Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość producent ziemniaka

ja sprzedaje 12zł/15kg. 8-9zł na miejscu jak ktoś tanio sprzedaje to baran ale to jego sprawa, a handlarze musza zarobić bo przecież nowe auto czeka. Sami ludzie mnie w kur bo mówią ze duże ziemniaki porosły a takie drogie,(pod krzakiem malo  to duże 3-4) walc się w tym roku są i będą drogie a jak komus sie nie podoba to niech nie kupuje. Za rok jak bedzie za darmo kupcy znów będą wybrzydzać po 1zł/15kg. Także nie popuszczać bo się to zemści, wiem bo sam to przerabiałem jak były drogie ziemniaki 3lata temu to w dupe włazili kupcy żeby im sprzedać a później cie nie znali, ja sobie poradziłem ale gnida nie ma prawa wejścia w tym roku. Nie szanuje handlarzy bo oni maja chłopa w d*pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedaje 12zł/15kg. 8-9zł na miejscu jak ktoś tanio sprzedaje to baran ale to jego sprawa, a handlarze musza zarobić bo przecież nowe auto czeka. Sami ludzie mnie w kur bo mówią ze duże ziemniaki porosły a takie drogie,(pod krzakiem malo  to duże 3-4) walc się w tym roku są i będą drogie a jak komus sie nie podoba to niech nie kupuje. Za rok jak bedzie za darmo kupcy znów będą wybrzydzać po 1zł/15kg. Także nie popuszczać bo się to zemści, wiem bo sam to przerabiałem jak były drogie ziemniaki 3lata temu to w dupe włazili kupcy żeby im sprzedać a później cie nie znali, ja sobie poradziłem ale gnida nie ma prawa wejścia w tym roku. Nie szanuje handlarzy bo oni maja chłopa w d*pie.

masz racje w tym roku dzwonią ci co w tamtym nawet telefonu nie odbierali ale traktuje ich dokładnie jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ada nie miej pretensji jak jest drogo to i wy nie pamiętacie o roku kiepskim że ktoś od was zabrał

 

jak ceny łódz sandomierz katowice?

 

 

bronki od 8 złotych żółty do 12. 13 najładniejsza irga

Edytowane przez IGRiT
wytłuszczono ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noto co Rumun ładuje jak surowca nie ma ?

tak nie jest to zeszy rok co był pełen plac w ziemniaku,co auto wjedzie to schodzi a rumun nagrywa towar i dopiero ładuje a polaki słabo bo nie mają co załadować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kowalski

Cena jest zjazdowa 10zł Wrocław 11 Katowice 10-12 zależy który dzirń tylko chłopo-handlarze dołują Ci co ładują z gospodarstw po 400-1000worków wołać pieniadze na konta przed przygotowaniem nie sprzedawać taniej jak 8-9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...