Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.08.2023 o 21:39, Gość elektryk napisał:

Ten własny prąd też pewnie był za darmo???

Dokładnie... nędza i jeszcze tym się podniecasz

Chłop się cieszy że ma "za darmo" prąd, a Ty go dociskasz... widać, że jest byznesmenem, a nie gumofilcem. Cena 1.9 to pewnie z jego opakowaniem, sortowaniem i paletami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Pioter Nosacz
Godzinę temu, Sadownik2102 napisał:

Chłop się cieszy że ma "za darmo" prąd, a Ty go dociskasz... widać, że jest byznesmenem, a nie gumofilcem. Cena 1.9 to pewnie z jego opakowaniem, sortowaniem i paletami. 

Rozczaruje Panów, ja jabłka już nie mam, ale zdazylo mi się po i inne lata trzymać do tej pory, i też miałem telefon we czwartek, czy nie mam czasem princa idareda, 1.8 65+ za samo jabłko,  

Tak czy siak chłop jest wygrany, ma fotowoltaike, jak dobrze zrobiona to zapłacił po 2 stówki za pół roku za prąd, a was d*pa piecze że żeście w czerwcu podali do sortu po 1.2 i wam wyszło 0.8, eh gumofilce szkoda komentować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zdezorientowany
1 hour ago, Sadownik2102 said:

Chłop się cieszy że ma "za darmo" prąd, a Ty go dociskasz... widać, że jest byznesmenem, a nie gumofilcem. Cena 1.9 to pewnie z jego opakowaniem, sortowaniem i paletami. 

1.9 samo jabłko - wsadzenie do kartonu, przy fotowoltaice nienajgorszy interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ciemno gród
1 godzinę temu, Gość Pioter Nosacz napisał:

Rozczaruje Panów, ja jabłka już nie mam, ale zdazylo mi się po i inne lata trzymać do tej pory, i też miałem telefon we czwartek, czy nie mam czasem princa idareda, 1.8 65+ za samo jabłko,  

Tak czy siak chłop jest wygrany, ma fotowoltaike, jak dobrze zrobiona to zapłacił po 2 stówki za pół roku za prąd, a was d*pa piecze że żeście w czerwcu podali do sortu po 1.2 i wam wyszło 0.8, eh gumofilce szkoda komentować 

Oj piecze, ale co tam...

Już druga otwarta i jest OK!

Chłopy! Zarobiłem, ale co to za biznes,co za to kilo jabłka można dziś kupić? 25 lat temu też po tyle otwierałem KA,  tylko wtedy za komorę wjeżdżał nowy JD za gotówe i bez pier......a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Xyz napisał:

wzrost ceny teraz dobrze wróży na start nowego sezonu.

Biedronka od poniedziałku sprowadza wszystkich na ziemię z ceną jabłka. Promocja 1.99 młode jabłka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Guest Aaa said:

Biedronka od poniedziałku sprowadza wszystkich na ziemię z ceną jabłka. Promocja 1.99 młode jabłka. 

 

Nie raz czy to w biedronce czy kauflandzie są sprzedawane jabłka taniej jak je kupili, także nic to nie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Aaa napisał:

Biedronka od poniedziałku sprowadza wszystkich na ziemię z ceną jabłka. Promocja 1.99 młode jabłka. 

 

Po przeczytaniu takiego komentarza autor nie ma pojęcia jak wygląda handel z marketami.

Jako dostawca idąc do marketu wygląda to zupełnie inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gumofilec
19 godzin temu, Sadownik2102 napisał:

Chłop się cieszy że ma "za darmo" prąd, a Ty go dociskasz... widać, że jest byznesmenem, a nie gumofilcem. Cena 1.9 to pewnie z jego opakowaniem, sortowaniem i paletami. 

Ale zapomniał o tym napisać;)

Tylko chciał zaimponować cena 1,9😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andersen
16 godzin temu, Gość Ciemno gród napisał:

Oj piecze, ale co tam...

Już druga otwarta i jest OK!

Chłopy! Zarobiłem, ale co to za biznes,co za to kilo jabłka można dziś kupić? 25 lat temu też po tyle otwierałem KA,  tylko wtedy za komorę wjeżdżał nowy JD za gotówe i bez pier......a. 

Chłopie

Czytam twoje wpisy dzieciakom jak je usypiam

Mówią,że to lepsze niż Andersen

Pisz częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
W dniu 21.08.2023 o 05:29, Gość Andersen napisał:

Chłopie

Czytam twoje wpisy dzieciakom jak je usypiam

Mówią,że to lepsze niż Andersen

Pisz częściej

Cena wczesnego jabłka mocno spada.Już grupy płacą 1,5 od 7+.Za tydzień będzie 1 zł.Na Broniszach też klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taka sytuacja
1 hour ago, Guest Realista said:

Cena wczesnego jabłka mocno spada.Już grupy płacą 1,5 od 7+.Za tydzień będzie 1 zł.Na Broniszach też klapa.

