Skocz do zawartości

Przymrozki wiosna 2020


Gość Rolnik z centrum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prorok
15 minut temu, Gość hedonista napisał:

Proroku, odpisałem Ci na spersonalizowanego posta.

W pewnych tematach jestem poważny albo inaczej, staram się być profesjonalny...

Na te moment zapowiada mi się normalny plon mimo przymrozków, zresztą normalny plon miałem też w 2017 i w 2019 r.  wiec jak widzisz powaga nie wynika z rozczarowania początkiem sezonu.

Ludzie w internecie potrafią być bardziej szczerzy niż w twarzą w twarz...

Aby być zabawnym to trzeba mieć jakiś poziom inteligencji więc potraktuje to jako komplement :) 

Dziękuje za radę, doradca jest.

.

 

hedonista

 

Gratuluje:))życzę udanych zbiorow

Śmiem twierdzić,że poważni są tylko idioci...patrz politycy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Prorok
2 godziny temu, Gość Grójec napisał:

Żadnych przymrozków już nie zapowiadają, jak grad później nie przetrzepie to towaru żadnego nie zabraknie. Niektórzy to żyją w jakimś innym świecie z tymi swoimi wszystko zmarzło. 

Rozpacz i lament jest s dobrym tonie....trzeba narzekac bo nic nie dadzą ;)

A tak może skapnie z uni lub z rządu na nowy traktor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Południe

No to jak to jest? Prorok mówił że nie będzie, prognozowali plus, a wyszedł minus. Okolice Sandomierza-3,5 przez kilka ładnych godzin. Nie jest ciekawie. Centrum podobno przez chmury uratowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

I panowie kolejny drogi rok przed nami. 

Centrum jest mocno dotknięte przez mrozy z kwietnia. Teraz dostał Sandomierz. Na Ukrainie dziś było -7. Europą cieniutko. Rosja też dostała wcześniej. Jablka będzie jak zawsze, nie zabranie.

Ale Za darmo znowu nie dostaniecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
2 godziny temu, Gość Południe napisał:

No to jak to jest? Prorok mówił że nie będzie, prognozowali plus, a wyszedł minus. Okolice Sandomierza-3,5 przez kilka ładnych godzin. Nie jest ciekawie. Centrum podobno przez chmury uratowane

Jestem z centrum.mozna powiedzieć,że nie było.choc na chwilę spadło poniżej 0 ale zaraz zrobił się +

Prognozy dla centrum nie pokazywały przymrozków i to mówiłem...Sandomierz mnie średnio interesuje...w zeszłym roku mieliście opór to jak w tym roku będziecie mieć trochę mniej to krzywdy nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

I panowie kolejny drogi rok przed nami. 

Centrum jest mocno dotknięte przez mrozy z kwietnia. Teraz dostał Sandomierz. Na Ukrainie dziś było -7. Europą cieniutko. Rosja też dostała wcześniej. Jablka będzie jak zawsze, nie zabranie.

Ale Za darmo znowu nie dostaniecie 

Nie podniecaj się póki nie masz pod dachem z i to nie gwarantuje sukcesu....

Jeszcze cały sezon przed nami.

 

Zbiory nie wiadomo kim.

Po mrozie kiepsko Sie przechowuje..

Jeszcze wiele może się zdarzyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bart
1 godzinę temu, Gość Prorok napisał:

Jestem z centrum.mozna powiedzieć,że nie było.choc na chwilę spadło poniżej 0 ale zaraz zrobił się +

Prognozy dla centrum nie pokazywały przymrozków i to mówiłem...Sandomierz mnie średnio interesuje...w zeszłym roku mieliście opór to jak w tym roku będziecie mieć trochę mniej to krzywdy nie będzie...

Proroku romanie jak to Cię nie interesuje ci w Sandomierzu. Twoje jabłka nie są najważniejsze. Popatrz trochę szerzej niż na swoje podwórko. To twoje slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Hmmm chciałbyś. Rok 2018 nie prędko się powtórzy:) drożyzna się szykuje dalej :)


Na podstawie czego tak twierdzisz ? nie widzisz ile jest kwiatu na drzewach ? a mrozu na razie nie było

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I panowie kolejny drogi rok przed nami. 

