Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

jakie stop z jakie Holandii ja tez przykleję kartkę  made in HOLLAND i moja tez będzie holenderska a taka prawda z e każdy z nas ma holenderska Dzis ładowałem 15 ton w karton box 1,70 zł ale nie przez handlarzyka tylko bezpośrednio Ukraińcowi Ukraina znowu ruszyła zastój trwał 13 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/2/2022 at 12:53 PM, Guest Hub said:

Witam. Jak kapusta czerwona na hurtownie???

 

On 4/2/2022 at 12:53 PM, Guest Hub said:

Witam. Jak kapusta czerwona na hurtownie???

za czerwono 2,20 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy raz ogłosić i dzwonią bez opamiętania, wpierw ci co z dziadkiem handlowali  w latach 90 tych dając jak najmniej a potem już ci co wysyłają dając po 1,7  a piszą w necie co innego. import jest młodej i zejście ani na włos nie słabnie i dobrze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/9/2022 at 6:37 PM, Guest ELC said:

wystarczy raz ogłosić i dzwonią bez opamiętania, wpierw ci co z dziadkiem handlowali  w latach 90 tych dając jak najmniej a potem już ci co wysyłają dając po 1,7  a piszą w necie co innego. import jest młodej i zejście ani na włos nie słabnie i dobrze!!

jeszcze tak dobrze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie z innej beczki kupiłem nową korę 2 z podsiewaczem nawozu a ciągnik do niej jeszcze nie przyszedł a John Deere 6 r trochę duży wiec może ktoś pomoże pójdzie w niej mf 255 tzn motor zdrowy chodzi o udźwig i uciąg gleby różne od 2b do 5

I jaką optymalną odległość ustawić sadzonek z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Koledzy mam pytanie z innej beczki kupiłem nową korę 2 z podsiewaczem nawozu a ciągnik do niej jeszcze nie przyszedł a John Deere 6 r trochę duży wiec może ktoś pomoże pójdzie w niej mf 255 tzn motor zdrowy chodzi o udźwig i uciąg gleby różne od 2b do 5

I jaką optymalną odległość ustawić sadzonek z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam 

Kora 2??? Z uni??? I chcesz nią kapustę sadzić??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...