Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne 2020


Dynamit

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Godzinę temu, Gość Antek napisał:

Smaruje dziś anne żeby nie piszczała pod koniec tygodnia zaczynam kopanie.

To słaby z Ciebie rolnik jak jeszcze Anna kopiesz. Może ogrodnik co sądzi 2-3 ha i po rynkach się rozbija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Darekspire napisał:

U mnie taki lord, a te wszystkie inne wynalazki volumie arrowy i inne dużo słabsze

IMG_20200427_220739_7.jpg

:) piękny przyrost w tym ziemniaku, zwierzęta mogą być ucieszone - ludzie niekoniecznie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Illopolo
10 godzin temu, Darekspire napisał:

U mnie taki lord, a te wszystkie inne wynalazki volumie arrowy i inne dużo słabsze

IMG_20200427_220739_7.jpg

Jak na koniec kwietnia to bardzo ładne, u mnie ledwo co wyszły bo zimne noce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość ELC napisał:

:) piękny przyrost w tym ziemniaku, zwierzęta mogą być ucieszone - ludzie niekoniecznie... 

Jeśli chodzi ci o odmianę u że jest to żółty ziemniak, to akurat na południu Polski je się tylko żółtego. A na wczesnego najlepszy lord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co te ludzie piszą w tunelach może niedługo będą ludzie mieli A co tu myśleć o uprawach na polach za miesiąc okolice Sieradza. I to muszą,być 2 razy przykryte podlewane i wszystko dopracowane zajmuje się tym niech nie mówią tu głupot i nie podpuszczaja ludzi realnie 15 /20 maj gdzieś coś może wjedzie zimno było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xxxziem
23 godziny temu, Gość Broniu napisał:

Lord to słaby Colombo pod koniec tygodnia zaczynam kopać okolo 300 worków będzie potrójnie przykryte w nastepnym tygodniu folia a później Agrowłóknina pójdzie pod lemiesz

Skąd jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Rumuni wsadzonego 20 ha denara i 10 irgi pod przykryciem to za 2 tyg by były ale troszkę myślę poczekać żeby wydajność była lepsza bo też sucho a nie wszystko mam możliwość podlać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Rambo napisał:

Ja mam w Rumuni wsadzonego 20 ha denara i 10 irgi pod przykryciem to za 2 tyg by były ale troszkę myślę poczekać żeby wydajność była lepsza bo też sucho a nie wszystko mam możliwość podlać. 

Jasne Ty masz wsadzone.  Raczej zakontraktowane. Bo o sadzenie to raczej nie masz zielonego pojęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Das 87 napisał:

Jasne Ty masz wsadzone.  Raczej zakontraktowane. Bo o sadzenie to raczej nie masz zielonego pojęcia 

Kolego nie boj się ją nie rozbijam się po giełdach, rzucam towar na markety więc rynku Ci nie zepsuje. A w ziemniaku robię 20 lat, drugi sezon na Romuni wydzierżawilismy gospodarstwo ze względu na klimat. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...