Centrum jest mocno dotknięte przez mrozy z kwietnia. Teraz dostał Sandomierz. Na Ukrainie dziś było -7. Europą cieniutko. Rosja też dostała wcześniej. Jablka będzie jak zawsze, nie zabranie.

Ale Za darmo znowu nie dostaniecie 

Aha, na pewno. Jak to wszystko co jest w Grójcu, Warce i Białej przejdzie w owoc i nie będzie po drodze przymrozku albo  gradu, to na bank będzie drogo. 

Dalej niech sobie niektórzy żyją w swoim świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
4 godziny temu, Gość Bart napisał:

Proroku romanie jak to Cię nie interesuje ci w Sandomierzu. Twoje jabłka nie są najważniejsze. Popatrz trochę szerzej niż na swoje podwórko. To twoje slowa

Przeżyłem zeszły rok....miałem 50 t z 8 ha...

Sandomierz też przeżyje;)

Szerzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
2 godziny temu, Gość WGR napisał:

Aha, na pewno. Jak to wszystko co jest w Grójcu, Warce i Białej przejdzie w owoc i nie będzie po drodze przymrozku albo  gradu, to na bank będzie drogo. 

Dalej niech sobie niektórzy żyją w swoim świecie. 

Potwierdzam.pod grojcem jabłka opor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista

Tak spodobała się niektórzym sprzedaż po 3 zł za wagę,co po prostu oni modlą i marżą aby wszystko zmarło....Ale niestety taki rok bywa raz na 20 lat........ Myślę,co dużo są takich ,jakie zgodziłiśbym nawet na jeszcze jakiegoś wirusa w przyszłym roku, aby zmarło połowa ludzi na świecie,ale tylko aby jabłko było po 3 zł.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Nie potwierdzam. Po -6 przez kilka nocy w połowie kwietnia Warka mocno przetrzepana. Grójec również. Będzie duży opad. Praktycznie będzie podobnie do tamtego roku. Plus odpadł Sandomierz. Jednemu zmarazlo mniej drugiemu więcej.

Włosi mieli mróz na różowym paku, Niemcy Rosja Ukraina Mołdawia również także powodzenia z tym urodzajem. Nie rozumiecie ze większość czynników które wpłynęły na plon 2018 nie ma miejsca w tym roku?:) ale czego wymagać od bijacych pianę frustratów:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefan
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie potwierdzam. Po -6 przez kilka nocy w połowie kwietnia Warka mocno przetrzepana. Grójec również. Będzie duży opad. Praktycznie będzie podobnie do tamtego roku. Plus odpadł Sandomierz. Jednemu zmarazlo mniej drugiemu więcej.

Włosi mieli mróz na różowym paku, Niemcy Rosja Ukraina Mołdawia również także powodzenia z tym urodzajem. Nie rozumiecie ze większość czynników które wpłynęły na plon 2018 nie ma miejsca w tym roku?:) ale czego wymagać od bijacych pianę frustratów:)  

Sypie się jak z choinki po trzech krolach ale zostaje dosyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenobiusz
1 godzinę temu, Gość Marek napisał:

Zostaje, ale do końca czerwca daleko a wtedy będzie wiadomo co zostaje A co nie 

Jak co roku WSZYSTKO zmarzlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter
9 godzin temu, Gość hmm napisał:

Centrum nie było żadnego mrozu. Jak ta pierzyna obrodzi to bedzie urodzaj chyba rekordowy

Jedź się już w kolejkę ustaw na skup...

Się zdziwić możesz tym urodzajem:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
10 godzin temu, Gość Pioter napisał:

Jedź się już w kolejkę ustaw na skup...

Się zdziwić możesz tym urodzajem:P

 

Spokojnie..żadnego dramatu z jabłkami nie będzie....

Oby miał kto to zebrać i kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

tak niech się już ustawiają może trzy skrzynie po 0,9 groszy uda się sprzedać?a na sortownie skupiarzy w makiet i przeprośisz a tamten rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...