Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1 beczke na miesiąc

Dawno mnie nie było a płaczki dalej widze na forum, ja sprzedałem 90 ton, od lipca do końca września. Cena początkowa 60 gr potem spadła do 40 gr i teraz się trzyma sztywno 30gr. Przechowalnia mam około 40-50 to cin aby na zime było co robić. Sezon zaliczam do bardzo udanych, może chciało by się lepiej ale nie jest żle, coś poszło drożej, coś taniej, zawsze coś wyjdzie. W następnym roku planuje trochę swojej kiszeniówki zrobić, ma ktoś jakieś doświadczenie w kiszeniu ? Chodzi mi o początki sprzedaży, jakie ilości zaczynaliście kisić i gdzie szukaliście bardziej odbiorców ? Z tego co widzę kieszeniówka płaci zawsze x2 albo x3 więc w wiadro część dobrze będzie wrzucić, a resztę sprzedać.

tak dadzą ci sprzedać bambry kiszeniówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

jak pisałam ze sprzedaje po 40 gr kiszeniówke to smiali sie ze mnie ...dobrze ze ktos pisze podobnie ..obecnie cena przynajmniej u mnie sie zrównała ..kiszenówka 30 gr. twarda 35 gr ale doliczyc worek i palete wychodzi podobnie . w lubelskim troche kapusty zostało na polach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skandal to jest sprzedawac po 8 gr kapuste aż nóz sie otwiera na takich baranów :angry: .. i pojęcie mam o rynku kapusty  chłodnia 150 t przechowalnia 200 t. i nic mi sie nie pomyliło od 15 lat sadze kapuste . jaki sens byłoby pisac cos czego nie ma .. pisze jak jest a to innych problem czy wierza czy nie .. zazdrosc pomieszana ze złoscia przebija z niektóych wpisów  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość

jak pisałam ze sprzedaje po 40 gr kiszeniówke to smiali sie ze mnie ...dobrze ze ktos pisze podobnie ..obecnie cena przynajmniej u mnie sie zrównała ..kiszenówka 30 gr. twarda 35 gr ale doliczyc worek i palete wychodzi podobnie . w lubelskim troche kapusty zostało na polach . 

w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...