Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrekAv.

małopolska-kal1-1,8kg-60gr/kg, 1,8-3kg40 gr/kg netto tak mi płacą! Jak nie macie odbiorcy wiarygodnego albo nie umiecie zrobic ładnego towaru to łopata do ręki i na budowę a nie ogłaszać się że po 20 gr. sprzedacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małopolska-kal1-1,8kg-60gr/kg, 1,8-3kg40 gr/kg netto tak mi płacą! Jak nie macie odbiorcy wiarygodnego albo nie umiecie zrobic ładnego towaru to łopata do ręki i na budowę a nie ogłaszać się że po 20 gr. sprzedacie!

 

taa bo kurcze 60 groszy za marketowke 1,5 kg srednio czyli 90 groszy sztuka to  normalnie są konkretne pieniądze juz wole 4 kg za 30 groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kapusta prosto z pola ...prawie 0 odpadu jesli głowki gęsto posadzone to jest i wydajnosc ...bez kosztów przechowania ...na ten czas cena dobra ....szczególnie ze ostatnio dostała wody i łapie wage ,

Jak gęsto posadzone to zwiększa się koszt rozsady i jedno ciągnie drugie. Cena i tak do d*py i tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczenie patrze na internetach jak zawsze, kapusta na podlasiu 30-40 do kiszenia. U większych plantatorów (ponad 5ha) część kapusty w wodzie i nie nadaje się do przechowywania, wydaje mi się że jeszcze będzie ładna cena tylko muszę sezonowe płaczki posprzedawać za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

moze odezwie sie jakis rolnik który dostarcza kapuste do firmy Amplus koło Krakowa ... oni daja na biedry i inne ..w biedronce cena kapusty 1,99 ......za kg ...wiec jestem ciekawa za ile kupuja od rolnika ....o ile to kapusta z polskich pól....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Wymagania różne- zalezy na jaka siec a opakowania dostajesz chyba ze w workach po 25kg to worki twoje. Towar ma byc ladny. Handluje z nimi od lat roznym towarem owszem wymagania maja ale nie narzekam a nawet moge ich pochwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...