Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z okolic Sanoka to ziemniaki już prawie wszyscy posprzedawali  ten kto trzyma się ceny 60-70groszy to jeszcze mają ale niektórzy rolnicy jak ja co nie mam gdzie magazynować  Dwa auta z Rumini po 20ton  przyjeżdżały co 3-4 dni jeden gość po polsku dobrze mówi. Mi płacili 5,5zł  za 15kg 11zł za 30kg, Ja akurat sypałem w 30kg bo tak mi jest szybciej i różnica na workach jest nie wielka. Na większej ilość parę stówek zostaje z worków. Tylko muszą być pełne transporty. Ja akurat miałem dużo ziemniaków bardzo ładne dzięki nawadniania. To Zawsze wiedzieli za auta będą nawalone ile będą chcieli. Wiadomo wszystko chodzi o czas wiadomo lepiej im kupić z podkarpacia niż pchać się na giełdę łódzką czy warszawską ALE znając życie tabory i tak tam dojadą jak nie będzie gdzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gogść1

U mnie zero jakiego zainteresowania jestem z Łodzi rok temu jeszcze mi schodziło. teraz ponad 200ton naszykowanych kaliber + 6 i nic jak ktos da mi namiary na rumunów dobrze zapłacę/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zero jakiego zainteresowania jestem z Łodzi rok temu jeszcze mi schodziło. teraz ponad 200ton naszykowanych kaliber + 6 i nic jak ktos da mi namiary na rumunów dobrze zapłacę/

Jaka cena za worek Cie interesuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gogść1

Coś chyba z nimi nie tak, że tak tanio chcesz

 

co ma być nie tak ? Nie gniją bo były kopane jeszcze przed październikiem. Duże porosły bo były nawadniane w lecie. Ja nie jestem z tych ze czekają do października czy listopada z kopaniami. jak nać opada to się  się kopie. Kaliber był ustawiony na  + 6 na kombajnie. Ale ziemniaki są niemal wszystkie duże. Jesteś niedowiarkiem to podjedź zobacz weż pare na obiad ugotuj i zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sieradzu sprzedają po 3zl /15kg DENARA.Niby 3,5zł za woreczek ale jak już się trochę po negocjuje to za 3zł sprzedają, Denara jak się do marca nie sprzeda to później jest kłopot  bo robi się miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre jaja. Rzeszów i Rumun. To taka giełda że nie bardzo miałby co kupić nawet jakby był.

Jeździsz na giełdę rzeszowską czy tylko piszesz tego posta by coś napisać przed świętami jak stałem z  kwiatami to widziałem rumunów ze ładowali ziemniaki 6zł woreczek kaliber od 4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlkp.. pośrednicy płacą 5zł/15kg mało, dużo co sądzicie?

gościu jak nie wiesz ile kosztują to wpisze w OLX ziemniaki i będziesz wiedział po ile są z wielunia wystawiają po 4zl a sprzedają za 3.. Jak masz kupca za 5zł to nie wahaj się tylko sprzedaj bo z wiosny każdy będzie już wypychał by tylko sprzedać a zbytu jakiegoś dużego nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie siej propagandy agrohurt rzeszów to nie temat dla rumuna czemu na krk nie biorą to niecałe 2 godziny drogi

widziałem kupowali bo ostatek swój im sprzedałem, później nie jeździłem może ktoś się dogadał i od kogoś bezpośrednio odbierają. Ja już wszystko wysprzedałem i nie jeżdżę na giełdę więc teraz nie wiem co tam się dzieje.!!!! POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...