Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik

Pośrednicy trzymają nas w garści i sami zgarniają kokosy. Giełda ma bardzo słabe zejscie a człowieka nie postawię na giełdzie żeby sprzedawał bo pół kapusty mi zabierze. Koszty rosną ale cóż zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i tu dochodzimy do ściany, koniec dyskusji. Temat wspólnego trzymania ceny jest obecny na wszystkich forach rolniczych i od lat jest to lista marzeń i życzeń które nigdy się nie spełnią. Mam klienta po 0,50gr luzem i chyba to sprzedam bo raczej wiele nie zdrozeje a liczyć na códa raczej nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
12 godzin temu, Gość radek napisał:

Ale ogolnie chodzi mi o sugestje z doswiadczenia wczesniejszego do tej pory.

kazdy moze nabrac towaru i nie wyplacic takie so realia dzisiejszego handlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gośc E.

no bez przesady,, kisiarze płacą bo ......chłop po tyle zawiezie ...czy widzicie aby kiszonki w sklepach staniały??? no tak zaraz odezwą się głosy żeby koszty sie chociaz zwróciły ,drugie głosy że kupia z zagranicy no moze i kupia ale napewno nie po 40 gr, rolnicy sami sobie i innym robią robote oddajac bialą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli się kupi kapustę po 40gr doliczy kiszenie sól robociznę 20gr i odejmie od tego ubytek sięgający do 40% czyli cena już 60gr plus ubytek 16gr i już jest 76gr i dodać zarobek transport zapakowanie opakowanie i cena się robi 2.50 a zarobku 20gr  to kokosów nie ma  sprzedaj na dużą  hurtownie oki chcą mieć cenę a nie że ci zapłacą po 5zl każdy kto siedzi w handlu wie po ile jest biała jakie są koszty i ile może zaplacic za kiszona eldorado się kończyło wraz z era telefonów bo nie było ceny na Krakowie jechało się do Wrocławia na giełdę i cena była 200% wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć ile jest jeszcze towaru w chlodniach. A jakie macie ceny marketowej 50_60gr . Zejście jest bardzo słabe i póki co nic niedrgnie do góry. A masę ton idzie z Ukrainy ładnej kapusty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karolina

Powinni sie odpowiednie sluzby zajasc ukrainska kapusta po co ja brac jak mamy dosyc swojej. Jak dawniej bili nas flaki wybebeszali podpalali ludzi a teraz od nich kapusta dobra chory kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...