Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość realista

ładne na wiosnę zapłaci, ale nie zapłaci nie wiadomo ile, wszystko ma swoje granice.

wiele zależy od kursu dolara, tak samo jak wiele zależy od szczelności granic.

 

jak rusek nie zacznie brać mocno, to żadna Bóg wie jaka cena się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość tadek.nerek

Drogi widzu. Jabłko na wiosnę będzie drogie i nic ma to nie poradzisz. Jak sam mówisz słabo sie przechowuje ale tym którym się uda wezmą pieniądze:) z Chin Rosja jabłka nie kupi :) a już najgłupszym Twoim argumentem o sprzedaży na zachód jest to, iż wg ciebie jabłko jest za słabe jakościowo :) jabłko jest w większości lepsze niż jabłko niemieckie włoskie czy austriackie:) tylko oni nas tam nie dopuszcza ma wielką skalę bo to byłby koniec dlą nich. Widać że na handlu się za bardzo nie znasz. Sprzedaje jabłko i na Rosję i na Arabie,a także na zachód i nikt nigdy mi nie powiedział,ze nasze jest gorsze

ja też nic niesprzedajne  teraz rok temu z wiosny poszło mi o lepiej niż przypuszczałem polskie jabłka są jedne z lepszych. Ja jestem z okolic Tarczyna to skup jest w okolicach 1zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wkurzony

Co ty gadasz jak jest 0,90 niezłe zaokrąglasz do 1zl przez takich jak ty zostałem z przemysłem a mogłem sprzedać po 0,96 ostatni raz się słuchałem tych mądrych światowych sadowniczkow w kaloszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tadek.nerek

Co ty gadasz jak jest 0,90 niezłe zaokrąglasz do 1zl przez takich jak ty zostałem z przemysłem a mogłem sprzedać po 0,96 ostatni raz się słuchałem tych mądrych światowych sadowniczkow w kaloszach

Kto ci bronił sprzedawać? znajomy sprzedawał po 95 groszy i tyle mu pasowało. Ja wole sprzedać  z wiosny drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz jak jest 0,90 niezłe zaokrąglasz do 1zl przez takich jak ty zostałem z przemysłem a mogłem sprzedać po 0,96 ostatni raz się słuchałem tych mądrych światowych sadowniczkow w kaloszach

Grójeckie 95-97, skoro tak ubolewasz pewnie masz sporo bez problemu sprzedaż większa ilość w takiej cenie, podzwoń po tych co się ogłaszają na igrit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

a jak stanieje to co powiesz  ? dolożysz komuś ? produkuj jabłko a nie gruz to nie bedziesz musiał o nic apelować, normalny sadownik to co miał pod drzewem dawno sprzedał i ma gdzieś czy spadnie czy zdrożeje o 5 groszy

 

łodzkie 88 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak stanieje to co powiesz ? dolożysz komuś ? produkuj jabłko a nie gruz to nie bedziesz musiał o nic apelować, normalny sadownik to co miał pod drzewem dawno sprzedał i ma gdzieś czy spadnie czy zdrożeje o 5 groszy

 

łodzkie 88 gr

A jak zinterpretujesz taka akcje? Wpis kupię 8,03 cena 0,95 gr, kolejny 8,06 wpis kupię 0,85. To co jeden dokłada 0,10gr!!!! Akcja jakich malo. Istny cyrk. Nie sprzedawać grać do końca. To już prawie jak hazard :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zinterpretujesz taka akcje? Wpis kupię 8,03 cena 0,95 gr, kolejny 8,06 wpis kupię 0,85. To co jeden dokłada 0,10gr!!!! Akcja jakich malo. Istny cyrk. Nie sprzedawać grać do końca. To już prawie jak hazard :-)

W tej Zbroszy Dużej to jest kabaret na całą Polskę! Główny wodzirej pan Czesław który  cenę zmienia cztery razy na dzień.Dziś już cenę zmienił trzy razy,  na razie zatrzymał się na 0,85 :lol:  i znając jego poczucie humoru, jeszcze coś wymyśli na zakończenie tego dnia.Podziwiam tamtejszych sadowników ,za poczucie humoru ,teraz wiem kto was tak zabawia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...