Jutro 80gr od 7.5 pewne info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pesymista
2 godziny temu, Gość Realista napisał:

Cena wczesnego jabłka mocno spada.Już grupy płacą 1,5 od 7+.Za tydzień będzie 1 zł.Na Broniszach też klapa.

Potwierdzam spadek na 1,5

Letniego żadna ilość więc sądzę ,że cfane gapy robią już cenę na galę

Kwestia czy sadownicy to zaakceptują czy jednak przychodzą na miesiąc by cena wzrosła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2023 o 20:54, Gość Bbb napisał:

Nie raz czy to w biedronce czy kauflandzie są sprzedawane jabłka taniej jak je kupili, także nic to nie znaczy

Jak to nic nie znaczy... Znaczy to tyle że na straganie czy w innym markecie ceny będą musiały być podobne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewuniaaaaa
26 minutes ago, Guest Ewunia said:

Jak to nic nie znaczy... Znaczy to tyle że na straganie czy w innym markecie ceny będą musiały być podobne 

Jak bidny handlarz bedzie sprzedawał bez marży to moze będą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ciemno gród
W dniu 21.08.2023 o 05:29, Gość Andersen napisał:

Chłopie

Czytam twoje wpisy dzieciakom jak je usypiam

Mówią,że to lepsze niż Andersen

Pisz częściej

Czytaj dalej.Moje dzieci już ustawione, komory sprzedane, a ja z żoną i wnukiem w poniedziałek na Islandię, bo mam dość gorąca.

Bzdura że jabłko letnie zleciało z cenami,próbowali, ale nie mają co w karton włożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andersen
6 godzin temu, Gość Ciemno gród napisał:

Czytaj dalej.Moje dzieci już ustawione, komory sprzedane, a ja z żoną i wnukiem w poniedziałek na Islandię, bo mam dość gorąca.

Bzdura że jabłko letnie zleciało z cenami,próbowali, ale nie mają co w karton włożyć. 

Gratulujemy...w poniedziałek już nie będzie upałów

Wszystko wiesz tylko nie do końca

W karton wkładają wszystko...nawet nowe Mutsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5 zł za wagę
15 godzin temu, Gość Andersen napisał:

Gratulujemy...w poniedziałek już nie będzie upałów

Wszystko wiesz tylko nie do końca

W karton wkładają wszystko...nawet nowe Mutsu

Jeszcze tylko 2 tygodnie. I będzie co włożyć. I po wielu tańszych cenach. Nima japka. Zobaczymy jak będzie cenowo z drzewa. Chociaż by 1 zł było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andersen
2 godziny temu, Gość 5 zł za wagę napisał:

Jeszcze tylko 2 tygodnie. I będzie co włożyć. I po wielu tańszych cenach. Nima japka. Zobaczymy jak będzie cenowo z drzewa. Chociaż by 1 zł było 

Bez przesady

Aż tak źle nie będzie

Ale oczywiście jesienią będą próby kupienia za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nostradamus

Apel do sadowników.Nie sprzedawać jabłko w tym sezonie poniżej 2,50 bo jabłka niema w tym roku.Mam pewne  info z wiarygodnych źródeł. Z drzewa będzie min 2,50.Przed świętami 3,50.,a na wiosnę 5 zł za wagę to murowane.A za goldena I Red deliszusa to nawet 7 zł będzie. To gwarancja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Nostradamus napisał:

Apel do sadowników.Nie sprzedawać jabłko w tym sezonie poniżej 2,50 bo jabłka niema w tym roku.Mam pewne  info z wiarygodnych źródeł. Z drzewa będzie min 2,50.Przed świętami 3,50.,a na wiosnę 5 zł za wagę to murowane.A za goldena I Red deliszusa to nawet 7 zł będzie. To gwarancja. 

Przygłup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prorok jeremiasz
W dniu 31.08.2023 o 21:46, Gość Nostradamus napisał:

Apel do sadowników.Nie sprzedawać jabłko w tym sezonie poniżej 2,50 bo jabłka niema w tym roku.Mam pewne  info z wiarygodnych źródeł. Z drzewa będzie min 2,50.Przed świętami 3,50.,a na wiosnę 5 zł za wagę to murowane.A za goldena I Red deliszusa to nawet 7 zł będzie. To gwarancja. 

Potwierdzam

Pewne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...