Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kupiec poludnie
11 godzin temu, Kupiec napisał:

Pekin zapłaci w kwietniu i maju, kto ma w kontroli ładny towar weźmie hajs.

Totalnie na odwrót.  Wegry sieja rekordowe ilosci , u nas tez nie mniej . Wejdzie sporo ilosci mlodej w kwietniu napewno wplywnie to na rynek hamujaco .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość kupiec poludnie napisał:

Totalnie na odwrót.  Wegry sieja rekordowe ilosci , u nas tez nie mniej . Wejdzie sporo ilosci mlodej w kwietniu napewno wplywnie to na rynek hamujaco .

Tej młodej pierwszej kapusty jak jest ładna stara to nikt nie chce dotknąć.

Ja uważam, że kwiecień i początek maja cena będzie bardzo wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ProstyChłop
W dniu 10.01.2022 o 13:06, Gość Rolnik napisał:

Dokładnie a te 5 zł kg to szybciej będzi jak handlarze myślą :) Jak by embargo Russ znieśli i przepływ towaru normalny to i ceny co roku inne były by a tak to nasi  ....     robią co chcą ..

 

 

 

Do wszystkich przy zdrowych zmysłach: embargo wcale nie nałożył Ruski tylko nasz Kaczy pomiot, Jareczek tak politykuje żeby tanio naród karmić, zasada dziel i rządź. Kreuje jeszcze wybawcę Michałka żeby znowu głosy zgarnąć i śmiać się wam w twarz. Oj chłopy, chłopy kiedy wy się czegoś nauczycie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Jeden z moich sąsiadów sprzedaje pekina z Globalgapem po 2,7 , a drugi  bez Globala po 2,9 . Obaj wożą do tego samego odbiorcy , tylko ta bez Globala jest  ładniejsza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 11:52, Gość ProstyChłop napisał:

Do wszystkich przy zdrowych zmysłach: embargo wcale nie nałożył Ruski tylko nasz Kaczy pomiot, Jareczek tak politykuje żeby tanio naród karmić, zasada dziel i rządź. Kreuje jeszcze wybawcę Michałka żeby znowu głosy zgarnąć i śmiać się wam w twarz. Oj chłopy, chłopy kiedy wy się czegoś nauczycie?

 

Tak, tak, Kaczyński nałożył embargo i odpowiada też za cenę ropy i inflację w całej Europie!

Ps. Nick masz jak najbardziej trafiony, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Biedronka
W dniu 17.01.2022 o 11:34, Kupiec napisał:

Tej młodej pierwszej kapusty jak jest ładna stara to nikt nie chce dotknąć.

Ja uważam, że kwiecień i początek maja cena będzie bardzo wysoka.

Nikt , poza wszystkimi marketami które maja większość rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obserwator

Centrum cen nie znam, jedynie tyle że nie mają czym obracać a by chcieli, ale w moich okolicach zawsze było niewiele pekinki, choć coś tam zawsze każdy miał, ale każdy się wyleczył do końca przez ostatnie lata.

Jak reszta kraju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świętokrzyskie
4 godziny temu, Gość Max napisał:

Zejście bardzo dobre... Cena 3 zł w karton. 3.5zl za torbe 5 kg (6 i 8). Rejon Łęczycy a jak inne tereny??

kolego 3 zł i karton kupującego ? w świętokrzyskie nie ma skupów towaru mało . pod Krakowem coś słyszę o 2.5 zł za kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świętokrzyskie
1 godzinę temu, Gość rol centrum napisał:

Ja juz 5zł na gotowo jutro robię.  Doczekalem do ceny marzeń .

kurde w biedronce 4.99zł a Tobie do hurtu dają 5zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rol centrum
2 godziny temu, Gość świętokrzyskie napisał:

kurde w biedronce 4.99zł a Tobie do hurtu dają 5zł ???

Bo, stonka tak słabo płaci, ja sprzedaje bezposrednio , bez handlarzyków , dlatego 5zł , i niżej nie sprzedam.
 

 

 

PS. Zapomniałem dodać ze za 2kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rol centrum
12 godzin temu, Gość Marian napisał:

Jak sprzedajesz 2kg pekina za 5 zł to jesteś frajer bity i tyle ???

Dla ciebie frajer, szanuje stałego odbiorce, nie mam problemu co rok sprzedać i nie musze zejscia szukac .
Cena dobra , towar tez za dlugo nie polezy bo seledyn juz jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość rol centrum napisał:

Dla ciebie frajer, szanuje stałego odbiorce, nie mam problemu co rok sprzedać i nie musze zejscia szukac .
Cena dobra , towar tez za dlugo nie polezy bo seledyn juz jest :)

Jak mu teraz opuścisz te 50gr "bo jest z czego" to jak w następnym sezonie będzie przykładowo 70gr/kg to on ci z łaski da tyle co wszyscy, a ty będziesz się cieszył ze masz zajęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...