Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Gość
31 minut temu, Gość Kubota napisał:

Po co pisać ile kto ma mało jrst ogólnie i już a zabidared dają już 1,7 a za princa goldena ligola 2,20 

To gdzie tak płacą? Daj jakiś namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
10 godzin temu, Gość Sadownik napisał:

Byłej żony i zmienia to bardzo dużo 

Dokładnie tak jest jak napisales właścicielem była żona Putina której embargo nie dotyczyło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnit to sieciówka, która sama zaczęła bez pośredników ciągnąć towar do sklepów, założycielem i prezesem firmy nie była żadna była już żona Putina, która chyba była tam jakiś czas w zarządzie, a Siergiej Galicki, faktem jest, że w tym tygodniu gość sprzedał sklepy państwu i z tego co czytałem sprzedał, bo musiał, bo państwo pewnie to na nim wymusiło.

Lepiej dzięki temu na pewno nie będzie, patrząc na to jak oni są zawzięci to coś mi się wydaje, że największą w Rosji sieć idzie dla Polski w zapomnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrzę na embarga sadze dalej i mam zbyt na zachód mam już 20h i 7 dojdzie nowego nawet po 1 zł jak jabłko sprzedam to i tak dobrze zarobię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Prezes wszystkich Prezesów napisał:

U mnie w okolicy wszyscy trzymają towaru mają dużo w ka nawet po 300t także jabłek nie zabraknie.

i bardzo dobrze robicie ze trzymacie ,bo cena napewno wzrośnie ,bo jabłek już dużo nie zostało  , w tym roku przez przymrozki  u większości sadowników komory puste od jesieni ,bo nie było czym załadować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Trzeźwo myślący

Widać jak ludzie otwierają zbieranina od gali po idareda po jednej komorze pozamykane, bo tyle mieli. A Zbieranina nie postoi dlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

Jabłek jest mniej, nie ma to tamto, ale nie ma aż tak bardzo mało jak co niektórzy twierdzą. 

10 lat temu jakby był taki mróz to owszem byłoby bardzo mało, niektórzy nie biorą pod uwagę ile sadów przybywa z roku na rok. Co z tego, że komuś zmarzło 5ha jak sąsiad dodatkowych 10ha dosadził w ciągu 5 lat i takich przykładów jest milion, dlatego mimo mrozu i tego, że zmarzło miejscami mocno to i tak towaru nie jest jakoś bardzo mało jak na warunki które były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

Ale co nie porównujmy, niektórzy to się zatrzymali dobrych kilka lat wstecz, to, że u kogoś zmarzło i przez 10 lat dosadził hektar albo dwa to nie znaczy, że już nie ma jabłek, bo byl mróz.

Są ludzie co sadzą co roku potężne ilości przez to nawet mróz czy grad nie powoduje, że towaru jakoś strasznie brakuje.

10 lat temu po takim mrozie nie byłoby o tej porze już jabłek w ogóle, a w tym sami widzicie, kto nie ma to nie ma, są ludzie, którzy mają i nawet kila nie sprzedali.

Dlatego takie gadanie jak to w ogóle brakuje jabłka jest z d*py, bo nie ma go za dużo to fakt, ale żeby jakoś znacząco brakowało to nie zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...