Skocz do zawartości

Kiedy będą młode ziemniaki 2017


Gość CIMITERO

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Warka -5, a ty Miecio jesteś pewien ze nic?

Podkarpacie było minus 6 tyle ze wczoraj było słonecznie i nagrzalo pod przykryciem i dziś 6 rano już słońce. Byłem jeszcze teraz sprawdzić i nic nadal nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Norbert

Nieziemski kompletny ale jedno wiem sadzę tam nie wiele około 10h w tym pod folię 3h i co wam powiem to powiem ci co się chfalą to h,,a mają tak że panowie dopiero po świętach a tu taka żenada .Jestem też podkarpackiego i ten kolega kturen opisuje że było minus 6 i nic klękajcie narody pozdro ci co piszą od żeczy łapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



Nieziemski kompletny ale jedno wiem sadzę tam nie wiele około 10h w tym pod folię 3h i co wam powiem to powiem ci co się chfalą to h,,a mają tak że panowie dopiero po świętach a tu taka żenada .Jestem też podkarpackiego i ten kolega kturen opisuje że było minus 6 i nic klękajcie narody pozdro ci co piszą od żeczy łapka


Kolego jak trzeba jutro zdjęcia wstawię. Albo zapraszam poogladamy razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co panowie z tego ze sadzone na poczatku marca pogoda swoje zrobiła a tak po za tematem słychać ze pesje maja wzrosnac miedzy 20a30% ciekawe o ile wzrosma produktu rolnicze u rolnika nie na półce 10 lat temy sprzedawałem po wykopkach 1 zł a dzis masakra bieda w oczy zaglada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sieradzak123

U mnie ziemniaki mrozu się nie boją, Rymarka już około 40 cm, jutro przewijam jak się uda, za miesiąc już będą wykopane, Arrow jakieś 30-40 cm, zapowiada się rekordowy plon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkarpacie było minus 6 tyle ze wczoraj było słonecznie i nagrzalo pod przykryciem i dziś 6 rano już słońce. Byłem jeszcze teraz sprawdzić i nic nadal nie zauważyłem.

 

No to albo miałeś fuksa albo masz dobrze pole usytuowane albo patrzysz i nie widzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo miałeś fuksa albo masz dobrze pole usytuowane albo patrzysz i nie widzisz ;)

Poważnie ziemniak jaki był w czwartek taki jest i dzis. Niegram kozaka ze wiedziałem ze mu nic nie bedzie bo bałem się w niedziele bałem sie i wczoraj. żadnych oznak czarnych i zwiednietych. łodygi liście zielone sztywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...