Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Mocny napisał:

To było pewne że tak będzie jak niedziela była wysoko poniedziałek też to teraz trzeba do oporu kopać i zj***c cenę do 5 zł.brawo 

Na miejscu po 10 się kopalo, a wy się bawicie w giełdy i ludziom cenę psujecie. ? a wczoraj wieczorem nawet 12 się udało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek
2 godziny temu, Gość handlarz napisał:

gdynia 23zł worek na sieradzu załadowane po 9zł

Koledzy i teraz widzicie jak handlarz z waszej głupoty się śmieje. On ma więcej zarobku na worku niż wy na produkcji gdzie trzeba się napracować. A jak byście sprzedali na sztywno po 15 zł a nie po 9 i wszyscy by normalnie zarobili a konsument i tak kupi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość Maniek napisał:

Koledzy i teraz widzicie jak handlarz z waszej głupoty się śmieje. On ma więcej zarobku na worku niż wy na produkcji gdzie trzeba się napracować. A jak byście sprzedali na sztywno po 15 zł a nie po 9 i wszyscy by normalnie zarobili a konsument i tak kupi ???

Kolego wszystko by się zgadzalo tylko w Gdyni nie ma już rok czasu gieldy więc nie wiem gdzie ta cena 23 zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent
2 godziny temu, Gość Pawel napisał:

Kolego wszystko by się zgadzalo tylko w Gdyni nie ma już rok czasu gieldy więc nie wiem gdzie ta cena 23 zł ???

Na hurtownie zawiózł. Albo sam ma hurtownie. Giełdy jako takie powinny być zamknięte bo tylko psują ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolnik
14 godzin temu, x-men napisał:

Rynki lokalne i targowiska 2-2,5 za kilo , nie dorabiam w tym roku handlarzy po 10 za worek zawsze zdąże sprzedać.

Pie....nij się w głowę tani ziemniak to wina handlarzy a może idi...tow rolników którzy po dobrym sezonie zwiększyli obsadę dwukrotnie licząc na to ze staną się milionerami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przegość
59 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Ja sadzę tyle samo co roku i mam w czym robić i pewny zbyt. A zwiększyć obsadzenia to trzeba być idiota albo małym skoczkiem z busa 

potentat sie odezwał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwiększyłem z 25 na 50 ha. Sezon był dobry to kusiło. Narazie fajnie to wygląda ziemniak u mnie idzie na rekordowy plon możliwe, że niektóre odmiany przekroczą 60 ton. Cenę może zrobić export jedynie bo nawet tacy co mieli zawsze liche ziemniary w tym roku piękne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handlarz
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Ja sadzę tyle samo co roku i mam w czym robić i pewny zbyt. A zwiększyć obsadzenia to trzeba być idiota albo małym skoczkiem z busa 

Myśle ze jakieś 50% sadzi co roku podobny areał i ma zbyt druga połowa to kamikadze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...