Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Handlarz
6 godzin temu, Gość Joker napisał:

 Ziemniak na lodzi 12-15 zł 15 kilo

Chyba za 2 worki. Kolega wiezie od was z ok Sieradza irge i arrowa za ktore płacił po 6 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
2 godziny temu, Gość Handlarz napisał:

Chyba za 2 worki. Kolega wiezie od was z ok Sieradza irge i arrowa za ktore płacił po 6 zł

Handlarzyku nie jest tak żle jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dhdjd
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Gratulacje dla tych co oddają po 6 zł. Dzwonię a mówią że nie aktualne e. Podpucha handlarzy. 

W takim razie po ile po są teraz ziemniaki? Tylko uczciwie proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gratulacje dla tych co oddają po 6 zł. Dzwonię a mówią że nie aktualne e. Podpucha handlarzy. 

Niedziela Kraków godzina 10 ładowane po 6 zł 350 wora.

Wczoraj Sandomierz ładowane 400 6 i 7 zł.

ładny towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o to ciekawe akurat jestem i jest inaczej. Jak nie będę się chwalił. Ps. Sami handlarze na tym forum prubuja zbijać cenę paranoja. Normalny chłop nie pisałby że jest tanio i się szczycił. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Illopolo

Można kupić ziemniaka z kilku dni za 8 zł z piachu. I ładnego z czarnej ziemi świeżego po 12-15 zł. Ja poniżej 12 zl nie wjeżdżam włókniny się pokończyły grunt w granicy 20 ton. Niech sobie rosną jak mam za 50 gr dać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Xxx napisał:

Tak o to ciekawe akurat jestem i jest inaczej. Jak nie będę się chwalił. Ps. Sami handlarze na tym forum prubuja zbijać cenę paranoja. Normalny chłop nie pisałby że jest tanio i się szczycił. Pozdrawiam

Wytłumacz mi i innym jak można zbić cenę przez forum, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby brać pod uwagę ceny z forum ludzi anonimowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Market

Trzeba było jeszcze więcej posadzić.Taki jak tamten rok już się szybko nie powtórzy.Krakow cały w ziemniaku Łódź i Kalisz tak samo już niektórzy schodzą do 3 zł worek brawo rolnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kierownik
10 godzin temu, Gość Maro napisał:

Niedziela Kraków godzina 10 ładowane po 6 zł 350 wora.

Wczoraj Sandomierz ładowane 400 6 i 7 zł.

ładny towar

W jakich godzinach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dalek
Godzinę temu, Gość Market napisał:

 

Wczoraj rybitwy wyjście 8 Sprzedaż 6 dzisiaj wyjście 7 sprzedaż 5 jak będzie tak dalej to piątek czeka nas zejście po 2 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...