Skocz do zawartości

Przymrozki wiosna 2020


Gość Rolnik z centrum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prorok
14 godzin temu, Gość Nnnn. napisał:

Zapowiada się znowu trudny sezon dla oszustów i krętaczy 

Zapowiadają się ciężkie czasy dla świata...

Spójrz szerzej nieco niż brama na pole...świat nie kończy się na produkcji jabłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Prorok
32 minuty temu, Gość gość napisał:

jeszcze w tym roku będziesz się modlił żeby kupili ci ten towar co nie wymarżnie i za marne grosze

Aż tak to może też nie będzie ... Trzeba znaleźć złoty srodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realne ceny

Z uwagi na prognozy pogody, to uważam że towaru nie będzie żeby mówić o klęsce. Może po prostu będzie się dobrze handlować i każdy będzie zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
1 godzinę temu, Gość tromek napisał:

Kwiatu jest tyle że jak zmarznie 50 % to i tak bedzie urodzaj

Moim zdaniem Na razie tak to właśnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafał 1972

Ucichł nagle temat czereśni i ich przemarznięcia. Słychać było , że tu przemarzło 80 , gdzie indziej nawet 100 % . Ja  jestem z centralnej polski i obserwuje , że może być jeszcze problem z wolnym miejscem na bronkach. Powiedzcie jak u was w innych regionach Polski ?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak
1 godzinę temu, Gość rafał 1972 napisał:

Ucichł nagle temat czereśni i ich przemarznięcia. Słychać było , że tu przemarzło 80 , gdzie indziej nawet 100 % . Ja  jestem z centralnej polski i obserwuje , że może być jeszcze problem z wolnym miejscem na bronkach. Powiedzcie jak u was w innych regionach Polski ?. 

O jakich odmianach mówisz??

Słabo to wygląda...u mnie do 3 m nie ma nic...

Trochę na górze...sezon z glowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Czeresniak napisał:

O jakich odmianach mówisz??

Słabo to wygląda...u mnie do 3 m nie ma nic...

Trochę na górze...sezon z glowy

 

Sumit jakieś 30-40 % , kordia nawet do 2 metrów ,no tu najsłabiej , ale regina to nawet 50 % żywych zawiązków i kwiatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak
7 minut temu, rafal1972 napisał:

Sumit jakieś 30-40 % , kordia nawet do 2 metrów ,no tu najsłabiej , ale regina to nawet 50 % żywych zawiązków i kwiatków.

Wszystkie te odmiany potrafią spaść gdy mają cm...przez najbliższe 10 dni będą zimne noce i moze być podłoga choć życzę sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość rafał 1972 napisał:

Ucichł nagle temat czereśni i ich przemarznięcia. Słychać było , że tu przemarzło 80 , gdzie indziej nawet 100 % . Ja  jestem z centralnej polski i obserwuje , że może być jeszcze problem z wolnym miejscem na bronkach. Powiedzcie jak u was w innych regionach Polski ?. 

Na swoim minimalnym przykładzie (mam tylko kilka drzewek na potrzeby własnej konsumpcji) z WLKP mogę powiedzieć, że Czereśnie i Wiśnie bardzo dobrze wyglądają, jeśli już to z minimalnym przemarznięciem. Oczywiście poczekamy zobaczymy co jeszcze opadnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sandomierskim największe straty w czereśniach były pod koniec marca, gdzie przez 2 noce było po -8, a ludzie nawet nie sprawdzali strat śmiejąc się że to jeszcze za wczesna faza.

U mnie kordi i staccato jest jak kot zapłakał, summita zostało może 30-40%. Nieco lepiej na sylvi, najlepiej regina gdzie ciężko znaleźć coś uszkodzonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, IGRiT napisał:

Jest nieciekawie - krótko po północy a w WLKP (np. Jarocin, Gniezno) jest -1 i sypie śnieg

Nad ranem ma się przejaśnić ...

