realista said:

W tym roku wszyscy wiśnie pod piłę, a za dwa lata po 12 zł będzie ....Chłop mądry po szkodzie...?

A truskawka i czarna porzeczka za półdarmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiśnia

Nie mam wiśni i u mnie w okolicy nikt nie ma, ale tak z ciekawości czy wiśnie z kombajnu/otrząsarki da radę sprzedać po tej najwyższej cenie jaka teraz jest czyli około te 2.5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
4 godziny temu, Gość Realista napisał:

W tym roku wszyscy wiśnie pod piłę, a za dwa lata po 12 zł będzie ....Chłop mądry po szkodzie...?

Spokojnie, Młodych przybywa więcej, niż starych ubywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kizak
5 godzin temu, Gość Realista napisał:

W tym roku wszyscy wiśnie pod piłę, a za dwa lata po 12 zł będzie ....Chłop mądry po szkodzie...?

Chłop jest głupi bo żyło się nadzieją na lepsze czasy a taka prawda że już 2-3 lata temu powinno się robić masowe wycinki. 

A teraz powiem tak: wycinać ile się da i nie żałować. Produkcji wiśni nie odbudują w 2-3 lata bo drzewa potrzebują więcej czasu na pełne owocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody gniewny

Okolice Sochaczewa brak rąk do rwania a tym bardziej do obsługi otrząsarek. Jaka by stawka nie była chętnych brak. Zapowiada się długi sezon z rodzinną atmosferą na polu.

Jeszcze 2-3lata i z otrząsarek się ludzie wyleczą jak i uprawy wiśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zdziwiony
W dniu 9.07.2022 o 07:31, Gość spek napisał:

Europie odpadła ukraina w produkcji wiśni 170tys ton Ruskie 200tys ton wiec cene-2-3 zl mozecie sobie spekulanci handlarze i przetwórcy włożyc pomiedzy bajki.Proponuje wykazać sie cierpliowościa a cena bedzie w okolicach 7-9 pln.Poprostu w tym w roku jak w zadnym innym potrzebuja towaru na młyn.

Hyba Nostradamus wrócił do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Dusigrosz
W dniu 27.07.2022 o 07:41, Gość Realista napisał:

W tym roku wszyscy wiśnie pod piłę, a za dwa lata po 12 zł będzie ....Chłop mądry po szkodzie...?

Chyba po 12 eurocentów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ja.juz,po

jesteśmy na finiszu wiśni,jak szybko sie zaczal tak szybko sie kończy:)..i oczywiscie konczymy tą nierówna walke!  ole:! wiec do nastepnego sezonu i znów dymanko ze strony skupowych i przetworni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mieszka
1 godzinę temu, Gość ja.juz,po napisał:

jesteśmy na finiszu wiśni,jak szybko sie zaczal tak szybko sie kończy:)..i oczywiscie konczymy tą nierówna walke!  ole:! wiec do nastepnego sezonu i znów dymanko ze strony skupowych i przetworni.

U mnie juz na szczęście ostatni raz...

Wycinka wiśni i coś trzeba bedzie sadzić innego, może malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
13 godzin temu, Gość ja.juz,po napisał:

jesteśmy na finiszu wiśni,jak szybko sie zaczal tak szybko sie kończy:)..i oczywiscie konczymy tą nierówna walke!  ole:! wiec do nastepnego sezonu i znów dymanko ze strony skupowych i przetworni.

Ja jeszcze 2 tygodnie. Jakie dymanko? Wiśnia powyżej 2 zł, to jeszcze jest dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawiedziedziony

Ja nie bede czekal 8-10 lat jak szanowni panowie z przetworni rzucą coś extra cenowo zasadzę truskawke i mam jakis grosz co roku ...a jak o nią zadbam czy wywale na przemysł czy sprzedam na deser to zalezy tylko odemnie ale mam jakis ruch a tu z ta wisnią to całe życie na łasce skupczyków powiedziałem koniec dymania mojej osoby dla mnie moga placic za rok i po 10za kilo w d*pie mam te wiśnie i łaske szanownych panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...