Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

Champion z chłodni zazwyczaj ma 4/5 jędrność, na cześć już za późno aby naszykować na market, cześć jeszcze można ale raczej to ostatni czas. Cena za championa 1.2/1,4

jonagored 1,4 70+

glostet 1,0 70+

golden 1,60 70+

idared 1,10 /1,20 70+

ceny na sortowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Grecki filozof
13 godzin temu, Gość Scyzro napisał:

Grecki filozof jak widzę to na tym forum stały bywalec on wszędzie był, wszystko wie, a na drodze za jego język to pewnie ktoś dałby mu w papę.

Skąd chłopie możesz wiedzieć jakie ten ktoś ma jabłko w chłodni? To sprzedający wie czy to jabłko nadaje się jeszcze do sprzedaży czy tylko na spad. Nie pisz głupot, bo u mnie w lodówce leżą od zerwania gruszki konferencje i nic im się nie dzieje to tym bardziej jabłko.

Stary zajmij się jakaś robotą podziab drzewo, wygarnij liście z rowu popracujesz to i lepiej będziesz się czuł. Siedzisz nic nie robisz, a tylko podnosisz nerwy ludziom. Taką inteligentny jesteś to powinieneś gdzieś tam w jakiejś dużej firmie siedzieć i doradzać innym za grube miliony, a ty jabłkiem się zajmujesz.

Sampion ze zwykłej chłodni o tej porze ma jędrność zbliżona do waty dlatego nikt nie chce go kupic

 

Dziękuję wujku dobra rada ...zaraz tak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Realista
18 godzin temu, Gość Sadownik napisał:

Grójec okolice cena z dziś na sortowanie szampon princ  1.50  ligol 1.70

Tak princ 1,50  70-85. 85+ to 1,00.Za całość to wyjdzie ok.1,20 za kilo.Jak jeszcze nie oszukają na wagę.I termin płatności 60 dni.Pozdrawiam mądrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Jacek napisał:

Opole lubelskie i okolice 65-70 1.1 zł. 70+ 1.5 na sortowanie

Nieźle was tam dymają, 1,5 to za 6,5+ dają ?

Ja mogę powiedzieć że za ładnego princa z KA chciałem 1,5 za wagę w skrzyni ale poszedł po 1,4. Mogłem jeszcze poczekać ale wolałem nie ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
16 godzin temu, Gość mil napisał:

Nieźle was tam dymają, 1,5 to za 6,5+ dają ?

Ja mogę powiedzieć że za ładnego princa z KA chciałem 1,5 za wagę w skrzyni ale poszedł po 1,4. Mogłem jeszcze poczekać ale wolałem nie ryzykować. 

1,4??ładnie cię wydymali

Każdy wie,że ni ma jabka i będzie po 3 zł...

Taka strata...przezyjesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Gość Realista napisał:

Nie pisz bzdury.1,80 za Princa nikt nie da gotówki w karton.1,50 bez problemu w karton robią z kontroli.1,6 biorą na sortowanie grupy.Płatność 40-60 dni.I po sortowaniu otrzymasz 1,4 na rękę niestety.Taka jest prawda panie ..

1.6 do 1.7 za ładnego Princa rusek wczoraj proponował gotowa na załadunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Pioter napisał:

1.6 do 1.7 za ładnego Princa rusek wczoraj proponował gotowa na załadunku...

to trzabyło sprzedać .Tylko twój towar się do jego oczekiwań nie nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, moj kochany Edziu, czy Ty masz coś w głowie? W tym może być jeszcze mniej jabłek niż w poprzednim. Taki rok jak dwa lata temu się nie powtórzy długo, na co złożyło się dużo czynników, które już dziś wiemy, że nie zainstnieja w tym roku:) soki nie zeszły z jabłek, większy mróz i będzie wesoło. Do tego majowe przymrozki dopiero przed nami. Więc narazie to zapowiada się ale katastrofa A nie tani rok :)

także możesz sobie włożyć swoje gadki wiesz gdzie. 

Golden 6.5+ 1.7 za 1 kg

Prince 1.7

Alwa 2.2

Jonagored 1.7

Ligii 1.7

Idared 1.4

Ceny w karton, gotówka przy kole

Dziękuję:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadownik spod miasta

Sam wiesz najlepiej jakich masz znajomych?,ja dziś miałem propozycję 1,60 zł w karton kupującego za szampion,rubinstar 7+,nie wiem czy to dużo czy mało...czekam jeszcze tydzień,niech miną na dobre rosyjskie święta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...