Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzeja hahahahahahahqhhahahahahahahahaahahahahahah co za typ :D 1.5 bez jakiegokolwiek problemu grojeckie. Gala od 7, 2 zł bez problemu rowniez, czyli 6.5 pewnie kilka oczek w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Sadownik

Gala paskowana 2zl z kilograma w skrzyni ,sa takie ceny i nie mieszaj ludziom w glowach 90gr za suchy też tak dają idared za 1,5 zl jak sam przesortujesz, do wynegocjowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bułem_wiodziołem_wim

zejście póki co słabe, po Nowym Roku pewnie trochę się bujnie, aczkolwiek niejeden już ma pełne majtki i zastanawia się po co wkładał pogradowe jabłko do chłodni jak przemysł płacił złotóweczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

jabłek jest bardzo dużo ,deserowych jabłek to jest chyba więcej niż w tamtym roku ,na giełdach jabłko tanieje ,już niektórzy to sprzedają  nawet po 15zł  i chyba na wiosne nie będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z 17 47-kolego nie ośmieszaj się :) po 15 zł? Mogę Ci sprzedać przemysł jak odsortuje a narazie jabłko w ulo leży pięknie :) na rynku w warszawie jabłko ładne 25-30 do podania za podstawowe odmiany. Eksport wszystko powyżej 1.5 nawwt idared.Prince 1.8 Golden 1.9. Odmiany typu red delicious itp grubo ponad 2 zł wiec jak to 15zł mistrzu matematyki wyliczyles to ja nie wiem. A jeszcze chwilka i skończy się jabłko w Mołdawii Serbii. Pokój z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z 17 47-kolego nie ośmieszaj się :) po 15 zł? Mogę Ci sprzedać przemysł jak odsortuje a narazie jabłko w ulo leży pięknie :) na rynku w warszawie jabłko ładne 25-30 do podania za podstawowe odmiany. Eksport wszystko powyżej 1.5 nawwt idared.Prince 1.8 Golden 1.9. Odmiany typu red delicious itp grubo ponad 2 zł wiec jak to 15zł mistrzu matematyki wyliczyles to ja nie wiem. A jeszcze chwilka i skończy się jabłko w Mołdawii Serbii. Pokój z Tobą

 

 

tak tak tak a wiosną bedzie po 4 złote :)  gratuluje optymizmu, żebyś sie tylko nie zdziwił i nie miał smutnej miny jak ci co czekali na 1,50 za przemysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Hmm ale kto tu mówi o 4zł? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Wróć do szkoły. Pisze tylko, że gość z 17 47 ewidentnie wypisuje bzdury o 15 zł za skrzynkę. Nie ma takich cen jak napisałem? Wszędzie takie są - u rzetelnych firm. Na wiosnę mi wystarczy o te 30 gr więcej od tych cen i będę zadowolony. Zresztą towar się sprzedaje jak cena jest zadowalająca. Nikt nie mówi o 4 zł. W maju było kilka odmian które szły na expprt powyżej 3 zł i tez tacy ujadacze miesiąc wcześniej się śmiali:) a potem śmialismy się my. Dziękuję za uwagę :) ps naprawdę AxNij czytac ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

tak tak tak a wiosną bedzie po 4 złote :)  gratuluje optymizmu, żebyś sie tylko nie zdziwił i nie miał smutnej miny jak ci co czekali na 1,50 za przemysł

Rozgoryczony sadownik,bo nie ma towaru czy nerwowy kupiec ,bo dobrego towaru coraz mniej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to drugie kolego, CHOCIAŻ kto wie. Dobry towar to został juz tylko w ulo plus w chłodni ze zwykłym poziomem O2 jeszcze trochę. Przechowalnia to już nie jest jakość exportowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgoryczony sadownik,bo nie ma towaru czy nerwowy kupiec ,bo dobrego towaru coraz mniej? :D

 

 

czemu mam nie mieć towaru ? mam tak jak większość, 25 % mniej niż w zesżłym roku. A z tym optymizmem to bym zaczekał aż będzie kasa w ręku, wtedy sie można cieszyć. Otworzysz wrota a sie okaże że połowa na przemysl, jablko w tym roku sie nie bedzie przechowywac tak jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Chyba to drugie kolego, CHOCIAŻ kto wie. Dobry towar to został juz tylko w ulo plus w chłodni ze zwykłym poziomem O2 jeszcze trochę. Przechowalnia to już nie jest jakość exportowa

Dlatego jest ogromna rozpiętość cen od 1.2 za szrot do ponad 2 za super towar na Afryke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mały sad

Na giełdzie w Sandomierzu to nie ma ładnego towaru, co nie co lepsze na wierzch, a na spodzie dwójka albo suchy przemysl

Ja to się dziwię ludziom że takim chłamem handlują . A w tych marketach to jeszcze gorsze gówno sprzedają .

Do mnie do domu przejeżdżał i brał już 2 tyg temu wszystko sprzedałem po 28 zł bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość giełdziarz

Nic dziwnego, jak ktoś długo handluje na rynkach typu Wrocław, Kraków, Katowice, jakieś pomorze czy tak naprawdę każda inna giełda oprócz Sandomierza i Warszawy, to ładne jabłko z domu 28 może płacić, bo 35 u siebie na rynku weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Truskawka kalosze i kubota

Za 7zl na klatce to nikt się nie dotyka min 15zl trzeba mieć tak jak i na przemyśle min 0,10gr pomysł trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gielda

To ty pomyśl i zejdź na ziemię.

7zł to max, więcej nie ma, od tego trzeba odliczyć koszta, a często żeby sprzedać ilość to jest 5zł minus koszta.

Wy najchętniej byście chcieli żeby wam to wozić i sprzedawać za darmo.

To samo z przemysłem, najlepiej wam wywieźć za stówę dniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Za 7zl na klatce to nikt się nie dotyka min 15zl trzeba mieć tak jak i na przemyśle min 0,10gr pomysł trochę

Ja Ci kolego radę załóż sobie skup owoców lub zacznij handlować po rynkach to zobaczysz jak to jest .Przemysł będziesz kupował i woził za 3 gr.a na rynek 5-7 zł ze skrzynki i będziesz uśmiechniety i zadowolony a nie pisał takie głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

rosja chce uszczelnić granice i chce zakazać importu jabłek z białorusi ,a właśnie przez białoruś były przemycane jabłka z polski i Rosjanie chcą to skasować  i  dopiero teraz zacznie się problem ze sprzedażą jabłek i na wiosne  to export będzie po 2zł ale za 4 kilo jabłek  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...