W Grójcu żadnych przymrozków nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Godzinę temu, Gość Wgr napisał:

W Grójcu żadnych przymrozków nie było. 

 

Godzinę temu, Gość Wgr napisał:

W Grójcu żadnych przymrozków nie było. 

Ale będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hedonista
49 minut temu, Gość Prorok napisał:

Będą bo hedonista tak powiedział;)

Pozdrawiam

Zastanawiam się, czy masz takie nudne życie czy może realizujesz się na tym forum patrząc po ilości postów? Na temat ich jakość nie będę pisał...

Osobiście, wchodzę na forum aby czegoś się dowiedzieć, bo z autopsji widzę, że słabo z prawdomównością u ludzi. Domniemam że taka polska mentalność ludzi urodzonych za czasów komuny.

Jak już tak mnie "łapiesz" za słowo to napisałem, że we wtorek i środę rano pokazują 0-1 stopni i dzisiaj u mnie było właśnie 1 stopień na plusie, jutro ma być 2. Na dzień dzisiejszy pokazuje w piątek rano 0 stopni w łódzkim.

Każdy wie jak zmienne są prognozy i nikt nie ma szklanej kuli.

Tyle w temacie przymrozków z mojej strony.

 

Trudnym językiem tego nie napisałem więc powinieneś zrozumieć.

 

Ze szczerymi pozdrowieniami,

hedonista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
Wy24 minuty temu, Gość hedonista napisał:

Zastanawiam się, czy masz takie nudne życie czy może realizujesz się na tym forum patrząc po ilości postów? Na temat ich jakość nie będę pisał...

Osobiście, wchodzę na forum aby czegoś się dowiedzieć, bo z autopsji widzę, że słabo z prawdomównością u ludzi. Domniemam że taka polska mentalność ludzi urodzonych za czasów komuny.

Jak już tak mnie "łapiesz" za słowo to napisałem, że we wtorek i środę rano pokazują 0-1 stopni i dzisiaj u mnie było właśnie 1 stopień na plusie, jutro ma być 2. Na dzień dzisiejszy pokazuje w piątek rano 0 stopni w łódzkim.

Każdy wie jak zmienne są prognozy i nikt nie ma szklanej kuli.

Tyle w temacie przymrozków z mojej strony.

 

Trudnym językiem tego nie napisałem więc powinieneś zrozumieć.

 

Ze szczerymi pozdrowieniami,

hedonista

Oj tam,coś ty taki poważny?wszystko wymarzło;)

Na forum chcesz się dowiedzieć???jesteś bardziej zabawny niż ja:)))

Zapłać doradcy to będziesz wiedzieć ...tu tylko czcze przechwałki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hedonista
32 minuty temu, Gość Prorok napisał:

Oj tam,coś ty taki poważny?wszystko wymarzło;)

Na forum chcesz się dowiedzieć???jesteś bardziej zabawny niż ja:)))

Zapłać doradcy to będziesz wiedzieć ...tu tylko czcze przechwałki...

 

Proroku, odpisałem Ci na spersonalizowanego posta.

W pewnych tematach jestem poważny albo inaczej, staram się być profesjonalny...

Na te moment zapowiada mi się normalny plon mimo przymrozków, zresztą normalny plon miałem też w 2017 i w 2019 r.  wiec jak widzisz powaga nie wynika z rozczarowania początkiem sezonu.

Ludzie w internecie potrafią być bardziej szczerzy niż w twarzą w twarz...

Aby być zabawnym to trzeba mieć jakiś poziom inteligencji więc potraktuje to jako komplement :) 

Dziękuje za radę, doradca jest.

.

 

hedonista

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

Żadnych przymrozków już nie zapowiadają, jak grad później nie przetrzepie to towaru żadnego nie zabraknie. Niektórzy to żyją w jakimś innym świecie z tymi swoimi wszystko zmarzło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...