Skocz do zawartości

Kiedy będą młode ziemniaki 2017


Gość CIMITERO

Rekomendowane odpowiedzi

okolice sieradza co rolnicy mają ziemniaki co zakryły redliny  mają około 60 cm wysokosci oczywiscie pod folią i włókniną sadzone były 8 marca 

kolego chyba w tunelach ogrzewanych piecami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "marcin", już kiedyś pisałem i napiszę jeszcze raz - proszę bredni nie pisać na tym forum. Znamy dobrze to IP.

 

A co do ziemniaka to przy pogodzie takiej jak dzisiaj będzie rósł w oczach - cieplo i wilgoć. Ale nie spodziewałbym się jakichś większych ilości na rynku prędzej niż pod koniec maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz nie wierzyć  ale  takie są okol. sieradza  ziemniaki zakryły międzyrzędzia

bylem w wróblewie wczoraj i nie widziałem zeby tak włóknina byla wysoko podniesiona jestes bajko pisarz i sie pocieszasz nawet sie zatrzymalem i zaglandalem pod wlóknine góra 15 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w wróblewie wczoraj i nie widziałem zeby tak włóknina byla wysoko podniesiona jestes bajko pisarz i sie pocieszasz nawet sie zatrzymalem i zaglandalem pod wlóknine góra 15 cm

 

Potwierdzam.

 

Z tym ciepłem to nie przesadzajmy

 

Temperatura ok. 15 stopni i słońce a do tego włoknina to już tragedii nie ma moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk Sieradz

Co to będzie ? W Polsce kaplica młody ziemniak brak markety biorą duże ilości z zagranicy Egipt ,Cypr , Majorka ,teraz już Węgry zaczynają wozić nie zapowiada się to dobrze znów ceny powariuja czy będzie komu sprzedać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz 35

Jedna osoba napisala na forum bardzo madre zdanie - prosze dziecinady nie uprawiac. Kazdy uprawia ziemniaki i wie ze przy tych zimnach nie bedzie ziemniaka jak zawsze tylko bedzie pozniej. I jesli ktos chce glupoty wypisac typu 10 maja kopie ziemniak to lepiej niech wcale sie nie udziela tylko niech zapisze sie do przedszkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki

Jedna osoba napisala na forum bardzo madre zdanie - prosze dziecinady nie uprawiac. Kazdy uprawia ziemniaki i wie ze przy tych zimnach nie bedzie ziemniaka jak zawsze tylko bedzie pozniej. I jesli ktos chce glupoty wypisac typu 10 maja kopie ziemniak to lepiej niech wcale sie nie udziela tylko niech zapisze sie do przedszkola.

Słuchaj nie wiem kto co pisze ale ja poważnie kopanie zaczynam 10-15 mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki

zrób zdięcia ziemniaków pod krzakiem to dopiero będziemy rozmawiać bo nie znaczy ze zielsko duze to pod krzakiem do kopania

Mogę to dla Ciebie zrobić ale jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...