Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1 beczke na miesiąc

Dawno mnie nie było a płaczki dalej widze na forum, ja sprzedałem 90 ton, od lipca do końca września. Cena początkowa 60 gr potem spadła do 40 gr i teraz się trzyma sztywno 30gr. Przechowalnia mam około 40-50 to cin aby na zime było co robić. Sezon zaliczam do bardzo udanych, może chciało by się lepiej ale nie jest żle, coś poszło drożej, coś taniej, zawsze coś wyjdzie. W następnym roku planuje trochę swojej kiszeniówki zrobić, ma ktoś jakieś doświadczenie w kiszeniu ? Chodzi mi o początki sprzedaży, jakie ilości zaczynaliście kisić i gdzie szukaliście bardziej odbiorców ? Z tego co widzę kieszeniówka płaci zawsze x2 albo x3 więc w wiadro część dobrze będzie wrzucić, a resztę sprzedać.

tak dadzą ci sprzedać bambry kiszeniówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałam ze sprzedaje po 40 gr kiszeniówke to smiali sie ze mnie ...dobrze ze ktos pisze podobnie ..obecnie cena przynajmniej u mnie sie zrównała ..kiszenówka 30 gr. twarda 35 gr ale doliczyc worek i palete wychodzi podobnie . w lubelskim troche kapusty zostało na polach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skandal to jest sprzedawac po 8 gr kapuste aż nóz sie otwiera na takich baranów :angry: .. i pojęcie mam o rynku kapusty  chłodnia 150 t przechowalnia 200 t. i nic mi sie nie pomyliło od 15 lat sadze kapuste . jaki sens byłoby pisac cos czego nie ma .. pisze jak jest a to innych problem czy wierza czy nie .. zazdrosc pomieszana ze złoscia przebija z niektóych wpisów  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość

jak pisałam ze sprzedaje po 40 gr kiszeniówke to smiali sie ze mnie ...dobrze ze ktos pisze podobnie ..obecnie cena przynajmniej u mnie sie zrównała ..kiszenówka 30 gr. twarda 35 gr ale doliczyc worek i palete wychodzi podobnie . w lubelskim troche kapusty zostało na polach . 

w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...