Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert

Ho ho Prince 50 groszy w jasiencu? Chyba przemysł:D 90 gr 1zl w takim przedziale można spokojnie sprzedać. Jabłko trzyma się bardzo dobrze. Tak jak dopilnowales  to takie wyjmiesz. A jak się włożyli do chłodni słaby towar to i taki będzie. 

Towaru w tym momencie (ładnego) jest mało i dlatego idzie w górę.  Co nie znaczy że za chwile może nie być full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Gość Robert napisał:

Ho ho Prince 50 groszy w jasiencu? Chyba przemysł:D 90 gr 1zl w takim przedziale można spokojnie sprzedać. Jabłko trzyma się bardzo dobrze. Tak jak dopilnowales  to takie wyjmiesz. A jak się włożyli do chłodni słaby towar to i taki będzie. 

Towaru w tym momencie (ładnego) jest mało i dlatego idzie w górę.  Co nie znaczy że za chwile może nie być full

Proszę powiedzieć kto tak płaci i podać kontakt a nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhy....jabłko trzyma się dobrze....

Zwłaszcza po kilku tygodniach z temperatury 30st i wilgotnością 25procent

Ca w takich warunkach nie jest pobierany przez owoce a czekolada za parę dni zacznie już wyłazić

I chiński smartfresh,którego zabrakło nie pomoże...

 

Do tego większość owoców została za późno zebrana bo nie było koloru i trzeba było czekać....

 

Rozumiem nadzieję,że każdy chce wziąć grubą kasę....ale mówmy o faktach i podawajmy argumenty ...

 

Komu sprzedamy te idaredy z ka???jakieś pomysły???

 

Polskie ja lko sprzedaje się bo jest najtańsze....jak cena zacznie zbliżać się do ceny zachodniego towaru nasz przestanie iść...

Życzę 3pln za kg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny użytkownik Robert przypomina mi mojego sąsiada ...

 

Zawsze wszystko wie najlepiej i najdrożej sprzedaje...

Po roku przez pomyłkę zawsze powie prawdę...i ceny są zupełnie inne niż w chwili chwalenia się...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadownik

O czym my mówimy,do jakich cen zachodniego towaru. Gra idzie o każde 10-20gr. Nie widzisz subtelnej różnicy pomiędzy ceną ok 40-45gr na czysto za idareda ,na dzień 

dzisiejszy , a ceną 60-70gr na czysto, może za jakiś czas.Wydaje mi się ,że cena 80-85gr za idareda na sortowanie ,nie zbliża sie do cen zachodnich,a nam daje już szansę na przetrwanie

tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Panowie dla mnie możecie sprzedawać i po 10 gr jabłko z KA jak chcecie. Nie ma wśród uczciwych kupcow ceny niższej niż 90 gr z KA za Prince. Za 80 kupują ze zwykłej chłodni także proponuję pomyśleć.

Sprzedawajcie tak jak mówię za ile chcecie, możecie i za darmo oddać. Ładne jabłko jest w cenie jak na tą chwilę nie najgorszej. 

Co roku te same t4ksty typu; kto po tyle kupuje, nie ma takiej ceny itp. Jak się współpracuje z firmami od lat nie na łapanego to daja dobre ceny. Golden od 7+ 1.2 Prince 0.90-1zl jonagoldy- ligol 0.6, alwa1zl  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi sadowniku...

Mówiłem o jabłkach nie o kartoflach....golden,gala,Red delicious...

 

To sprzedaje się za dobre pieniądze i będzie drozec

 

Nie widzę tej różnicy bo od 10 lat nie mam idareda....i gdybym na nim opierał swoje szanse na przetrwanie z głodu bym umarł....

