Skocz do zawartości

Cena jabłek przemysłowych - jesień 2022


Gość aaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Alvin z Grojca
3 godziny temu, Gość Siup napisał:

Piotruś postraszył i już ma towar, piękna rzecz 

Piotruś akurat zjechali na 55gr loco rampe. Ale ma towar z kontraktacji.  Stary cwaniak z niego. Taka sama sytuacja była z porzeczka czarna. Naawizowal aut na 3 dni na zaś i obnizyl cenę o 2 ziko i patrzył co reszta zrobi;) A potem jak skończyły się awizacje to wrocil do normalnej ceny .

Ale już skupczyki nie kupują towaru. Ah Ah Piotruś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się wyprawia z cenami jabłek czy to deserowych czy przemyslowych przechodzi ludzkie pojęcie.Przecież to powinien ktoś kontrolować bo grupy dogadują się z przetworniami i robi się cyrk…ale to nic,sami bata na siebie kreca…koniec nadchodzi albo nadszedl.Dziekuje,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Piotrek z Kozietul
10 godzin temu, Gość Blac napisał:

To co się wyprawia z cenami jabłek czy to deserowych czy przemyslowych przechodzi ludzkie pojęcie.Przecież to powinien ktoś kontrolować bo grupy dogadują się z przetworniami i robi się cyrk…ale to nic,sami bata na siebie kreca…koniec nadchodzi albo nadszedl.Dziekuje,pozdrawiam

Jedynym rozwiązaniem jest zwiększenie nasadzeń

Na Twoim miejscu bardziej martwiłbym się o sadowników niż o mnie

To nie ja zalegam z kasą za opryski

Ja sobie poradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Piotrek z Kozietul napisał:

Jedynym rozwiązaniem jest zwiększenie nasadzeń

Na Twoim miejscu bardziej martwiłbym się o sadowników niż o mnie

To nie ja zalegam z kasą za opryski

Ja sobie poradzę

Odezwał się jest. Dalej miesza więc wiadomo. Z pustego Salomon nie nalal I to chłop tym bardziej nie naleje. Nie zapełni samochodów na skupach to nie pazdziernik. Mam jabłko dla Ciebie. 80 netto kg Zapraszam wiem ze będziesz zadowolony z tej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2023 o 04:24, Gość Piotrek z Kozietul napisał:

Jedynym rozwiązaniem jest zwiększenie nasadzeń

Na Twoim miejscu bardziej martwiłbym się o sadowników niż o mnie

To nie ja zalegam z kasą za opryski

Ja sobie poradzę

Ale płacisz raty za inwestycje swoje. Co tam będziesz tłoczyl za tydzień powietrze jak tłok w sprezarce? Kombinujecie z cena bo wiecie o tym że wkrótce po jabłkami I trzeba w końcu zapłacić normalnie. Nie przeskoczysz tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
1 godzinę temu, Gość Buahaha napisał:

O,45 loko-rampa od jutra. Za tydzień 0,35.Wszyscy będą sypali i to mocno

Bez przesady. Cena jutro 55gr loco rampa tak zdecydował Piotr. I tego wymaga od podwykonawców inaczej nie sprzedadzą koncentratu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek z Kozietul
11 godzin temu, Gość Xnsjs napisał:

Ale płacisz raty za inwestycje swoje. Co tam będziesz tłoczyl za tydzień powietrze jak tłok w sprezarce? Kombinujecie z cena bo wiecie o tym że wkrótce po jabłkami I trzeba w końcu zapłacić normalnie. Nie przeskoczysz tego. 

Dohler to duży międzynarodowy koncern i liczy się globalny wynik za 5 lat a nie wynik poszczególnego zakładu

To wy musicie być na plusie bo nie macie wyjścia

Ja sobie przywiozę koncentrat z Ukrainy i Mołdawii jak przywożone jest zboże co skutkuje niskimi cenami dla Polaków

Jeszcze dostanę medal za pomoc Ukrainie

Ty nie przeskoczysz nawet bramy do sadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...