Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sadownik

Duże grupy w okolicach Grójca 0.9 czerwone

1.3-1.4 Golden 1.4-1.5 Prince Białoruś w karton 1zl czerwone, idared na sortowanie od 0.8 nawet do 1.1 ruch za towarem znów wzrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest marzec a nawet końcówka, ale jabłek też nie ma miliona ton! Czekolady nie ma i nie będzie, a korek to normalna rzecz tak że bez paniki dobry towar pójdzie za dobre monety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eksport powoli sie rozkreca, prawdopodobnie od przyszlego tygodnia mocniej sie ruszy. jablek jeszcze jest-chociaz u ludzi coraz mniej w komorach, to jednak komory grupowe sa pelne jablek jeszcze, cena zobaczymy jaka bedzie w przyszlym tygodniu, czesc osob twierdzi ze spadnie,ale mysle ze to nieprawda.

Co do jakosci jablek osoby kupujace strsznie narzekaja na ich jakosc (jedrnosc niska), co bedzie dalej czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

Ja mam jeszcze cztery komory pełne i czekam na cene w maju. Frajerzy niech sprzedajom. Ja chce pieniondze a nie drobne .

Jak już zarobisz "pieniondze" to kup sobie za nie słownik języka polskiego. Dziwicie się później że z Was się śmieją, jak Wy w swoim ojczystym języku poprawnie nie potraficie mówić i pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Jak już zarobisz "pieniondze" to kup sobie za nie słownik języka polskiego. Dziwicie się później że z Was się śmieją, jak Wy w swoim ojczystym języku poprawnie nie potraficie mówić i pisać.

Mnie nie jest potrzebny słownik. a jakbym chciał kupić go to mogę teraz bo mam pieniadze a takie wpisy to tylko z zazdrosci że człowiek umie jabłko sprzedawac i cene umie wziasc. Cena idzie w góre, pieniadze bendą dla wytrwałych a nie panikaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek się kłania

Mnie nie jest potrzebny słownik. a jakbym chciał kupić go to mogę teraz bo mam pieniadze a takie wpisy to tylko z zazdrosci że człowiek umie jabłko sprzedawac i cene umie wziasc. Cena idzie w góre, pieniadze bendą dla wytrwałych a nie panikaży

Ortograficzna katastrofa!!! Dobrze, że tata Ci sad kiedyś odpisał, bo na pewno byś na żadnym poważnym stanowisku teraz pracy nie znalazł, a tak możesz żyć na odpowiednim poziome materialnym mimo braku "kulturalnego" poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Mnie nie jest potrzebny słownik. a jakbym chciał kupić go to mogę teraz bo mam pieniadze a takie wpisy to tylko z zazdrosci że człowiek umie jabłko sprzedawac i cene umie wziasc. Cena idzie w góre, pieniadze bendą dla wytrwałych a nie panikaży

 

 

w tamtym roku też umiałeś wziąć "piniondze"  w maju jak było po 0,70 ?? :D  po za tym jak jesteś taki rekin biznesu to po co tu cokolwiek piszesz ?  sprzedawaj kiedy zechcesz nic ci do tego kto kiedy sprzedaje. I na koniec cna nie idzie w góre tylko jak była tak jest już od miesiaca więc nie pisz bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w tamtym roku też umiałeś wziąć "piniondze" w maju jak było po 0,70 ?? :D po za tym jak jesteś taki rekin biznesu to po co tu cokolwiek piszesz ? sprzedawaj kiedy zechcesz nic ci do tego kto kiedy sprzedaje. I na koniec cna nie idzie w góre tylko jak była tak jest już od miesiaca więc nie pisz bzdur

całe sadownictwo

życze jak najlepszych cen gramy razem

1 zł za czerwoniaki to wszytko co mi się udaje sprzedać

 

 

 

wczoraj na Minsku 40 tirów z jabkiem norma 15

jak coś zapłaci to po 15.04 ale to są tylko wrózby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...