Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

nie masz swojego rozumu tylko sie pytasz na forum ?  wróżbici twierdzą że bedzie 1,30 :)  tylko jak na razie zamiast drożeć staniało :)  jak co roku ten sam scenariusz zresztą

To przypomnij sobie zeszły rok. A tak nawiasem mówiąc, za to wszystkie zamieszanie podziękujcie TVP Agrobiznes! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A to co wy mysleliscie? 3 mln ton w kraju i przemysł bedzie po 1.2? I tak sie dziwie ze był te 90 kilka groszy. Co innego gdyby tak wymarzło jak w 2007 ze było 1 mln t jabłek. Swoja droga nie rozumie i tak tego bo mrozy były wieksze jak wtedy i to 2 fale a jabłek tylko o 30 proc mniej wg zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie z tym przemysłem Tanieje??Bo mam trochę i myślę co z tym zrobić poczekać ?? czy sypać

 

Sprzedawaj nie czekaj. Jak to steropolskie przysłowie mówi lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Ceny i tak są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gumiak w kubocie

A to co wy mysleliscie? 3 mln ton w kraju i przemysł bedzie po 1.2? I tak sie dziwie ze był te 90 kilka groszy. Co innego gdyby tak wymarzło jak w 2007 ze było 1 mln t jabłek. Swoja droga nie rozumie i tak tego bo mrozy były wieksze jak wtedy i to 2 fale a jabłek tylko o 30 proc mniej wg zeszłego roku.

A skąd masz taką informacje że jest 3mln ton ? Może dowiedziałeś się z TVP, albo słuchałeś Pana emeryta profesora Makosza . Żadne z nich nie jest wiarygodne.Znam kilka wsi średnio 10 hektarowych i wiesz jakie tam mają plon w tym roku z hektara? 5ton i NIŻEJ a są sady że jest zero, dosłownie ZERO!  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

A skąd masz taką informacje że jest 3mln ton ? Może dowiedziałeś się z TVP, albo słuchałeś Pana emeryta profesora Makosza . Żadne z nich nie jest wiarygodne.Znam kilka wsi średnio 10 hektarowych i wiesz jakie tam mają plon w tym roku z hektara? 5ton i NIŻEJ a są sady że jest zero, dosłownie ZERO! :o

jak się dba tak się ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że jest mniej, martwmy sie lepiej by sie dobrze przechowywało i był popyt a nie płakanie nad pięcioma groszami na kilu przemysłu..........jabłko w przechowalni i niektórych sie zachowywuje dziwnie, nie wiem czy jest za ciepło jak na tą pore roku czy co ale generalnie nie pachnie mi to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dba tak się ma

Przy -5 to mi nie mów o dbaniu, jak nie masz pojęcia. Inie wypisuj  tu o złotych środkach, bo po takiej temperaturze to nic nie działa. Oprócz propagandy na te środki od firm doradczych . PÓŁNOCNY GRÓJEC 0,92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było jak te kocury ładowałeś? Jak było tak zimno to pewnie same wlazły :huh: 0.92

widocznie nie masz pojęcia o sadownictwie po pierwsze to ha z targu drzewek nie sadze zreszta szkoda gadać jesteś tylko producentem przemysłu a przemysł to powinien być 0,30 gr to jest wystarczająca cena wtedy na rynku by zostali prawdziwi sadownicy a nie parchowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie masz pojęcia o sadownictwie po pierwsze to ha z targu drzewek nie sadze zreszta szkoda gadać jesteś tylko producentem przemysłu a przemysł to powinien być 0,30 gr to jest wystarczająca cena wtedy na rynku by zostali prawdziwi sadownicy a nie parchowcy

Grójec 0,92  :huh:

Edytowane przez IGRiT
Usunięto zbędne treści nic nie wnoszące a tylko podnoszące ciśnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość konfident

 

Bo są sadownicy = produkujący deser i parchownicy = produkujący przemysł :) 0,86 Tarczyn

 

Ale jesteś filozof ! Wszedłeś tu od tygodnia i gadasz trzy po trzy . Zgłoszę Cię żeby zablokowali twoje IP. Nic tu nie wnosisz tylko siejesz popyline..Ani z Ciebie SADOWNIK ani skupiasz . Jesteś zwykły Trol.. Grójec 0,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość kolejny sadownik w gumowca

okolice Białej Rawskiej 0,85zł ale drodzy sadownicy spokojnie, wyczekują i patrzą za ile będziemy sypać! Bądżmy solidarni!!! Nie sprzedajmy jeśli spada cena, tak jak pisali wyżej i będzie ok, bo naprawdę jabłka nie ma dużo i naprawdę każdy zdąży sprzedać, bo inaczej cena deserówki siądzie na rynku i eksport. Będzie dobrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...