Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sadownik z zamilowania

Na broniszach totalne dno. Jeden ceni 10 zl a drugi juz 9 o zeby sprzedac. Rok jest ciezki ale chlop nadal glupi...jeszcze ze 2 lata takie powiiny byc moze chlopy pojda po rozum do glowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Sadownik z zamilowania napisał:

Na broniszach totalne dno. Jeden ceni 10 zl a drugi juz 9 o zeby sprzedac. Rok jest ciezki ale chlop nadal glupi...jeszcze ze 2 lata takie powiiny byc moze chlopy pojda po rozum do glowy...

to kup od tego głupiego chłopa po te 9 zł i jedz wystaw i sprzedawaj po 15. Ciekawe ile sprzedasz. Towaru jest za dużo i popyt spada, ale dla większości to za trudne.

CZekolada sie pojawia to fakt i to dość często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lubelskie

Każdy chłopa skubie i ściąga z niego godności tyle ile się da, sortownie kradną i jabłko na przemysł i płacą podle, lubelskie okolice opola lubelskiego 0,40 gr w karton. Normalnie paranoja ja kieszeni złodziejom nabijał nie będę sypię na taśmę......Oddam innym złodziejom :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielki Ben

"tropikalna jesień" główną przyczyną czekolady... choć jest wiele czynników wpływających na ten stan rzeczy... np. termin zbioru, dojrzałość zbiorcza (jabłko zbyt wcześnie lub zbyt późno zdjęte z drzewa) , stosowane ś.o.r., zbyt szybko schłodzone jabłko, słaby ruch powietrza w komorze (skrzynie upchane blisko siebie), warunki w komorze (wilgotność, CO,  itd...)

moim zdaniem główną przyczyną "czekolady" jest ciepła i sucha jesień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Lubelskie napisał:

Każdy chłopa skubie i ściąga z niego godności tyle ile się da, sortownie kradną i jabłko na przemysł i płacą podle, lubelskie okolice opola lubelskiego 0,40 gr w karton. Normalnie paranoja ja kieszeni złodziejom nabijał nie będę sypię na taśmę......Oddam innym złodziejom :-))

Wstawiłem jabłko do grupy przestępczej bo teraz tak się nazywają. Dostałem rozliczenie. Dodałem dobre plus przemysł, odeślę 40% wyszło co dokila,, kalkulator,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z zamilowania

Empire na eksport ja mialem propozycje 1.15 od 6.5(samemu w karton), na rynku sredniak ok 18 zl mozna wziac, gruby 22-25 ale z broniszami to jak sie trafi. 

Jak inne idmiany na eksport? Realnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...