Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik z centrum
1 godzinę temu, Gość ELC napisał:

Do was też dzwonią o kapustę marchew i burak na front w UA??? I prawda to o 2 PLN/kg za białą w I klasie??? Przecież łapy to po kolana się usra.ą jak się dowiedzą

Od wczoraj u nas istne szaleństwo za kapustą , właśnie miałem się zapytać : czy tylko u nas  punktowo takie ssanie się zrobiło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mercedes
4 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Na Broniszach w minionym tygodniu 1,50 na swobodnie

Sprawia ci przyjemność wprowadzanie ludzi w błąd? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pośrednik

Rolnik to jednak ... !!  Za $€¥  sprzedałbyś ojca i matkę a nie tylko kapustę ruskim! A Tfu..!!

Edytowane przez IGRiT
Bez wyzwisk proszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 17:42, Gość ELC napisał:

Do was też dzwonią o kapustę marchew i burak na front w UA??? I prawda to o 2 PLN/kg za białą w I klasie??? Przecież łapy to po kolana się usra.ą jak się dowiedzą

A nie mowiłem, zaczął się zmasowany atak i mówienie nieprawdy o tym że ruchu brak, że stabolność że ceny nie rosną. Na ukraine idzie kapusta, ćwikła, marchew i cebula, te warzywa wyjeżdżają na potenge, łapy zesrane bo zostało się niewiele towaru, cena za białą z fito 1,5 zł/kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
Godzinę temu, Gość ELC napisał:

A nie mowiłem, zaczął się zmasowany atak i mówienie nieprawdy o tym że ruchu brak, że stabolność że ceny nie rosną. Na ukraine idzie kapusta, ćwikła, marchew i cebula, te warzywa wyjeżdżają na potenge, łapy zesrane bo zostało się niewiele towaru, cena za białą z fito 1,5 zł/kg

Dzisiaj miałem dwa telefony z Hondurasu, kłopot że trzeba dostarczyć do portu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Byłem na broniszach woła się zlotòwke realnie podać 18 17 tylko gruby towar drobna jeszcze niżej.

Napisz uczciwie o tych Broniszach że w tej alei to i kopiec jest, piwnica, stajnia po krowach i gdzieś hen daleko znajdzie się jedna chłodnia i te łapy jadą w tego chłopa który woła po 22 i porównują mu ta stechnieta piwnice że tam jest po 18, to idź i kup a nie tu mruczysz i tak wygląda gorka na Broniszach, a więc bez pajacowania, będziesz te obrane mózgi porownywal do kapusty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
11 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Musi być coś na rzeczy z nagłym wzrostem popytu na kapustę bo dziś w ogłoszeniach zielono .

Do mnie rejon Małopolska codziennie od czwartku dzwonią o kapustę, także cena zaraz wystrzeli e górę. U mnie na razie 1zl a jak tam inne rejony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Czy wszyscy są w polu i nie mają czasu kapustę szykować , czy kapusta już się przebrała ?  Telefon za telefonem za kapustą !!

Proszę Pana, jest jej tyle ile jest. Kolega mi mówi  że jak stoi z jabłkami w alei to z Bronisz dzień w dzień od 7 lub 10 tirów po sufit ładowanych na numerach UA, biorą marchew, cebule, ćwikłę i kapustę a wiec każdy robi. Jutro  populistyczny portal "kopiuj wklej" być może pokaże ceny i nie będą to spadki. No chyba, że łapy poproszą o wstrzymanie wówczas nie będzie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
5 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Czy wszyscy są w polu i nie mają czasu kapustę szykować , czy kapusta już się przebrała ?  Telefon za telefonem za kapustą !!

Przed wojną i zaraz po wojnie w Polsce panował analfabetyzm ale można było żyć i to szlachetnie chociaż biednie. Teraz nie ma analfabetyzmu tylko coś o wiele gorszego bo to nazywa się debilizmem i jeden ... chce wmówić większości swoje wypociny. Zaszereguj się sam.

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

To jak zaklasować  osobniki umiejące pisać a nie mające zdolności czytania i myślenia ???? Na IGRIT kupcy sami wystawiają ogłoszenia z ceną 1,1 zł  i te same ceny obowiązują w terenie !! Od poniedziałku dalej w górę , tak mówi mój odbiorca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Jeśli ktoś ma kapustę i moce przerobowe i chce sprzedać do 1,1 zł to mogę pomóc sprzedać kilka aut !! To ostatnie 5 minut by w tak niskiej cenie kupić . Byłem w ogrodniczym po nasionka to wisiała tam kartka nie sprzedam a kupię saletrę amonową !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Przed wojną i zaraz po wojnie w Polsce panował analfabetyzm ale można było żyć i to szlachetnie chociaż biednie. Teraz nie ma analfabetyzmu tylko coś o wiele gorszego bo to nazywa się debilizmem i jeden ... chce wmówić większości swoje wypociny. Zaszereguj się sam.

 

 

 

Bozia rozum odebrała zupełnie   ??? Moje wypociny plus gotówka za kilka aut do 1,1 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...