Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość ELC napisał:

Stoję w kolejce po ON, od 9.00 zdrozalo paliwo o 50 gr na litrze, mam kilometr do stacji, czy kupię nie wiem, ogólnie panika, o u was jak??

Wszędzie kolejki na stacjach, ludzie panikują i sami robią zamęt. Powtarza się sytuacja z dwóch lat jak ludzie ruszyli po zakupy w obawie ze produktów w sklepie nie będzie. 

Tylko spokój nas uratuje. Nie panikujmy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum
 
 
 
 
 

utf2t3c 3g0nu5oodllz.lt2ic  ·

 
Drożyzna dopiero nadchodzi.
Paliwo po 10zł/litr. Kolejka na 1,5 km. Informacja od obsługi: nie będzie dostaw paliwa przez conajmniej 10 dni. Gmina Blaszki.
Od kiedy mówiło się o wojnie na Ukrainie?
To się przygotowaliśmy..
Mamy jakieś zapasy?
Czego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój może nas jedynie uratować i tu mówię o towarze jak i to co się dzieje na stacjach. Jak błaganie o paliwo to tak samo błaganie żeby ktoś towar wziął. Nie będzie paliwa to w konia będziemy robić po co panikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agrosrujnia
12 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:
 
 
 
 
 
 

utf2t3c 3g0nu5oodllz.lt2ic  ·

 
Drożyzna dopiero nadchodzi.
Paliwo po 10zł/litr. Kolejka na 1,5 km. Informacja od obsługi: nie będzie dostaw paliwa przez conajmniej 10 dni. Gmina Blaszki.
Od kiedy mówiło się o wojnie na Ukrainie?
To się przygotowaliśmy..
Mamy jakieś zapasy?
Czego??

 

Totalne klamstwa i propaganda agrosrujni.  Średnio rozgarniety człowiek wie że sciema .
W krakowie zadnych kolejek i ceny normlane od rana . Pogratulowac idiota co po tyle tankowali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Spokój może nas jedynie uratować i tu mówię o towarze jak i to co się dzieje na stacjach. Jak błaganie o paliwo to tak samo błaganie żeby ktoś towar wziął. Nie będzie paliwa to w konia będziemy robić po co panikować. 

Popieram, ludzie sami się napędzają,  kupują paliwo po 10 zł nawozy po 3-5 tys. jak najwiekszy szał i sprzedają towar  na spadku "bo przecież będzie tylko gorzej"  potem płacz jak żyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
2 godziny temu, Gość agrosrujnia napisał:

 

Totalne klamstwa i propaganda agrosrujni.  Średnio rozgarniety człowiek wie że sciema .
W krakowie zadnych kolejek i ceny normlane od rana . Pogratulowac idiota co po tyle tankowali .

Właśnie  Ty kłamiesz.  Paliwo w Kr.po około 6 zł. Czyli podrozalo. I kolejki są.  

Inna sprawa żeby nie robić paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
38 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Właśnie  Ty kłamiesz.  Paliwo w Kr.po około 6 zł. Czyli podrozalo. I kolejki są.  

Inna sprawa żeby nie robić paniki.

Ale niektórym ta AGROUNIA przeszkadza. Czego się  boicie?. Straty elektoratu ,prawdy? Polski rolnik to ma tylko zawsze  być poniżany.

Czas pokazać wszystkim siłę wsi , prawdę o handlu i wyzysku polskiego rolnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas po wczorajszej akcji uspokoiło się, prywatne stacje po ok 6.2 lub 7 zł/litr ON natomiast państwowe stacje Orlen diesel po 5.84/l Pb95 5.79. To są ceny max, jest i taniej choćby w Łodzi z tego co mówi znajomy. Tych co wczoraj wystawili ceny za diesla i Pb 95 po 9,99/l powinni sprzedać a kasę przeznaczyć na domy dziecka, takie ceny u prywaciarzy były obok mnie!!!! Członki jedne. Gaz był po 4.95 za litr, dostali tarcze po 1,2 lub 3 miliony i więcej a teraz na paliwie chcieli się dorobić. Komentarz pozostawiam Wam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Ale niektórym ta AGROUNIA przeszkadza. Czego się  boicie?. Straty elektoratu ,prawdy? Polski rolnik to ma tylko zawsze  być poniżany.

Czas pokazać wszystkim siłę wsi , prawdę o handlu i wyzysku polskiego rolnika.

Polski chłop sam się poniża i płaszczy więc nikt go już bardziej poniżyć nie może wystarczy pojechać na giełdę lub targ żeby zobaczyć jakie to są prostaki jak kapusta idzie do góry to największe cwaniaki w kraju jak zaczyna tanieć to odrazu dostają sraki i zaczynają się telefony czy nie potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Polski chłop sam się poniża i płaszczy więc nikt go już bardziej poniżyć nie może wystarczy pojechać na giełdę lub targ żeby zobaczyć jakie to są prostaki jak kapusta idzie do góry to największe cwaniaki w kraju jak zaczyna tanieć to odrazu dostają sraki i zaczynają się telefony czy nie potrzebujesz

