Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie ceny za jabłko słyszałem że za idareda 1,2 mogą zapłacić bo potrzeba a niema skąd wziąć prawda to? Może wie ktoś o aktualnych cenach jonagoldów goldena

Grupy-1.6 na gotowo[chcom kupic po 90gr ale nie ma]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Za idareda 1 zł to słabo bardzo 1,2 dają na rękę przy kole chyba że piszę to osoba która chce kupić a oczywiście nie może nikogo się doprosic bo oczywiście nikt nie sprzedaje tylko czeka na cenę która z resztą powinna być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2 to nikt rzetelny nie płaci, w dodatku z szybka płatnościa na której mi zalezało. Ewentulanie podaj firme która tyle daje i ile trzeba czekac na kase

kiedyś podałem sąsiada do sądu to siedzi do tej pory ,więcej inf. podaj numer oddzwonię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny od poniedziałku? Cisza taka nikt nie piesze z tego co widać to chyba próba nerwów ciekawy sezon a może jego końcówka najciekawsze kto wygra ten kto sprzedał wcześniej czy ten co ma serducho mocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

Genewa zmarzła i nie będzie , w chlodniach też już jabłek nie ma ,cena lada moment wzrosnie

 

 

Jabłka w chłodniach nie ma? Hhahaha . Jesteś na forum igritu, a na igricie nie widzisz ile ogłoszeń w dziale jabłka? Boże . 

 

Jabłko czerwone od 0.95 do 1.05 w grupach wypłacających ( janfruit - kawęczynscy ) coś tam niby podskoczyło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpliwy

waluty spadają a to nie wróży podwyżek

teraz waluty to drugorzedna sprawa gdy był silny dolar to ceny były 70-80 groszy takze takie argumenty włoz miedzy bajki.a zreszta piszcie na temat ja dzisiaj miałem propozycje za ładne mutsu oraz wszystkie czerwone typu decosta ligol szampion 1.50 za samo jabłko płatnosc natychmiastowa jabłko extra + FRESH ale moje komory poczekaja na 2.00 złote !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

teraz waluty to drugorzedna sprawa gdy był silny dolar to ceny były 70-80 groszy takze takie argumenty włoz miedzy bajki.a zreszta piszcie na temat ja dzisiaj miałem propozycje za ładne mutsu oraz wszystkie czerwone typu decosta ligol szampion 1.50 za samo jabłko płatnosc natychmiastowa jabłko extra + FRESH ale moje komory poczekaja na 2.00 złote !!!!

 

 

Bajki to Ty opowiadasz, ile razy można pisać, żeby swoje informacje potwierdzać !!!!!!!!!!! Poprzez podanie nazwy firmy . Na te chwile robisz z siebie co najwyżej ... pff czekaj i na 3 złote . 

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpliwy

Bajki to Ty opowiadasz, ile razy można pisać, żeby swoje informacje potwierdzać !!!!!!!!!!! Poprzez podanie nazwy firmy . Na te chwile robisz z siebie co najwyżej ... . pff czekaj i na 3 złote . 

ale ja przynajmniej nikogo nie obrażam i nie ubliżam wyzwiskami a tobie nerwy puszczaja bo nie masz juz jabłka gdzie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość_cierpliwy_*

dziś, 12:44

piotrekj, dnia 24 Kwie 2017 - 13:29, napisał:

waluty spadają a to nie wróży podwyżek

teraz waluty to drugorzedna sprawa gdy był silny dolar to ceny były 70-80 groszy takze takie argumenty włoz miedzy bajki.a zreszta piszcie na temat ja dzisiaj miałem propozycje za ładne mutsu oraz wszystkie czerwone typu decosta ligol szampion 1.50 za samo jabłko płatnosc natychmiastowa jabłko extra + FRESH ale moje komory poczekaja na 2.00 złote !!!!

 

Napisz kto tyle proponuje lub zamilknij bo jesteś niepoważny i śmieszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

Gość_cierpliwy_*

dziś, 12:44

piotrekj, dnia 24 Kwie 2017 - 13:29, napisał:

waluty spadają a to nie wróży podwyżek

teraz waluty to drugorzedna sprawa gdy był silny dolar to ceny były 70-80 groszy takze takie argumenty włoz miedzy bajki.a zreszta piszcie na temat ja dzisiaj miałem propozycje za ładne mutsu oraz wszystkie czerwone typu decosta ligol szampion 1.50 za samo jabłko płatnosc natychmiastowa jabłko extra + FRESH ale moje komory poczekaja na 2.00 złote !!!!

 

Napisz kto tyle proponuje lub zamilknij bo jesteś niepoważny i śmieszny

 

 

Dokładnie . Poza tym pisałem już ileś razy, że nie jestem żadnym kupcem, sam mam sad. Jestem z Wilkowa mazowieckie . 

Denerwują mnie tylko ludzie, którzy sami sobie ubzdurali cene, jakiej nie ma, a potem napuszczają innych sadowników, a te jak błędne owce idą za baranem. 

 

Podaj cene faktyczna i nazwe grupy która tyle daje wtedy nie ma problemu, to że ty nie chcesz sprzedac po 1.50, to moze ktos chetnie sprzeda - to co uskuteczniasz to typowe polskie cebulactwo i chamstwo, sam nie wezmie i drugiemu nie da. Chcialbym zobaczyc to twoje jablko, ktore czeka na 2zl, 20 razy opryskal w sezonie, jablko jakosciowo max na rosje i czeka na 2zl, ahahhah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego, masz rację bo cena max na dziś za  czerwone jabłko to 1,10 zł w okolicach Błędowa i to tylko w niektórych grupach. Sam mam jeszcze 2 komory jabłek wiec jestem na bieżąco z ceną.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpliwy

dzwoniłem w trzy miejsca (rzetelne nie jacyś obcy handlarze)   idared 1 zł nie słuchajcie prowokatorów co bajki piszą bo sobie jaja robią krótko mówiąc

 

 

Dokładnie . Poza tym pisałem już ileś razy, że nie jestem żadnym kupcem, sam mam sad. Jestem z Wilkowa mazowieckie . 

Denerwują mnie tylko ludzie, którzy sami sobie ubzdurali cene, jakiej nie ma, a potem napuszczają innych sadowników, a te jak błędne owce idą za baranem. 

 

Podaj cene faktyczna i nazwe grupy która tyle daje wtedy nie ma problemu, to że ty nie chcesz sprzedac po 1.50, to moze ktos chetnie sprzeda - to co uskuteczniasz to typowe polskie cebulactwo i chamstwo, sam nie wezmie i drugiemu nie da. Chcialbym zobaczyc to twoje jablko, ktore czeka na 2zl, 20 razy opryskal w sezonie, jablko jakosciowo max na rosje i czeka na 2zl, ahahhah 

Jak dla mnie to wy i po 50 groszy możecie sprzedawac , prawda jest taka ze do branzy sadowniczej co roku wkraczają ludzie (czytaj sadzą sady) u których poziom intelektualny oraz kultury osobistej daleko odbiega od rodowitych sadowników którzy swoje gospodarstwa prowadza od lat 50-60. Mozecie tu sobie pisac hejtowac opluwac mnie ja nie mam zamiaru zniżac sie do twojego poziomu świadomy bo wiem jak produkowac towar wysokiej jakości i za ile go sprzedac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tamtym roku za ile sprzedałeś latem ?  moze sie pochwalisz jakie kokosy zbiłeś na swoim extra towarze bo jak rozumiem twardo trzymałeś do czrewca czekając "cierpliwie" na 2 złote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...