Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i nadziwić się nie mogę jak bezczelność jaka butność jaka zarozumiałość tych niektórych ZE WSI Tez mam gospodarstwo 40 ha sprzedaje towar ale nigdy nie wypisuje takich bredni czy filozofii życia. Wstyd mi Nawet napisać bezbłędnie nie potrafi a napisze ze jestem najbogatszy w  okolicy .Pamiętaj ze trzy pokolenia pracują na bogactwo a przyjdzie czwarte i rozwali wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nadziwić się nie mogę jak bezczelność jaka butność jaka zarozumiałość tych niektórych ZE WSI Tez mam gospodarstwo 40 ha sprzedaje towar ale nigdy nie wypisuje takich bredni czy filozofii życia. Wstyd mi Nawet napisać bezbłędnie nie potrafi a napisze ze jestem najbogatszy w  okolicy .Pamiętaj ze trzy pokolenia pracują na bogactwo a przyjdzie czwarte i rozwali wszystko.

on jest najbogatszy oczywiście ale we własną głupotę zamiast mózgu to ma siano w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

prawde mówisz,też znam takich co wyśmiewali sie z tych biednych jak to oni mówia,ateraz u nich za parobków robią,ci co tak sie wywyższają to zazwyczaj nisko upadają dobrze że mu dziadek i ojciec napracowali a zycie to nie bajka i fortuna kołem sie toczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im więcej hektarow  to wydatek większy. sieja bez opamiętania a teraz marchwia sarny i zające się zajadają.bylem dziś na giełdzie w Krakowie z czerwona kapusta cena 1,20 za kg tylko sek w tym ze nie ma kupca . caly rok handluje i niestety tego kupca ubywa. z roku na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agent ale ty jestes pierdzielnięty wszędzie sie udzielasz i takie brednie wypisujesz ze sie tego czytać nie chce gówniarz jesteś i sie g...o znasz na gospodarce z twoim ojcem wolał bym po korespondować choć go nie znam bo napewno by sensowniejsze rzeczy tu pisał a nie o marchwi zostawionej na zime kopanej na wiosne...

ps.sory chłopaki za zaśmiecanie ale ten gn...ek juz mi działa na nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam mówiłem ze i na kapuste i na pyrke jak mroz pusci szał zginie... W niektórych rejonach kraju juz plus a raczej poprostu mrozów niema i już widać efekty a za tydzien lub dwa co to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie ten szał o którym było tak głośno na forum jak to kapusta biała drożeje?

rolnicy sprzedawają teraz na siłe kapuste i ziemniaki bo kredyty i muszą sprzedać i do baku zanieść kto nie musi poczeka i wezmie o wiele lepsze pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

To chyba nie do końca tak jest bo na targach czy giełdach nie ma jakiegoś wysypu towaru ani też rwania przez kupców z tego co widzę. Podaż zaspokaja popyt na razie i ceny są w miarę stabilne z lekką tendencją w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...