Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos moze potwierdzic??

no ja potwierdzę, że na Sieradzkim można już za 3 zł a worek kupić pięknego ziemniaka kaliber 5 plus, worek szyty na palecie. Kalisz giełda za 5 zł za worek ile chcesz, a ładowane na południe europy w zeszłym tygodniu 9 zł było, a w tym podnosimy cenę o 50 gr na worku. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wymyslajcie i nie piszczie bzdur bo te forum w ogole przestanie byc wiarygodne. Co za dekiel napisal ze ziemniaka po trzy zlote moze kupic? Myslicie ze w ten sposob cene obnizycie? Piszcie jak jest naprawde. A prawda jest taka ze cena wcale nie spada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie cena nie spada....

za 5+ trzeba płacic od  6,5 zł do 7,5zł a za 4+ od 5zł do 6zł w okolicach Sieradza

 

 

Potwierdzam drobniejszy ziemniak w zeszłym tygodniu sprzedałem po 6zł a dzis 5+ całego tira po 7.okolice sieradza

 

Dzięki Panowie za konkretne, wiarygodne opinie o cenach. Będę wdzięczny jak co jakiś czas będziecie tutaj wrzucać informacje po ile sprzedajecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszmy prawde z cenami tak jak jest to wtedy te forum bedzie mialo sens. Cene i tak ksztaltuje rynek i ilosc towaru na nim a nie te forum. Nie piszcie glupot ze mozna kupic po trzy zlote na sieradzu bo to i tak nic nie da. To samo do rolnikow. Nie zawyrzajcie. Piszcie tak jak sprzedajecie i wtedy bedzie to ciekawe miejsce do sprawdzenia jak tam ceny sie ksztaltuja w polsce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Ja w piątek na hurtownie sprzedałem po 6zl za żółtego 45+ i zabrali z domu i faktem jest że powoli się cena wspina bo wczesniej po 5zl szły. także te rzekome 3zl to jest mit za jadalnego :) pozdrawiam ze Świętokrzyskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leszek

Faktem tez jest ze w tym roku na tych hurtowniak jak i na gieldach ceny sa takie jak i rumun placi zabierajac prosto z domu. Albo i ciut nizsze no bo jak to i na gieldach bywa, ceny troche zawsze skacza. Towar 5+ 7zl w mazowieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarze Przyjeżdżali do mnie raz w tygodniu a od dwóch tygodni przyjeżdżają twa razy w tygodniu więc sprzedaz jest dwa razy większa. Trzymajcie cene i nie ulegajcie głupim Wypowiedziom na Forum. Szanujmy naszą ciężką pracę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze - zapraszamy do zakładania kont na forum i logowania się podczas dokonywania wpisów.

 

W momencie gdy większość wpisów będzie dokonywana przez zarejestrowanych użytkowników wyłączymy możliwość dodawania wpisów przez tzw. 'gości' tym samym ograniczymy swobodę działania spekulantom.

 

Prosimy również o podawanie w miarę możliwości jak najbardziej kompletnych danych o kupnie/sprzedaży najlepiej wg. schematu:

 

Lokalizacja: łódzkie

Towar: ziemniak żółty

Kalibraż: 55mm+

Opakowanie: worek szyty 10kg

Przeznaczenie: markety

Ilość: 24 tony

Cena: 0,50zł/kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów u handlarza 45 plus vineta 8 zl. Nie jest to jakaś wielka giełda ale bywam tam z towarem na hurtownie dziś pochodziłem i 8 zl lekka ręka ta vineta u handlarza. Ja ze swoim czekam jeszcze miesiąc później trzeba będzie sprzedawać żeby zdążyć mam około 600 ton w tym z 200 malagi pierwszy raz i Nie wiem ile to wytrzymuje Póki co ładnie się trzyma. Dziś zawiozłem ostatnie 10 ton cebuli tam 0.40 netto. zostało mi 15 ton marchwi 0.50 woze. Selera około 10 ton 1.20 netto płacą. I buraka z 100 ton 0.50 woze ale małe ilości idą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest różna, zależy jaką się  wynegocjuje, wczoraj na Targpiaście rano było mało towaru, wołali 8, 7 i 6 podawali.

Ja osobiście sprzedaję nieduże ilości, średnio po 8 zł, sklepy we Wrocławiu, odmiana Satina.   

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...