Skocz do zawartości

Ziemniaki 2018 -początek sezonu


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zbyszek!!!

Ale tu pośrednikami smierdzi, na kupili Rumuna i strach w porty zaglada aby się nie umoczyc tak jak rok temu, nawet przesypywanie w polskie worki nic nie dało. Rolnicy w tym roku pełna dyskrecja, niech kupują przedsiębiorcy w białych kolnierzykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro

Co Ty człowieku gadasz. Niewiem jak w zeszłym roku można było umoczyc na Rumunię. To był złoty rok na Rumuna, nigdy się tyle nie sprzedało i wszystko z zyskiem. Od poniedziałku na giełdach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2018 o 20:42, Gość BANKRUT napisał:

LASKOWE CZY WŁOSKIE ?

Dzisiaj dolalo to po 20 będzie się kopac. Apel do polskich rolników! Nie ukrywajcie jakie macie ziemniaki to wtedy ci pseudo handlazyki może będą tego rumuna z rozwagą importować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemniaki sieradzkie

za 10 dni moze cos sie ukopie u mnie ale volumi lub avanti ale znow arrow lichy z pod foli małe krzaki za tydzien sie zejdzie dopiero....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Denar

Ja w środę będę kopał lorda o ile pogoda pozwoli i nie będzie padało bo dziś dowalilem 200 tyś liter wody i ciężko wejsc☺ciekawe jak będzie z zajściem na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzak

Niby powinienem być szybszy niż riviera znaczy prędzej złapać plon handlowy bo jest to mniej ale u mnie jest słaby w tym roku w krzaku a jak dociera nie wiem bo jej nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro
7 godzin temu, Gość xxx napisał:

W tym roku nie ściągną rumuna. polski będzie pierwszy 

Na Krakowie już byl w niedziele poszedł cały po otwarciu drzwi. W czwartek wjeżdża duzo a tu kopać nie będą jeszcze nawet że względu na deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Maro napisał:

Na Krakowie już byl w niedziele poszedł cały po otwarciu drzwi. W czwartek wjeżdża duzo a tu kopać nie będą jeszcze nawet że względu na deszcz.

Jestem co dzień na Rybitwach i pierwsze słyszę żeby z Rumunii już byl. Na razie Grek i Włoch jest i jeszcze zamawiają więc widoków na Rumuna nie ma na ten i może przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro
1 godzinę temu, Piotr Malopolska napisał:

Jestem co dzień na Rybitwach i pierwsze słyszę żeby z Rumunii już byl. Na razie Grek i Włoch jest i jeszcze zamawiają więc widoków na Rumuna nie ma na ten i może przyszły tydzień.

Tez jestem codziennie. Wiec wiem co mówie i co widziałem. Siedzisz tam cały dzień że dasz sobie reke uciąć? Mowie jak było i tyle. Sprawdź też jutro i w piatęk bo już będzie do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...