Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Jabłek - notowania - sezon 2015


Gość X

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 268
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Poniżej pare wypowiedzi z ogłoszeń w temacie:

 

ZAMIANA z 2016-04-27 21:33   treść ogłoszenia:
NIE pisać głupot ze za idareda 1.3 bo jest 0.9 tak jak inne czerwone

 

SPRZEDAŻ z 2016-04-27 21:46   treść ogłoszenia:
Jablko eksportowe. Bedzie bedzie tylko kwestia czasu tydzien moze dwa i sie przekonamy  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGRIT w ogłoszeniach powinny być ogłoszenia a nie jakieś przepychanki, możecie chyba kasowac takie wpisy ?  Ceny jak były tak są i nic nie skazuje na zmiany w góre czy w dół, wg mnie tak już zostanie do końca

Edytowane przez IGRiT
tak kasujemy na bieżąco, ale niektórym nie przetłumaczysz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłko trochę do góry 85- 90gr od7cm

U nas 60-70 45-50 gr, 70+ 75-85 gr w zależności od jakości. Zainteresowanie w sumie jest ale wybranymi odmianami (grubawy Champion, Gloster, Golden). Tyłka nie urywa jak na maj. Wszyscy wokoł mnie krzyczeli jakie to podwyżki mają nie być po weekendzie majowym, a teraz pierwsi otwieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

przecież tak zawsze jest, z przemysłem było tak samo, ci co gadali żeby trzymać bo bedzie po 0,70 sami wozili po 0,50 i dobrze na tym wyszli. A co to ten weekend majowy jakiś spektakularny okres po którym sie ma cud wydarzyć czy jak ? dla mnie to nie ma żadnego znaczenia czy jest majowy weekend Boże Ciało czy dzień dziecka, jakby ceny mialy wzrosnąć to by w kwietniu zaczeły rosnąc ale każdy robi jak uważa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość paweł

ceny jak były tak są  0,80 7+ nie widze szans na jakieś wzrosty, wchodzą nowalijki, niedługo wejdzie truskawka i sie zrobi kibel jak w tamtym roku o tej porze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I love Wedel

tylko 50% otwiera i ma czekoladke i jest problem i przemysł

dokładnie, uwaga do tego co wszędzię płacą 90 gr - podaj mi firmy. Nie jedną - KILKA. Skoro piszesz, że WSZĘDZIE. Sortownie mnie nie interesują, bo tam już kolega dał po 90 gr piękenego Championa i wyszła mu średnia 0,53 zł. Jest wściekły, bo mógł robić w karton po 0,80 zł i gotówka do łapy.

Dodam jeszcze zdanie od siebie. Uważam, że handel jabłkiem jest w tej chwili niebezpieczny i że ludzie nie będą bawili się w ryzykowny handel. To tyle dla tych, którzy łudzą się, że pójdzie do góry. Nawet najładniejsze jabłko może dojechac z czkoladą do odbiorcy. Taka jest prawda. Nikt tego nie przewidzi,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr

porządne wypłacalne firmt dają 80 gr, 90 gr moze gdzie nie gdzie trafisz jak im dasz na sortowanie, a kasa po 3 miesiącach albo dłużej. Dziekuje za taki biznes, przesortują po swojemu i na dodatek bede czekał miesiącami na kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yes we can

porządne wypłacalne firmt dają 80 gr, 90 gr moze gdzie nie gdzie trafisz jak im dasz na sortowanie, a kasa po 3 miesiącach albo dłużej. Dziekuje za taki biznes, przesortują po swojemu i na dodatek bede czekał miesiącami na kase

święta prawda! Daję lajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś podzwoniłem i wszedzie dają 80 gr - 85 gr za ekstra towar igła. Także jak sie komuś śniły wyższe ceny to na jawie ich nie ma :D

czorej bylem w duzej firmie handlowej, pytam sie jak idzie jablko, handlowiec mowi: "jablko staje",

na moje pytanie jak to dopiero poczatek maja odpowiedz "jablko dojezdza do minska nie dalej, z bialorusi dostajemy juz duze reklamacjie, bialorus teraz chce pomidora, nie jablko, dalej jablko juz nie idzie, na nowe rynki nie ma jablek, za slaba jakosc". oczywiscie handluja i kupuja,ale ta odpowiedz pokazuje na co mozna liczyc, oprocz tego ilosc osob co jeszcze nie otowrzyla komor rowniez nie napawa optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...