Skocz do zawartości

Cena wiśni


Gość spek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka
2 godziny temu, Gość zawiedziedziony napisał:

Ja nie bede czekal 8-10 lat jak szanowni panowie z przetworni rzucą coś extra cenowo zasadzę truskawke i mam jakis grosz co roku ...a jak o nią zadbam czy wywale na przemysł czy sprzedam na deser to zalezy tylko odemnie ale mam jakis ruch a tu z ta wisnią to całe życie na łasce skupczyków powiedziałem koniec dymania mojej osoby dla mnie moga placic za rok i po 10za kilo w d*pie mam te wiśnie i łaske szanownych panów.

Pewnie sam opielisz i pobierasz

 

Truskawka zapłaciła to trzeba sadzic by niedługo nie opłacało się zbierać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość z lubelszczyzny
3 godziny temu, Gość Sadownik napisał:

Ja jeszcze 2 tygodnie. Jakie dymanko? Wiśnia powyżej 2 zł, to jeszcze jest dobra cena

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Sadownik napisał:

Ja jeszcze 2 tygodnie. Jakie dymanko? Wiśnia powyżej 2 zł, to jeszcze jest dobra cena

za 10 dni  to beda juz same pestki wisiały na drzewie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawkowy.bil
3 godziny temu, Gość truskawka napisał:

Pewnie sam opielisz i pobierasz

 

Truskawka zapłaciła to trzeba sadzic by niedługo nie opłacało się zbierać

 

truskawka zawsze płaci pod warunkiem jak robisz deserową i wsadzasz dobrą odmiane np.Azje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matematyk
3 godziny temu, Gość Gość z lubelszczyzny napisał:

 

czlowieku ludzia trzeba zaplacic 1.2pln za rwanie + inne koszta o jakiej ty dobrej cenie mowisz czy ty skończyles jakas szkole?problem chyba z liczeniem masz,ja wiem ze ty wezmiesz jednorazowo kase... tylko oblicz ile wlozysz przez rok w nią liczac  zaraz po zbiorach ciecie chemia koszenie itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt sezonu, otrząsarka za otrząsarką a skupy nie zawalone jakoś bardzo ? jak pogoda się utrzyma to na następny tydzień zostaną nieliczni. Jakiś dziwny ten sezon, ledwo się zaczął na większą skalę, a już masa kwater wyczyszczona. Widać że z sezonu na sezon przybywa sprzętu, ciekawe w którą stronę to wszystko będzie zmierzać. 

 

PS. Większe dawki tego agrostymu walcie, żeby lepiej leciało... niektóre kwatery po otrzepaniu wyglądają jak by była jesień i to późna.. a później będzie płacz że 10-12lat i trzeba wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc z lubelszczyzny
8 godzin temu, Gość nok napisał:

Szczyt sezonu, otrząsarka za otrząsarką a skupy nie zawalone jakoś bardzo ? jak pogoda się utrzyma to na następny tydzień zostaną nieliczni. Jakiś dziwny ten sezon, ledwo się zaczął na większą skalę, a już masa kwater wyczyszczona. Widać że z sezonu na sezon przybywa sprzętu, ciekawe w którą stronę to wszystko będzie zmierzać. 

 

PS. Większe dawki tego agrostymu walcie, żeby lepiej leciało... niektóre kwatery po otrzepaniu wyglądają jak by była jesień i to późna.. a później będzie płacz że 10-12lat i trzeba wymieniać. 

Tak wygladaja bo ludzie oleli ochrone u nas w lubelskim ten tydzien i po wisni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
2 godziny temu, Gość nok napisał:

Sezon każdy zakończył że nikt nie dodaje wpisów? 

Sezon zbliża się do końca ale przetwórcy zdziwią się ilością towaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc z lubelszczyzny
4 godziny temu, Gość nok napisał:

Sezon każdy zakończył że nikt nie dodaje wpisów? 

U mnie koniec 2/3 tonazu co rok temu cena dzis 2.50zl jedynke 1.50 w kisten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie środa czwartek koniec mniej mam 10 ton niż w tamtym roku niektórzy nie mają co rwać bo olali ochronę i sam grzyb i to samo z jabłkiem będzie ile sądów zaniedbanych i już niektórzy nie pryskaja w ogóle czekają do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Gggg napisał:

U mnie środa czwartek koniec mniej mam 10 ton niż w tamtym roku niektórzy nie mają co rwać bo olali ochronę i sam grzyb i to samo z jabłkiem będzie ile sądów zaniedbanych i już niektórzy nie pryskaja w ogóle czekają do sezonu.

Dlatego ten co dba i nie odpuszcza swoje zarobi, jak nie w tym sezonie to następnych, tak jest było i będzie. A najgorsze są lenie i dwuzawodowcy, chlamem zbijają cenę żeby szybciej towar pogonić a grupy ściagają nam śliwki Jablka gruszki importując z zagranicy a wy pozwalacie na siebie rozpisywać ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 07:31, Gość spek napisał:

Europie odpadła ukraina w produkcji wiśni 170tys ton Ruskie 200tys ton wiec cene-2-3 zl mozecie sobie spekulanci handlarze i przetwórcy włożyc pomiedzy bajki.Proponuje wykazać sie cierpliowościa a cena bedzie w okolicach 7-9 pln.Poprostu w tym w roku jak w zadnym innym potrzebuja towaru na młyn.

Cierpliwi zostali wynagrodzeni

Całe 2,5

Tak potrzebowali towaru na młyn

Dziękujemy ci wujku dobra rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ni ma tragedii
4 hours ago, Guest keps said:

Cierpliwi zostali wynagrodzeni

Całe 2,5

Tak potrzebowali towaru na młyn

Dziękujemy ci wujku dobra rada

2.5 zeta to git cena tak szczerze jak ktos jest w stanie sprzedac po takiej z mechanicznego zbioru, bo zbierajac recznie to wiadomo ze srednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...