Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne 2020


Dynamit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grozer

A 40 ha przykryć możesz nie musisz się tu chwalić, bo nie jesteś w stanie Tych 20 ha upchnąć nawet grunt idzie jak strzała na jana 20 czerwiec bedzie... włóknina pod 17 grubości na pewno od początku sezonu nie miałeś to jest porażka, bo zimno było ten kto miał pod folia albo to i to uwierzę że wyjedzie 15 20 maj. Nie sama włóknina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malinowykrol
Godzinę temu, Gość Grozer napisał:

A 40 ha przykryć możesz nie musisz się tu chwalić, bo nie jesteś w stanie Tych 20 ha upchnąć nawet grunt idzie jak strzała na jana 20 czerwiec bedzie... włóknina pod 17 grubości na pewno od początku sezonu nie miałeś to jest porażka, bo zimno było ten kto miał pod folia albo to i to uwierzę że wyjedzie 15 20 maj. Nie sama włóknina. 

Mój drogi 20 to nie jest wcale dużo to jest 2 tyg kopania o ile jest zbyt. Nie jestem na etapie Anna z644 ?ale z drugiej strony  liczę na mróz w całej Polsce wtedy te twoje grunty no wiesz. ... RIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siemano
22 minuty temu, Gość Malinowykrol napisał:

Mój drogi 20 to nie jest wcale dużo to jest 2 tyg kopania o ile jest zbyt. Nie jestem na etapie Anna z644 ?ale z drugiej strony  liczę na mróz w całej Polsce wtedy te twoje grunty no wiesz. ... RIP

A żeby tak tobie umarzły bo widzę że żerujesz na ludzkim nieszczęściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
31 minut temu, Gość Malinowykrol napisał:

Mój drogi 20 to nie jest wcale dużo to jest 2 tyg kopania o ile jest zbyt. Nie jestem na etapie Anna z644 ?ale z drugiej strony  liczę na mróz w całej Polsce wtedy te twoje grunty no wiesz. ... RIP

Typowy Polak Katolik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
35 minut temu, Gość Malinowykrol napisał:

Mój drogi 20 to nie jest wcale dużo to jest 2 tyg kopania o ile jest zbyt. Nie jestem na etapie Anna z644 ?ale z drugiej strony  liczę na mróz w całej Polsce wtedy te twoje grunty no wiesz. ... RIP

Tak a myślisz ze pod twoją włókniną nie przemarzną. Jaj będzie -5 to polecą równo.Gdybyś miał odrobinę pojęcia nie pisał byś takich bajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
31 minut temu, Gość Siemano napisał:

A żeby tak tobie umarzły bo widzę że żerujesz na ludzkim nieszczęściu

Siemano nie nie przejmuj się docinkami ,,malinowego króla". Nazwanie się malinowym królem i docinka o Annie świadczy o jego zarozumiałości. Takich idiotów na tym portalu jest mnogo a smutne jest to że IGRiT dopuszcza ich do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Bo Polak taki jest a zwłaszcza rolnik- zebym ja miał a sąsiadowi żeby szlag trafił! Dopiero by brzuch wypinał pod kościołem w niedzielę! A PiS to jeszcze nakręca- ten co ma jest zły bo napewno ukradł albo dorobił się na krzywdzie tego co niema! Ku..a co to za kraj,co to za ludzie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych deszczach które były i będą padać niedziela/poniedziałek ziemia będzie parowac i takie -3 nic nie zrobi gruntom. Już nie raz było tak że włóknina sztywna od mrozu i tam gdzie dotykaly krzaki to przymarzly, a obok grunt bez szwanku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xxx ziemniaki

Panowie doradźcie jak mam ziemniaki krzaki wysokie niektóre już pod pąkiem odmiana Irga są w tej chwili nakryte jeszcze na wszelakie mrozy lepiej zdjąć włóknine czy zostawić /pewnie  będzie mokra bo w poniedziałek ma padać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Godzinę temu, Gość Kk6 napisał:

Po tych deszczach które były i będą padać niedziela/poniedziałek ziemia będzie parowac i takie -3 nic nie zrobi gruntom. Już nie raz było tak że włóknina sztywna od mrozu i tam gdzie dotykaly krzaki to przymarzly, a obok grunt bez szwanku. 

Dokładnie kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
13 godzin temu, Gość Kpr napisał:

Bo Polak taki jest a zwłaszcza rolnik- zebym ja miał a sąsiadowi żeby szlag trafił! Dopiero by brzuch wypinał pod kościołem w niedzielę! A PiS to jeszcze nakręca- ten co ma jest zły bo napewno ukradł albo dorobił się na krzywdzie tego co niema! Ku..a co to za kraj,co to za ludzie?!

A Pan to z KOD-u ma się rozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
2 godziny temu, Gość Alfabeta napisał:

Skąd u was tyle jadu. Wystarczy pokazać wam ładne ziemniaki i już macie problem i życzycie sobie jak najgorzej.

Unijne dotacje zrobiły swoje, mózgi się lasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...