 

 

Niezmiennie życzę 3pln za kg idareda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Jacku napisał:

Zgadza się nie ma w okolicy Opola Lub za dużo ładnego towaru. Jest sporo towaru że zwykłych chłodni. Coraz więcej osób  wysyła w okolice Grójca. Bo różnica 20 gr lub więcej.  Przemysł ok. 23 gr. Eskimosa idzie pełną parą.

ile dni trzeba czekać na pieniądze po dostarczeniu jabłek na skup interwencyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc 12

przemysł idzie w góre 30gr i bardzo potrzebują nawet niemiec kupuje jak  nigdy juz nie brał koncentrat idzie do chin big bagami  poco pasc firmy  jak srednia wyjdzie 35  gr i jeszcze ukradną kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z krwi i kości

Golden 7+ na sortowanie z KA/ULO od 1,2 zł do 1,4 zł u wiarygodnych kupców (czytaj, którzy płacą). Czy ktoś orientuje się ile płacą za Gale Royal (prążkowaną) z KA/ULO, interesuje mnie kaliber 6,5+. Dziękuję za informację i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Filozof

Ja nie wiem na co ten człowiek liczy..że po sortowaniu wyjdzie mu 40 gr ? albo inny typ ogłasza sie że sprzeda glostera po 40, na sortowni okradną, grube wyrzucą, a przemysł policzą jak mokry po odliczeniu sortowania 4 gr. Takiemu to kalkulator gwiazdke kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Pozniej lament że kasy nie ma...jak ktoś nie potrafi myśleć i nie jest przedsiębiorczy to powinien pójść na etat. Tam mu powiedzą ci i jak ma robić żeby zarobił na wypłatę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smutna sadowniczka
13 godzin temu, Gość Sadownik napisał:

Pozniej lament że kasy nie ma...jak ktoś nie potrafi myśleć i nie jest przedsiębiorczy to powinien pójść na etat. Tam mu powiedzą ci i jak ma robić żeby zarobił na wypłatę.

 

Podpisuję się pod tym obiema rękami..muszą tacy odpaść,może wtedy zrobi się "normalniej"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z zamilowania

Juz przy tej cenie przemyslu (30-35 gr)to jesli ktos oddaje po 50 gr na sortownie to jakis ...i jeszcze sie prosza zeby tylko ktos od nich kupil. Rozumiem trudny rok ale nikt ponizej 70 gr na ta chwile nie powinien oddac ani kilograma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Obcykany napisał:

Mhy...70 gr....

 

Człowieku po 6 gr w kolejce od 6tej stali żeby 3 skrzynie wysypać a Ty o 70gr piszesz..

 

 

Dodaj, że do 20. Niestety mamy zbyt dużo Januszy tego biznesu..... 

Obierka 40gr idared jonagold ligol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Obcykany napisał:

Mhy...70 gr....

 

Człowieku po 6 gr w kolejce od 6tej stali żeby 3 skrzynie wysypać a Ty o 70gr piszesz..

 

 

Przemysł zbierali i stali po dobie z 3 skrzyniami w kolejce za 6 gr to nie dziw że ten sam Janusz oddaje na sortownie po 35 gr jak suchy luzem na patelnie jest 30 gr lub więcej. To chyba o tą adrenaline chodzi.. wysypie nie wysypie zmieści sie czy nie zmieści skupczyk zapłaci za deser a może nie. Kasa na kole za suchy przemysł to nuda ?

 

Gala must jak u was ? Przydławiła sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was wie, na którą giełdę pojechać by kupić ładne jabłko z chłodni w uniwersalce, różnych odmian razem 120 skrzynek. Mam podobne odległości do Sandomierza, Krakowa i Warszawy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział coś mądrego, a przy okazji podrzucił średnią cenę - zaznaczam jabłko tylko z chłodni.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Gość Janek napisał:

Witam, czy ktoś z Was wie, na którą giełdę pojechać by kupić ładne jabłko z chłodni w uniwersalce, różnych odmian razem 120 skrzynek. Mam podobne odległości do Sandomierza, Krakowa i Warszawy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział coś mądrego, a przy okazji podrzucił średnią cenę - zaznaczam jabłko tylko z chłodni.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Witam ja zapraszam okolice Sandomierza towar ekstra chłodnia odmiany prinse , szampon reno2, jonagored. Co do ilości i cen się dogadamy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...