Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolnik z centrum

My od jutra zbieramy nieodpłatnie  i kapustę i inne warzywa dla partnera z Lwowa , mamy zamiar załadować kilka tirów w tych tragicznych chwilach . Ja osobiście przed chwilą przywiozłem matkę z 4 dzieci z obwodu donieckiego , fajne dzieciaczki siedzą teraz przy mnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
2 godziny temu, Gość RasPutin napisał:

Czy ruski kupuje jeszcze kapustę dla swoich kacapów?

Nie wiem czy czekać czy wywozić do lasu...

Ten Nick to jest stan twojego umysłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Aturewicz napisał:

Wszędzie zastój Węgry obrażone na nasz towar nie chcą handlować 

Trzeba było kitu z importu nie żenić jako Polski i debili z nich nie robić i teraz pretensje. Jeden przez drugiego przepakowaliście w nasze worki. Powinni usunąć Was z baz danych handlowych i udostępnić tych Januszy biznesu, guru tej mentalności byli poludniowcy i pobratyńcy mędrca, wstyd!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enter
18 hours ago, Guest Rolnik z centrum said:

My od jutra zbieramy nieodpłatnie  i kapustę i inne warzywa dla partnera z Lwowa , mamy zamiar załadować kilka tirów w tych tragicznych chwilach . Ja osobiście przed chwilą przywiozłem matkę z 4 dzieci z obwodu donieckiego , fajne dzieciaczki siedzą teraz przy mnie !!

dzieciaczki tymi 3 tirami sie bawiom na podlodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik z centrum 

Też robimy podobna akcje możemy połączyć siły.

Odezwij się na e-mail 

Świetna inicjatywa !! 
GRATULUJE !!!! 
Oczywiście popieram i dołączam się . 
Wolny ŚWIAT 
Wolna UKRAINA 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grozer

Szmery bajery, jednym słowem się tu zrobiło co kupce proponują za kapustę?ja rozumiem trzeba pomagać Ale my też chcemy normalnie żyć i funkcjonować w tym kraju i pieniądze za swoją ciężką pracę zarabiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik
Godzinę temu, Gość kmi napisał:

Teraz to i tak kausta w pole maci jakies doly gdzie bedziecie wywozic czy na pole .

Jutro biorę szpadel i zaczynam kopać. Weź się zastanów człowieku o czym piszesz. Żal ci d*pę ściska czy o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wschodni akcent

Co tam Panowie , nie chcecie juz do moskali sprzedawać ? Nie są już tacy fajni i mili ? Gdzie ten wschodni akcent :).
Głupio teraz hmm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo, 8 zł za litr zrobiło swoje, fracht z Hamburga kosztował już 2000€, łapie kończy się import i zaczyna biadolenie. Po co piszeta 0.8 za kg, piszta 45 groszy, idźcie za ciosem, a kto wam zabroni pisania???? Wschodnio języcznych brakuje, no chłopie weź no zad podnieś do góry i zerknij za okno bo Ty chyba coś przeoczyłeś, całkiem jak ten populistycznym portal który pisał jak to jakiś tam kraj wielkości woj mazowieckiego miał zalać Europę kapustą, a jak koledzy z rampy potrzebują to już wypociny lecą z serii kopiuj wklej. Ściśnij pośladki i dajesz po 45 groszy, wiooo szalony  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saletra 6 tys ropa zaraz 8 zł butla gazu juz 105 zł  oddawajcie za darmo ten rok przesieje rolników tylko Jarek nie da na życie jak nie umiecie sie uszanować waszej pracy i pracy waszych rodzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do was też dzwonią o kapustę marchew i burak na front w UA??? I prawda to o 2 PLN/kg za białą w I klasie??? Przecież łapy to po kolana się usra.ą jak się dowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...