Kolego masz 100% racji ładuję się na Krakowie od wiosny do jesieni i np 

Jak ogórek jest 2.5 czyli go jest dużo wszyscy koledzy po 1.5 sprzedadzą Ci jeszcze na auto wrzucą a jak zajedziesz i jest 5 bo akurat mało to mówią Ci jak nie zapłacisz 5 to ani z auta nie wysiadaj a jak już chcesz puszczę Ci po 4.8 bo więcej niema z czego 

I tak jest z każdym towarem na Krakowie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Od wczoraj u nas podwoiły się zamówienia na kapustę , pytanie tylko czy to panika Polaków jak w przypadku paliwa czy to już zamówienia pod imigrujące rodziny ukraińskie . Swoją drogą aż miło patrzeć na ten naród jak mężczyźni wracają na Ukrainę by bronić ojczyznę !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Od wczoraj u nas podwoiły się zamówienia na kapustę , pytanie tylko czy to panika Polaków jak w przypadku paliwa czy to już zamówienia pod imigrujące rodziny ukraińskie . Swoją drogą aż miło patrzeć na ten naród jak mężczyźni wracają na Ukrainę by bronić ojczyznę !!!!!

Miło patrzeć? To przyjmij się do ukraińskiej armi popatrzysz z bliska jak to wyglada. Co ludzie maja w głowach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Miło patrzeć? To przyjmij się do ukraińskiej armi popatrzysz z bliska jak to wyglada. Co ludzie maja w głowach? 

To Ty pewnie wolisz   uciekających chłopów muzułmańskich   na socjal Europy od ludzi oddających życie za swój kraj . Na front się nie wybieram , ale osoby które u nas pracowały mają w moim domu drzwi otwarte razem z całymi rodzinami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kujawiak
5 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

To Ty pewnie wolisz   uciekających chłopów muzułmańskich   na socjal Europy od ludzi oddających życie za swój kraj . Na front się nie wybieram , ale osoby które u nas pracowały mają w moim domu drzwi otwarte razem z całymi rodzinami .

Brawo ja rowniez przyjalem juz 2 rodziny osob ktore u mnie pracuja cieplo i jedzenie i spokojny sen im zapewnie brawa dla dzieleni ukrainy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Przed chwilą zakończyłem rozmowę z przewodniczącym rady naszej gminy by nakłonić "naszych " do pomocy ludziom którzy wykonują pracę której Polak nie chce  podjąć . Mam nadzieję że i moja gmina przyjmie tych co tego potrzebują !!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Trzeba by nie mieć serca by nie pomóc ofiarą wojny  i bohaterom takim samym jak na Westerplatte !!!! To jest po prostu BOHATERSTWO  !!!!!!!! Mistrzowie Świata Kliczko walczą  a Niemcy im kaski wysłali za te walki , to jest wzór do całego świata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zaczniecie rzucać mięsem w stronę Ukrainy że zawala nas tanim towarem i nic nie idzie. A to się stanie jeśli wygrają i przyjmą ich do EU w trybie expresowym jak chce nasz rząd. Oczywiście uchodzca trzeba pomóc ale nie traćmy zdrowego rozsądk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janasz
24 minuty temu, Sieradzak napisał:

Ciekawe kiedy zaczniecie rzucać mięsem w stronę Ukrainy że zawala nas tanim towarem i nic nie idzie. A to się stanie jeśli wygrają i przyjmą ich do EU w trybie expresowym jak chce nasz rząd. Oczywiście uchodzca trzeba pomóc ale nie traćmy zdrowego rozsądk. 

W Polsce rolnictwo i tak się kończy. Więc przyjęcie UA do UE nic nie wniesie do być czy nie być rolnictwa w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYDZIERZAWIE ZIEMIE koledzy rolnicy mam 25 ha ziemi 90%podlewanej dwie studnie. Mogę wydzierżawić również przechowalnie na ok 1000ton przy trasie kalisz sieradz Kto jest chętny zapraszam na priv.Kończę z działalność rolnicza Mamy dość z rodzina okradania nas zerowania wyzysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, asus71 said:

WYDZIERZAWIE ZIEMIE koledzy rolnicy mam 25 ha ziemi 90%podlewanej dwie studnie. Mogę wydzierżawić również przechowalnie na ok 1000ton przy trasie kalisz sieradz Kto jest chętny zapraszam na priv.Kończę z działalność rolnicza Mamy dość z rodzina okradania nas zerowania wyzysku.

jak takie bambry wysiadajom to zle jest z rolnictwem?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sieradzak napisał:

Ciekawe kiedy zaczniecie rzucać mięsem w stronę Ukrainy że zawala nas tanim towarem i nic nie idzie. A to się stanie jeśli wygrają i przyjmą ich do EU w trybie expresowym jak chce nasz rząd. Oczywiście uchodzca trzeba pomóc ale nie traćmy zdrowego rozsądk. 

Człowieku daj spokój Naród Ukrainy walczy a Ty widzisz tylko czubek własnego nosa. Jeśli oni by się poddali bez walki to za jakiś  czas byś związał do Niemiec i ciekawe czy samochodem z rodziną czy traktorem szkoda i kredyt jeszcze nie spłacony. Ja jestem w stanie znieść gorszą sytuację finansową w imię wyższych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...