Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cham z Grójca
W dniu 28.11.2019 o 21:30, Gość olo napisał:

to nie nowosc ze jest towar I towar..... Trzeba docenic tych co nie oszczedzaja na zabiegach. Ja 5 rok nie daje nic dla postednikow I jezeli nawet 30% pokdzie na bdf to I tak jestem na swoim. 20 zabiegow cacl

Ja robie trzy zabiegi, i mam zero problemów z korkiem . ???. Ale to trza umić, a nie siedzieć na beczce w koło aż d*pa zaboli ♿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość sadownik
1 godzinę temu, Gość Cham z Grójca napisał:

Ja robie trzy zabiegi, i mam zero problemów z korkiem . ???. Ale to trza umić, a nie siedzieć na beczce w koło aż d*pa zaboli ♿

jeżeli  to nie tajemnica to napisz  jakim preparatem robisz te zabiegi , bo ja robie 7 zabiegów  chlorkiem  i też nie ma problemów z korkiem  , ale to jest 4 zabiegi więcej ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
Godzinę temu, Gość sadownik napisał:

jeżeli  to nie tajemnica to napisz  jakim preparatem robisz te zabiegi , bo ja robie 7 zabiegów  chlorkiem  i też nie ma problemów z korkiem  , ale to jest 4 zabiegi więcej ,

A ja wcale nie pryskam chlorkiem...koniec licytacji...wygrałem

Na 3 zabiegi tylko inca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość Zenek
32 minuty temu, Gość Grecki filozof napisał:

A ja wcale nie pryskam chlorkiem...koniec licytacji...wygrałem

Na 3 zabiegi tylko inca

 

pryskać możesz i tak nie ma efektu.Szkoda kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter
13 godzin temu, Gość gość Zenek napisał:

pryskać możesz i tak nie ma efektu.Szkoda kasy?

Żeby inca działała to musisz mieć dużo jednostek wapna w glebie! Efekt jest ok. Podkreślam nie chodzi o pH! Inaczej tak kasa w powietrze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Pioter napisał:

Żeby inca działała to musisz mieć dużo jednostek wapna w glebie! Efekt jest ok. Podkreślam nie chodzi o pH! Inaczej tak kasa w powietrze.....

TO JEST TEMAT O CENACH A NIE PRYSKANIU. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Idared 1.2 gala Royal 1.9. Gala cena za kg w skrzyni 

która firma tak płaci za gale , i  po ilu dniach pieniądze są na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość
2 godziny temu, Gość wgr napisał:

która firma tak płaci za gale , i  po ilu dniach pieniądze są na koncie

raczej pieniędzy nie będziesz widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłko chyba drożeje. Prince 1.6 w karton, alwa 1.8 1.9, ligol 1.5 1.6. Pieniążki przy kole. Chyba idzie w dobra stronę. Jabłko dopryskane w kontroli leży świetnie, mówie na swoim przykładzie. Praktycznie bez ubytków. Jedynie w szampionie i ligolu maly procent odchodzi. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jabłko chyba drożeje. Prince 1.6 w karton, alwa 1.8 1.9, ligol 1.5 1.6. Pieniążki przy kole. Chyba idzie w dobra stronę. Jabłko dopryskane w kontroli leży świetnie, mówie na swoim przykładzie. Praktycznie bez ubytków. Jedynie w szampionie i ligolu maly procent odchodzi. Powodzenia. 

Piszesz ze jabłko dobrze leży a i malo odchodzi a to  czemu sprzedajesz teraz  grudniu przecież trochę za wcześnie na takie jabłka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabłek  jest coraz mniej ,na broniszach kortland po 50 zł  , expor idzie coraz lepiej , bardzo duże jest zainteresowanie galą na export ,  wiosną zbraknie jabłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...