Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwan jebiewdenko

Panowie jak tam ceny bo coś cicho tu na forum to albo niema zejścia albo niema ceny lub to i to.

Jest cena i zejście dlatego wszyscy cicho siedzą bo towar szykują, jakby nie było jednego albo drugiego to siedzieliby na forum i wylewali swoje żale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iwan jebiewdenko

Kupcy z tego portalu, przepraszam hieny ogłaszające się na tym portalu zaproponują Ci 30 groszy i jeszcze pocisną kit że z niemiec po tyle kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ben Dover

Kolego, ja wiem, że każdy ma jakąś swoją 'dziurę' gdzie dostanie w miarę uczciwe pieniądze, ale chcesz czy nie, ceny z tego portalu, uczciwie odwzorowują sytuację na giełdach w kraju. I nie, nie jestem handlarzem, sam mam ostatnie 400 worków do opchnięcia i każdy z dzwoniących, chce poniżej 5 zł dać za nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Tak naprawdę z Niemiec po tyle przychodzi do nas wiem o tym bo kolega ma transport i kierowcy znają cene bo nie mowami nue sa. Ziemniak może jedynie utrzymac sie w tej cenie bądź w dół bo w górę nie ma szans ziemniaka jest naprawdę dużo jeszcze ściągaja. Nie wiem po co to forum jak kazdy mówi cuda zero zeczywistosci to nic nie daje ja moge napisac sprzedaje po 7 ale co mi to pomorze jak w rzeczywistości jest inaczej.aktualnie jest max 4,5 ale cale szczęście udalo mi sie wszystko na szybko wyprzedac po 8,5 do 9 nie czekalem az bedzie ta 1zl za kilo jak tu pisaliscie ze braknie i wgl bo jak bym mial na to patrzec poszedl bym z torbami. Trochę rzeczywistości na tym forum wtedy nam pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wyżej ja pisałem o aktualnej, rzeczywistej cenie, wiec nie wiem skąd to max4.5 (choć nie twierdzę ze po tyle nie sprzedają) bo za taka cenę to żadnego worka nie sprzedałem. Jak denerwuje Cie to forum, to po co wchodzisz na tą stronę. I popracuj nad ortografią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanley

U nas na wsi ładował się Tir w okolicach Błaszek na południe Polski płacił 4.5 zł/15kg i załadował się cały ludzie chętni żęby szykować na tą cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dziwicie gdy była cena to trzyma liście i nie chcieliscie sprzedać wiec teraz trzymajcie niech wam kiełkuja to samo robocie z kapusta i innym warzywem kto elastyczny ten sprzeda... Taka prawda do kogo te żale chyba do samego siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...