Skocz do zawartości

Ziemniaki 2018 -początek sezonu


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

popieram tych co sadzą tylko dla siebie, panowie poco sobie roboty dokładać a ceny jak nie było tak i w tym jak i w następnym a nawet za 5 lat nie będzie. to znaczy cena będzie standardowa czyli 3zł za 15 kg max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Daniel napisał:

U mnie już na wierzchu ziemniaczki są od 4dni   ?

U mnie jeszcze nie wyszły, ale już czekam ...w tym roku po raz pierwszy zaprawaiłem prestige forte, ciekawe co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony sie cieszę bo już od tygodnia na wierzchu krzaki mają po 15cm, a z drugiej co tu się cieszyć jak całe bronisze zaladowane mlodym z cypru, Egiptu i Włoch już w tym momencie, w maju dojdzie jeszcze rumun a już teraz importowane młode w hurcie około 1,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Daniel napisał:

Z jednej strony sie cieszę bo już od tygodnia na wierzchu krzaki mają po 15cm, a z drugiej co tu się cieszyć jak całe bronisze zaladowane mlodym z cypru, Egiptu i Włoch już w tym momencie, w maju dojdzie jeszcze rumun a już teraz importowane młode w hurcie około 1,50zł

Włoski i cypryjski ma swoją cenę a młody Polski swoją. Największy wpływ na polskiego ma rumuński bo go sprzedają za naszego. Choć nie sadzę już wczesnego to w tym roku moze być dobrze z wczesnym bo podobno w Rumunii wymrozilo ziemniaki w marcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co ty piszesz o lordzie, lord denar to połowa czerwca do kopania, a że łęcina ładna to wiem bo pare radlin go przykryłem. chłopaki zamiast przeredlać ziemniaki to śmigają opyłaczami, i o czym tu rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Błażej

To po co sądzisz jak zbytu nie masz? Nigdy ceny nie bedzie nie szanujemy swojej pracy sądzimy żeby tylko sadzic a może się uda a przy takim zejściu jaki jest teraz ziemniaka nigdy nie będzie ceny bo poprostu ludzie już go prawie nie jedzą a po drugie jest nadprodukcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...