Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skad macie te informacje ale ale za dobrego ziemniaka zawsze trzeba zaplacic. jak chcecie kupic pasci to kupicie i cena bedzie adekwatna do towaru.

Ja dzisiaj za winete placilam 5 zl w hurcie i nie placze . sprzedam i tez zarobie .

jak dla mnie to te zemnieki za 3 zl to nawet swin bym nimi nie pasla bo szkoda gadziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena uzależniona jest od jakości kalibracji i od sprzedającego są osoby które sprzedają duże ilości po 5-6zl a są osoby które nie mogą sprzedać po 3 zł za siatkę więc nie ma co się sprzeczac że ten ma rację czy tamten bo są duże rozbieżności cenowe jak i jakościowe pozdrawiam normalnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JamJestRolnik

Ja to doskonale rozumiem ze cena jest uzalezniona od jakosci i kalibracji. To normalne, troche juz lat z ziemniakiem walcze. Tylko moje pytanie, gdzie Ci co sie prosza zeby im po 3 zlote zabrac? To forum to lekka porażka, wpisy typu ziemniak po 2.5, ziemniak tanieje, ziemniaka jest tyle ze jednemu to ściany w komorach powypychalo. Całe szczescie zbyt mam pewny wiec pozdrawiam tych co po 2.5 oddaja jeszcze w opakowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda jest taka ze: np ja mam w przechowalni Ok 1000 ton, pierszwa komora 250 ton zaczyna płynąć i łzy z oczu też. Nie wiem co z tym robić chyba na pole wywieźć. A co z reszta? Myśle ze niej jestem jeden co będzie błoto na pole wywoził. A cena taka? A gdzie koszty? Także zasrane handlarki po 3 zł to wam te błoto mogę oddać. Niedługo e się ten proceder skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda jest taka ze: np ja mam w przechowalni Ok 1000 ton, pierszwa komora 250 ton zaczyna płynąć i łzy z oczu też. Nie wiem co z tym robić chyba na pole wywieźć. A co z reszta? Myśle ze niej jestem jeden co będzie błoto na pole wywoził. A cena taka? A gdzie koszty? Także zasrane handlarki po 3 zł to wam te błoto mogę oddać. Niedługo e się ten procedernie

nie sadz tyle wariacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kupcem. Handluje i tirowo i sam zaopatruje w województwie szpitale szkoły stołówki itp. Ziemniaka kupuje po 3.5 jak i po 5.5 . Zależy co komu potrzeba, dzwonią do mnie producenci z poprzednich lat i gadka mareczku wziąłbyś lufe bo nie bardzo już jest gdzie sypać a i ludziom trzeba coś dac bo niema kto robic, co do ceny to nieraz mówią tylko no przecież kupujesz to zapłać jak płacisz żeby było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumki ładują się we Francji i Belgii tam obrodziło, Rumunia jest kolonią francuską nie zobaczycie ani jednego w tym roku, nas zaleje ziemniak niemiecki i holenderski jedynie może Ukraina albo Białoruś lub bracia Rosjanie nas poratują i coś kupią bo jeśli nie to 3zł na wiosnę albo 2zł za woreczek kiepski ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...