Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Parchowcy? Ja mam jablka wielkosci deserowych i jakosci deserowych. Plon mam rzedu 50ton/ha. Tak samo jak ktos pisze ze powinienem miec 30gr, powinno byc Ci wstyd. Ktos rowniez pisal, ze co to jest 5 groszy obnizki. Dla mnie jest to 250 tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie przejmujcie się nic ,wszytko jabłko ma zejść w cenie do 0,98 w skupie .Dlatego takie robienie dymów i tym podobne .Tylko aby tej ceny nie przekroczyć , takie grający jabłkiem mają założenia.Natomiast na pewno zdają sobie z tego sprawę, że zapasu nie mają nic,i nikt im nie zagwarantuje że taki rok może się powtórzyć za rok.Więc cena się utrzyma i może tylko wzrosnąć , czego wszystkim życzę .

I co powiesz teraz na temat cen?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co powiesz teraz na temat cen?

Że jesteś w gorącej wodzie kąpany!   08-11-2017 a Ty co byś chciał ? 1,20 człowieku trochę szacunku , albo grasz grubo albo jesteś dziewiątka pik.Grójec 090.,Zresztą wy wszyscy jesteście dzieci Sawickiego, i wcale mi was nie żal . Wszystko podaj na tacy a rozumu za grosz , Jabłek niema już jest koniec i niema już nic.A teraz zobaczycie co się będzie działo ......jeszcze nie jednemu gały wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jesteś w gorącej wodzie kąpany!   08-11-2017 a Ty co byś chciał ? 1,20 człowieku trochę szacunku , albo grasz grubo albo jesteś dziewiątka pik.Grójec 090.,Zresztą wy wszyscy jesteście dzieci Sawickiego, i wcale mi was nie żal . Wszystko podaj na tacy a rozumu za grosz , Jabłek niema już jest koniec i niema już nic.A teraz zobaczycie co się będzie działo ......jeszcze nie jednemu gały wyjdą.

 

co sie będzie działo ? uchyl rąbka tajemnicy ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i CZEGO SIĘ CIESZYSZ JEDEN Z DRUGIM ,ŻE CENA SPADA ! TO CO SPADNIE TO ZYSK DLA OBCEGO KAPITAŁU A NIE DLA POLAKA. Te pieniądze zostałyby w kraju i zarabiałyby dla wszystkich I KAŻDY BY NA NICH ZAROBIŁ. A TAK TO D.......A. ALE WY JESTEŚCIE PROŚCI LUDZIE WIDZĄCY CZUBEK WŁASNEGO NOSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu sie cieszy.....zysk byłby dla polskiego kapitału większy jakby grupka cwaniaków nie czekała na Bóg wie na co tylko sypała wcześniej....btw co do tego cieszenia sie to sobie cofnij pare stron wcześniej jak żescie sie śmiali ze "skupczyków"  i żądali wręcz wyższych cen pisząc z pogardą więc kto jest prosty to jest prosty..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skupczyk

Chłopi poczytajcie sobie wcześniejsze strony tego forum tam widać wasz tok myślenia i mentalność , zrozumcie wteszczie ze wy musicie pracować i produkować a w biznesy to się lepiej nie pchajcie bo złe wam to wychodzi , a pozatym nikt się nie daje tak łatwo manipulować jak wy pozdr dla tych co nie oddadzą towaru taniej jak 1zl czy tam 1,20 macie racje nie oddacie bo wam zgnije a takiej ceny nie dostaniecie od poniedziałku proponuje 0,70 biedny skupczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to forum nie wiem czy się śmiać czy płakać.. obrażacie siebie na wzajem niektórzy piszą o swoich marzeniach inni cwaniakuja a prawda jest taka że wszyscy gówno wiemy i że to czyste spekulacje.. Ten rok pokazał że chytry dwa razy traci bo i waga i cena spadła ale nie o tym bo z cena jeszcze się może wiele wydarzyć tylko o tym że to forum zeszło na psy tu mieliśmy się wymieniać cenami a nie cwaniactwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie ... bo nigdy z nami nie wygracie gdyż jesteście na przegranej pozycji. Aniu kochanie jeśli jesteś tąAnią która w pobliżu mojego sadu otwiera skupy i wciska kit że kupuje z ogródków to informuję cię że nikt od ciebie jabłka nie odbierze w przyszłym roku. Jeśli to nie ty to wybacz i zignoruj wiadomość.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto obraźliy fragment. Proszę trzymać się tematu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie ... bo nigdy z nami nie wygracie gdyż jesteście na przegranej pozycji. Aniu kochanie jeśli jesteś tąAnią która w pobliżu mojego sadu otwiera skupy i wciska kit że kupuje z ogródków to informuję cię że nikt od ciebie jabłka nie odbierze w przyszłym roku. Jeśli to nie ty to wybacz i zignoruj wiadomość.

 

... nam to ryba czy tracicie czy zarabiacie my tam zawsze na was zarobimy , chodzi tu tylko o ta wasza pazerność na której zawsze tracicie ale jak się mówi obie wiedza swoje statystyki znają rynki zachodnie itd śmieszny jest sadownik cena na poniedziałek 0,70

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu nie błaznuj tu i nie rób złej opinii  skupującym . Żal mi Ciebie bo twoja gorycz Cię męczy od środka.  Proponuje zakończyć tą jałową dyskusję i podawać cenne i miejscowość, a wszyscy na tym lepiej wyjdziemy. Grójec 0,85.  PS jak to mówią młodzi - Nie karmić Trolla !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...